Ölcek gibi hissediyorum. Kendimi öldürmek istiyorum ?

Gerçekten çok kötü hayatımın en korkunç günü desem yeridir ve öldürsem kendimi rahatlarım sanki

0|1
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat bu karşına otta çıkarır başka şeyde. Canını sıkmak yerine sana çözüm sağlayacak konularla ilgilen dışarı çık gez,15 dk uyumam bile kendini daha iyi hissetmeni sağlar, kitap oku, duş al. Konuştuğun kişi yüzünden kendini hırpalama ilişkiniz ne kadar ileriydi bişeler yaşadınız mı? Bence yaşanmadı. Ki yaşandıysada üzülmek çözüm değil. Hayatına bak sen değerli ve özelsin bir tane daha senin gibi bir insan yok bir insan klonlasalar bile yine senin gibi düşünen bir tane olmaz. Unutma özelsin ve değerlisin ve en önemlisi vaktimiz kısıtlı ve değerli doğru insanlarla doldur hayatını :) Hayat bütün kazıklarına rağmen güzel :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• saçmalama. Her ne yaşadıysan, olay sıcak olduğu için böyle düşünüyorsun. Delilik yapma. Ölüm çare değildir. Hele intihar etmek hiç çözüm değilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Acısada yaşarsın ya hayatını salla kardeşim

0|1
    0|0
  • Sacmlma

0|0
    0|0
  • Ölen insanlar rahatmi sence

0|0
    0|0
  • ölmeyi bayılmamı sandıydın.

0|0
    0|0
  • Anlat derdini dok icinii

0|0
    0|0
  • turkiyedemisin

0|0
    0|0
  • Oldur rahatla ;)

0|0
    0|0
  • neden

0|0
    0|0
  • 20 yasında söyle manyak seyler getiriyolar sonra ben ne yaptım ne ettim kendime böyle hastanede zırım zırım zırlarsınız.. tokatlıksınız yaa..

0|0
    0|0
  • Ölmüşsün ağlayanın yok

0|0
    0|0
  • Sorunu anlatırsan sana yardımcı olabileceğime eminim

0|0
    0|0
    • Konuştuğum kişi evliymis bilmiyordum Delirdim çünkü çok samimi olduk inanmıyorum

• Yani insan istediğini yapma özgürlüğüne sahip.

0|0
    0|0
  • Dene bakalım bir

0|0
    0|0
  • Benim için hergün böyle.

0|0
    0|0
  • Sakin biraz sakin.. Çözüm değil şu düşündüklerin.. Gevşe ve rahatla lütfen..

0|0
    0|0
    • Ya konuştuğum kişi evliymis ve ben evli biriyle konusmusum haberim yok delircem

• @Rocky31 Sana dokunan neydi de o zaman yorum atma gereği duydun kendi içinde çelişiyorsun? Hepsini geçtim benim postumun altına yazmışsın beni de bağlar o zaman.. Sana da..

• Hadi kardeş iyi geceler.

• kendinide kurtar bizide...

0|0
    0|0
  • Yukarıdaki bozulur ona göre düşün

0|0
    0|0
  • tatile çk

0|0
    0|0
  • Enteresan

0|0
    0|0
  • Sabırın sonu selamettir derler.

0|0
    0|0
  • Hop hop orda du bakalim ne varmis olecek

0|0
    0|0
  • İstersen dinlerim..

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ölme sen

0|0
    0|0
    • Konuştuğum kişi evliymis ve çok ama çok samimiydik inanmiyirm

• Öldürürsen daha kötü 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...