Toplu taşıma araçları gibi mekanlarda yaşadığınız sorunlar neler?

Toplu taşıma araçları gibi topluluğun ortak alanlarında yaşadığınız sorunlar, şikayetçi olduğunuz konular nedir? Ben sigara tüketiminden şikayetçiyim. Çevremizdeki insanlara rahatsızlık vermesin diye sarımsak soğan yemiyorsak sigara da içilmemeli. Sizin başka örnekleriniz?

1|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• bizim burda 65 yas ustu ucretsiz adam bindi birkez incesu diye biyere gitcekmis bana aordu bu nereye gider dedi ben sen nereye gidcen amca dedim incesu dedi bu oraya gitmez talas bu dedim olsun bide orayi gezelim dedi ve bas koseye kuruldu kucaginda cocukla bekleyen kadin ayakta kaldi bende adama icimdn ana avrat duz gittim kolundan tutup atmak geldi icimden benim gzmde boyle ucretsiz gereksiz binenler o... rr... sspu cocigu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kapıya uzak bir yerde oturuyorsam ve otobüs tıklım tıklımsa daha inmeden 15 dk önce beni afakanlar basıyor. Ben bu insanlar arasından nasıl geçip ineceğim diye.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Sigara içilmemeli içtiyse bir insan en azından ağzına bir mentol atsın. Hoşgörülü olmalı insanlar biraz yaşlılara karşı. Aynı şekilde yerinden kalkmayan bir genç olduğunda bak ne kadar terbiyesiz bir çoçuk demek yerine acaba bir hastalığı var mı? Diye düşünülmeli. Ve dedorant kullanılmalı kimse kimsenin terini koklamak zorunda değil. Toplu taşıma seferleri arttırılmalı ve araba satılmasına sınırlama gelmeli yoksa trafiği yol yaparak çözemezsiniz. En önemlisi otobüslerin konforu arttırılmalı ve cazip seviyelere çekilmeli böylelikle kişisel otomobil fikrini insanların aklından silersiniz. Ülkenin çoğu bölgesine ulaşım getirilmeli gecese devam edem böylelikle ülkede bir haber ağı oluşur ve güvenlik sağlanabilir. Metroya ve trenlere daha fazla önem verilmeli. Trenler bu ülkede ticareti arttırabilir ve güvenliği sağlayabilir.

0|0
    0|0
  • kişisel temizlik ve hijyen, ekstradan kapalı alanlarda gaz çıkarmasa halkımız 10 numara olacak milletin gazını koklamak zorunda değiliz mk :(

2|0
    0|0
  • Sonunda birisi düzgün bir konuya parmak bastı tebrik ederim cidden. Ve şimdi öyle bir zamana geldik ki cebinde 2000 tl lik telefonla dolaşan adamlar 20 tl lik deodorant almıyorlar

1|0
    0|0
  • Toplu taşımada sigara içilmiyor, daha önce içip binen adama da birşey diyemem.

1|0
    0|0
  • Ben metrolarda biran önce binip koltuk kapabilmek için inen yolcunun inişini engelleyen teyzelerden amcalardan şikayetçiyim...

1|0
    0|0
  • Fortciluk iyice azitti millet.. artik cogaldikca kadinlarda tepki vermeye basladi.. gecmiste tek tuk olurdu.. mesela benim surekli bindigim minubus var fortculari taniyorum hep minubuste kesin 2.3 fortxu var abartmiyorum..

0|0
    0|0
  • Ter.

0|0
    0|0
  • Gecen kadının biri bizim bir arkadasin fotosunu çekiyordu

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Beni taciz ediyor avratlar

0|0
    0|0
  • aşırı ter kokusu sigara kokusu içki kokusu

0|0
    0|0
  • Iciliyor sanki akyim

0|0
    0|0
  • Yaşlılara zoraki yer verilmesinden
    Sigara içerek girmelerinden.
    Ter kokusu diyeceğim ama bu istem dışı bazıları özen göstermez bazıları mecburidir. O yüzden sıkıntım yok.
    Tecavüz. Gördüğüm anda direk olay çıkarırım.

0|0
    0|0
  • Yaşlılara ayrı bir araç olsa daha iyi olur

1|0
    0|0
  • Toplu taşıma da sigara yasak zaten?

0|0
    0|0
  • İleriye ilerlemeyen kişiler yüksek sesle kulaklıkla müzik dinleyen

0|0
    0|0
  • Kalabalık olunca nefes alamıyorum

0|0
    0|0
  • Ter kokusu

0|0
    0|0
  • Toplu taşıma kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • 8 liralik parfum kullanilsn

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Aşırı insan istifi çok rahatsız edici Allah korusun ya kaza olursa olmayacak diye garanti yok can kaybı ihtimalini arttıran şeyler artık arka koltuklarda kemer varken yolculuklarda da olmalı trafiğe ciddi bir el atılmalı herkes yollarda.

Soru da güzel olmuş teşekkür ettim.

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz

0|0
    0|0
  • O kişi bağımlı olduğu için içiyo sende soğana bağımlıysan ye sorun olmaz. Fazla kalabalık olması sorun bence

0|0
    0|0
  • Taciz, ter, sigara kokusu

0|0
    0|0
  • bir adamın yanıma oturması

1|0
    0|0
  • Terms kokusu😷😷

0|0
    0|0
  • Erkekler çok dik dik bakıyorlar