İslamda erkek koku?

İslmda kadının koku sürüp dışarı çıkması haramken erkeğin ki neden sünnet? Hadislerde yazıyorda hz. muhammed sünnettir diye buyurmuş

Güncellemeler:
Bir kadın etkilenemez mi yani erkek kokusundan ?

1|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• İslam'a göre kadın erkek eşitliği yoktur. Bunu sorulamaman lazım.

0|0
    0|0
    • yok mudur? sen kuran alıp okumazken neye dayanarak dedin bunu okumuş olupta bunu söylüyorsan vay o zaman sana.

• @VDCorleone Kuranı baştan sona en az 3 defa okumuş bir ateist olarak islamda kadın erkek eşitliği yoktur kesin şu zırvaları

• @Metintş anlamaz boşuna anlatma. Sorduğum zaman ayet örneği vereceğine konuyu hakarete getiriyor. Nihat Hatipoğlu'nu dinleyerek öğrenmiş inandığı dini.

En İyi Kız Görüşü

• Ayak kokusundan tahrik olan mallar var ya işte onlar güzel kokudan da tahrik olup yanlış birşey yapmasinlar diye ki sanki yanlış birşey olmuyor mu çok ama öyle caiz değil işte lakin hepimiz parfüm illaki kullanıyoruz😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Kadının erkeği tahrik etme ihtimali var çünkü.

Gerçi hadis dini-kuran dini diye de bir olay var. Hadislere ne kadar itimat edilebilir esas mesele bu.

Hadis denilen şeyleri yazan adamların hepsi kurandan yüzyıllar sonra yaşamış ve bunu yazmış adamlardır.

Sen arkadaşına söylediğin şeyi arkadaşın başkasına söylerken değişiyor da araya bir de zaman farkı koyunca üstelik yüzlerce yıl...

O yüzden çokta güvenmemek lazım.

0|0
    0|0
  • Bütün hadislere inanma. Zamanında hadisler neden yakıldı sence? Erkekler kadınlardan tahrik olur koku sürülürse bu doğasında var. Fakat erkekler kadınlara göre daha hızlı bir metabolizma ve daha iyi çalışan bir ter bezleri var. Esans sürer erkekler ve bundanda bir kadının tahrik olması beklenemez bence. Sen açıp dini kitabımızı oku boşver hadis olaylarını dini kitabı okumadan hadislere inanma önce aslını öğren daha sonra eklemelere bakarsın.

0|0
    0|0
  • dikkat edersen Kur'an da yok peygamberimizin bazı sözlerini çarpıtıyorlar erkekleri üstün göstermek için bakınız bugün arap ülkelerine güya islam izin veriyor diye eşin öldükten 8 saat sonraya kadar cinsel birliktelik yaşayabilirsiniz demişler :) o yüzden senin tek kaynağın Kur'an olsun açıp oku bilmiyorsun mealini oku öğren :)

0|0
    0|0
  • Sorgulamak için güzel bir başlangıç. Emin ol asla geç değil. Düşün sadece düşünebildiğin kadar. Sonuca zaten dimağın varır.

0|0
    0|0
  • Karsi cinsi kiskirtici komular surmek size de bizede haram yoksa mis tarzi alkolsuz kokular haram değil diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Bilmem ben yazmadim.

0|0
    0|0
  • kizda davet demek erkekde bakim demektir belki just common sense

0|0
    0|0
  • yalan, sapık zihniyetin ürünü

0|0
    0|0
  • Ben camiye koku sürerek gitmenin sünnet olduğunu biliyorum. Neden dersen camide aynı safta olup o kadar pis kokan insanlar olabiliyor ki gel de doğru düzgün namaz kıl bakalım. Ama onun haricinde de sürmek sakıncalı olmamalıdır zannımca.

0|0
    0|0
  • erkekteki o koku parfüm kokusu değil esanstır. bir kadının esanstan tahrik olacağını sanmıyorum :/

0|0
    0|0
  • bir erkeğin kokusuyla bir kadının kokusu aynımıdır acaba inan bana bir kadın anne olmuşsa karşı erkeğin güzel kokusu dahi onu aldatamaz
    ama bir erkek, erkek zayıftır iradesi yıkılır. saça dayanamazken, koku?

0|0
    0|0
  • Hadislere ne gerek var ki?

0|0
    0|0
  • koku derken parfüm değil kadını tahrik edecek
    kadın kokuyu eşine sürmeli

0|0
    0|0
  • Erkek çalışır pis kokar falan, cemaat içinde bulunur v. s

0|0
    0|0
  • Kur-an da hangi ayette var mış ki?

0|1
    0|0
  • kadın dikkat çekmemelidir.

0|0
    0|0
  • Koku sürmek erkeğe yakışır. Erkeği çekici kılar. O nedenle hacı yagları vardır :D Yaşlılar bile kullanır yani o nedenle.. Peygamber Efendimiz Gül kokardı

0|0
    0|0
  • Kadın şimdi koku sürse ben onu bir güzel içime çok of ne güzel kokuyor diye şehvetle baksam 2 mizde günahkarız. Ama beni teşvik eden o

0|0
    0|0
  • Sünneti bilemem hadislerin hepsi uyduruk

0|0
    0|0
  • Tşakmı koksun adamlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• erkeğe helal olan kokusu da camiye gıderken temız gıyınıp koku sürmektir budur yani cumaya falan temız gıtmek :) kızların imtihanı örtünebilmek erkeklerinki de gözlerini harama karşı örtmektir :)

0|2
    0|0
  • ohoooo islamda erkeğe çoğu şey helal sünnet kadına haram zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...