Arkadaş konusu.. Lütfen yardım edin?

benim bir arkadaşım var ama son zamanlarda kendinden nefret etmeye başlattırdı resmen
önceden çok yakın hissederdim fakat çok bencilleşti onunla yakınlaşınca diğer arkadaşlıklarımı aksattım
kiminle konuşsam anında trip atıyor niye konuşuyorsun diye sorguluyor ve bu en nefret ettiğim şeydir sıkıştırılmaya ASLA gelemem en ufak bir konuşmada niye onunla konuşuyorsun bilmem ne diyor
birde onun bir arkadaşı var, o arkadaşıyla önceden arkadaştık tartışmıştık ve arkamdan çok laf etmişti o kız hatta hala konuşuyor arkamdan, onunla arkadaş diye hic bir zaman sorgulamadim hatta çok hasır nesirler
oda beni kıskandığı arkadaşımla tartıştı ve diğer arkadaşım buna geri zekâlı dedi
ben onunla konuşmaya devam ettiğim için "beni bu kadar kiracagini tahmin etmezdim" falan demiş arkamdan
arkadaşlar sinirden ne yapacağımı şaşırdım onun arkadaşı arkamdan neler diyor ben ona birşey demiyorum bu kız ona sadece bir canım dedi diye olay yaratıyor ve hiçbir zaman hatasını kabul etmiyor hep kendisi kırıldım havalarına giriyor
her arkadaşımla en ufak bir konuşma yaptığımda gelip patronummuş gibi sorguluyor ve herkese arkamdan"beni çok kırdı" diyor gerçekten deliricem şu an bunu yazarken bile sinirden boynum kasıldı

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• tamam yollar ayrilsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sakın ol kın besleme

0|0
    0|0
Yükleniyor...