Evden kaçmak istiyorum ailemden bunaldım?

Ailem köylü olduğu için onlardan utanıyorum annem de babam da ilkokul mezunu cahil insanlar babam çiftçi zaten çok anlayışsız birisi onlar yüzünden üniversiteyi kazanamadım evde sürekli bağırış çağırış sessiz ortam yok kendi odam yok 5 yaşındaki kardeşimle kalıyorum çok bunaldım evden kaçıcam sizce haksız mıyım?

0|0
19|42

En İyi Erkek Görüşü

• Git kaç kurtul haketmion onları zaten kanks

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haksızsın hangi parayla nereye kaçacaksın. Plansız programsız ortada sürünürsün

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• gittiğin yer daha iyi olmayacak

0|0
    0|0
  • Haksızsın tabi, cahil. Benimde annem babam ilkokul mezunu ama onların bana öğrettiğini Prof. Öğretemedi üniversitede, sen kimsin ki anne babadan uyanıyorsun hadsiz..

0|0
    0|0
  • senarist olmalısın

0|0
    0|0
  • Evden kaç, 1-2 yıla kalmaz bir kurda kuzu olursun. Sonra müge anlı'ya çıkarsın. Eşimle imam nikahlıyız her gece sövüyor der kendini rezil edersin.

0|0
    0|0
  • Cehenneme kadar yolun var

0|0
    0|0
  • çayımı aldım, edilecek küfürleri bekliyorum

0|0
    0|0
  • evden kacsan dert evde kalsan dert sen kolay yolu dene sifonu cek abisi.

0|0
    0|0
  • Senin gibi çocuğum olsa arka bshçeye gömer üstünede ağaç dikerim hayat boyu ağaca baktıkça seni hatırlardım

0|0
    0|0
  • eskıden turk fılmlerınde senın gıbı dusunen kızları cok işlerlerdi.

0|0
    0|0
  • Kac da kurtulsunlar.

0|0
    0|0
  • Haklısın senden kurtulurlar kaçmalısın.

0|0
    0|0
  • haksızsın

0|0
    0|0
  • Geçmişinden utanmamalı insan! Ailen köylü, çiftçi olsa ne olur sen dua et AİLEN var ! Onların eksikliklerini söyleyeceğine üniversiteyi kazan ! Aileni daha iyi bir gelecek sun !!

0|0
    0|0
  • Duyar kasasim yok kaç gizli.

0|0
    0|0
  • Haksızsın tabi eğer ailenden bu yüzden utanıyorsan sen insan degilsin ve olamazsın canın cehenneme nereye gidersen git

0|0
    0|0
  • Kaçta onlar senden kurtulsun.

0|0
    0|0
  • Kalacağın yerin var mı işin var mı? Yemek yapmayı çamaşırı biliyo musun? Aile dışında gelirin var mı? Ve kaçıp bir yere yerleşmek için nakit ne kadar oara var yanında? Bu sorulara cevapla sonra dilediğin gibi kaç

0|0
    0|0
  • Ben de köylü kökenliyim. :) Ailem balkanlardan göçmüş. Köylü olmak utanılacak birşey değil. Şartlar kötü dersen tamam ama köylü diye aileni dışlamak seni iyi yerlere getirmez bilesin.

0|0
    0|0
  • Kızım saçmalama nereye kaçacaksın sonra pişman olacağın işlere kalkışma. Otur oturduğun yerde her ailede olur bu sorunlar benimde odam yoktu, harçlığım bile yoktu lisedeyken ben bunları dert etmedim çalıştım şimdi evimde var arabamda var paramda var

0|0
    0|0
  • odanda bir sorun yok da aile sıkıntı olabilir. yani seni anlamayabilir. biraz daha uğraş kazan üniversiteyi zor bir şey değil. kitap lazım olursa gönderelim

0|0
    0|0
  • sarhoş masalarında. kel, kıllı, göbekli adamların mezesi olmak istiyorsan 1dk düşünme, hemen kaç

0|0
    0|0
  • Kaçta mına koysunlar

1|0
    0|0
  • Saçmalama benim annem babamda köylü bu tür bir sebebten evden mi kacılır

0|0
    0|0
  • kaç kaç

0|0
    0|0
  • Kötü yola düşersin. Dışarısı sandığın kadar güvenilir değil?

0|0
    0|0
  • onları haketmysnnnn be knk

0|0
    0|0
  • Çoğu yerde haklı olabilirsin ama onlar ailem yinede sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Kızım sen dünden razısın sana kızmasalarda gidersin

0|0
    0|0
  • Trol yapma böyle

0|0
    0|0
  • haksızsın otur oturduğun yerde

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 18

• Başarısızlık sizin başarısızlığınız. Onlar köylüyse sizde köylüsünüz. Evden kaçın tabi, belki kıymetlerini anlarsınız.

0|0
    0|0
  • annemi perşembe gününden beri görmüyorum, yoğun bakım kapılarında sürünüyoruz. babamla da görüşmüyorum. fazla konuşma istersen. en güvenli yer yine evin. dışarı çok mu rahat sanıyosun?

0|0
    0|0
  • alla alla ya sen çalışma sonra size bakmaya çalışan aileniz suçlu olsun kaç defol gitte kurtulsunlar senden

0|0
    0|0
  • Az önce bir şarkı dinlerken içimden ne geçiriyordum biliyor musun, keşke bir köyümüz olsaydı ve bazı şeyleri daha az bilseydim.

0|0
    0|0
  • Allahın belası g. zeekalı

0|1
    0|0
  • Ergenlik

0|0
    0|0
  • kesinlikle evden kaçmamalısın emin ol pişman olursun ayrıca aileni böyle aşağılaman çok yanlış seni okutmasalardı sende eğitimsiz cahil kalıcaktın ki cahil olmadıgında söylenemez herneyse köylüler ne demek ya saygısızsın net yani

0|0
    0|0
  • Hakszsın kaçıp ne yapacaksn kim sahip çkabilecek sana.. Aç kurtlara gün doğar güzelim..

0|0
    0|0
  • Haksızsın kardeşim nede olsa onlar senin annen utanman saçma nankörlük etme istersen yetimhanede onca çocuk anne baba diye ağlıyor sen kalkmış onlardan utanıyorsun değerlerini elbet anlarsın ama iş işten geçtikten sonra.

0|0
    0|0
  • Kaçmak çözüm değil

0|0
    0|0
  • Haksızsın

0|0
    0|0
  • haksızsın tabı sakın ol once

0|0
    0|0
  • Haksızsın

0|0
    0|0
  • Ayıp ya yazıklar olsun senin gibi evlada

0|0
    0|0
  • Benim Annem babam da çifti köyde yaşıyolar asla böyle bir şey deme ne demek yahu anne babaya denir mi böyle şeyler yeterince olgunlaşamadığın için bunları söylüyor olabilirsin. Tamam bilmiyorum şimdi aile ortamını ama asla böyle şeylerden ötürü ailenden utanma

0|0
    0|0
  • Trolsün, can sıkıntısından soru uydurmuş, hayal kurmuş

0|0
    0|0
  • Kactigin yerde o utandigin anneni babani cok ararsin.. Bir insan anne babasindan nasil utanir ya cahil olabilirler kendi keyiflerinden mi okumadilar acaba , senin Şu an sahip oldugun gibi canini disine takip evladini okutmak icin cabalayan bianne babasi yoktu belkide veya imkanlari bilemeyiz.. ah ah henuz sagken ve yanlarindayken degerlerini bil

0|0
    0|0
  • Nasıl kaccan nereye kaccan ayarlı mi kaçacağın hayat

0|0
    0|0
Yükleniyor...