Hapse giren erkeklere tecavüz mü ediyorlar hep :(?

Hapse giren erkeklere tecavüz mü ediyorlar hep? Daha önce iki film izledim, ikisinde de onu gösterdiler. Çok üzüldüm. Yazık değil mi? Nedem erkekler bu kadar pis? :(

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Hapse hangi suçlardan girdiğine bağlı. Mesela tecavüz gibi meselelerde tüm koğuş tek tek tecavüz eder ona. Daha büyük meselelerde genelde tecavüz ettikten sonra birde şiş sokup öldürürler. Bu sırf Adalet sisteminin yeterli olmadığı zamanlar yapıldığı için ben haklı buluyorum şahsen. Dişe diş- göze göz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İyi oluyor. Türkiye de yeterli adalet sağlanabilseydi onların verdiği adalete ihtiyaç kalmazdı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• bu nasıl bir sorudur :) filmden yola çıkarak bir varsayımda bulunup oradan erkekler ne kadar pise ne ara geldi bu soru kafam yandi :)

1|0
    0|0
    • İkisi de gerçek hayat hikayesiydi

• film olacak kadar hikaye değil oradakilerin çoğu, ama girilen suça göre tepki oluyordur içeridekelerden muhtemelen; öldürmeler, tecavüzler falan... :/

• Yanlışın var içeri girdiğin suça göre değişir bu olay ben içeri girmedim hiç ancak çok sayıda abi dediğim insan girip çıktı canlı tanık oldukları da oldu mektuplarında yazdılar oradan biliyorum. Orada suçludan önce dosyası geliyor eğer içeri taciz tecavüz suçlarından girdiyse sonu o şekilde oluyor çünkü onları namus yüzünden içeri girenlerin koğuşuna yerleştiriyorlar ancak adam öldürme darp gibi suçlarda bunlar yok hatta öyle ki namusu için cinayet işleyen içerde ağa sayılıyor...

0|0
    0|0
  • turkıye de hayır ama abd de oranı yuksek

0|1
    0|0
  • bu ülkede abazan insanlar hayli fazla. katilleri ve tecavüzcüleri öldürseler zaten hapisanelerin yüzde 70 i boşalır...

0|1
    0|0
  • Hayır tecavüz vb adı suçlarda bir takım şeyler yaşanabiliyor öldürmeye kadar varan

0|0
    0|0
  • Hayirr sisliyolar

0|0
    0|0
  • bilemeyiz herşey olabilirrr

0|0
    0|0
  • davatlar kuguşundalar

0|0
    0|0
  • İşte bu yüzden erkek çocuğum olsun istemem.

0|0
    0|0
  • hahahah

0|0
    0|0
  • Neden hapse girdiğne bağlı
    Gasp hırsız tecavüzcülere yapıyolar suç durumuna göre

0|1
    0|0
  • taciz, tecavüz, namus kirletme vs suçundan girenlere o muamele yapılır

0|0
    0|0
  • Evet, girer girmez dayıyorlar. Babam gardiyan, o söyledi.

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya ne tecavuzu

0|0
    0|0
  • oha ne alakası var.

0|0
    0|0
  • Orda zaten deliğe tıkılmışlar ve kaçacak delik arıyorlar

0|0
    0|0
  • napıcan :)

0|0
    0|0
  • prison break mi izledin askısı

0|0
    0|0
  • Yani ki öyle bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Sabah sabah nereen gelei bu aklına, nasıl bir rüya gördin ki

0|0
    0|0
  • Genelde pisirik parlak kisilere oluyor

0|0
    0|0
  • Ceza şekli.

0|0
    0|0
  • içeri tecavüzden giriyosa çomak sokuyolar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tecavüz suçu ile girenlere orda bütün koğuş tecavüz ediyor diye duydum -ki cokta sevindim. Nasil bir duygu görsün it oğlu it.

0|0
    0|0
    • Sapık zihniyetlisin. Öldürsünler daha iyi. Ona da tecavüz etmek nedir? Bu sefer ondan ne farkın kalacak?

• Gorus sahibi, sana , annene veya sevdigin yakin birine tecavuz eden biri icin de ayni sekilde dusunur muydun? Tecavuz etmesinler yaaa yazik, sapik zihniyetlilerr der miydin? Cok merak ediyorum cidden

• Gorus sahibi degil Soran
      Yanlis oldu***

• Bizim sinifa geçen Amerika'da 20 sene hapiste yatmiş birisi geldi ve anlatı ordaki zamanini. Tecavüz değilde erkeklerin arasinda olduklari için hep ve kadınlar ayri yerde olduğu için. Erkek arasinda öyle durumlar yaşaniyor.

0|0
    0|0
  • Ben genelde boğuşurlar diye biliyordum ilgimç :D

0|0
    0|0
  • Pedofililere, işkencecilere, vatan hainlerine, hayvan katillerine vs. şiş sokup tecavüz ediliyor yüzde doksan, tanıdıklarım var hapiste tecavuz edilen veya eden tayfadan degiller ama biliyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...