Annem mezuniyet balosuna gitmediğim için kızdı?

gitmek istemedim ve öyle bir balo olduğunu unutmuştu annem bende hatırlatmadım çünkü hatırlatsam gitmem için zorlayacaktı. Gitmediğim için çok kızgın balo bugündü ve bir arkadaşımın annesi balodan sonra '' kızınız neden gelmedi güzel gündü '' demesiye hatırladı. şu an çok kırgın ve konuşmuyor. Ne yapacağım? yardım edin

Güncellemeler:
yardım

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• 2 gun sonra barisirsiniz ya sanki banka soydunn

0|0
    0|0
    • Aynen millet neler yapıyor ben baloya gitmediğim için.. Ayrıca hatam yok bence annem inatçıdır barışmak için bir adım atmazsam küslüğümüz 1 ayı bile bulur

En İyi Kız Görüşü

• Annen nıye bu kadar şaaptı ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Her zaman böyle klişe kutlamalardan kaçtım, ben aykırı biriyim. İyi ki gitmemişsin. Sıkıcıdır öyle yerler.

0|0
    0|0
    • Evet yine olsa yine gitmem dayanamıyorum öyle yerlerde diğerleri eğleniyor ben ücra bir köşeye gidip tek başıma oturuyorum herneyse sorun bu değil sorun annemin bana kızgın olması nasıl barışacağız?

• Biraz zaman tanı sonra git konuş. Koy başını onun dizine anlat sıkıntını. Benim içinde bu yerler eziyet. Sen de söyle annene, üzülüyorum anne gidince, de.

Kızlar Ne Diyor 2

• bnde gitmedim takma sende

0|0
    0|0
    • ben takmıyorum annem çok kızgın nasıl barışıcaz ne yapmam gerekiyor onu soruyorum

• iy hisetmiyorm kendimi anne gidemedim de ya da karnim cok agrida hastaydim falan de

• niye gitmedinki aaa pişman olcan

0|0
    0|0
Yükleniyor...