Neden bu kadar kısmetsizim?

Arkadaşlar cidden tipim düzgün ama çok yalnızım ya arkadaşlarım falan var ama sevgiliyi bırak teklif eden yok. Soğuk duruyorum falan ama neden böyle? Öküz gibi bakan oluyo ama kimse gelip konuşmuyo tamam yoldan geçen konuşmaz tabi hemen ama napıcam ben ya?

0|1
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşana da pas vermicen ki

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Soğuksun diye cesaret edemiyorlardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bu kadar hevesli olma, yanlış kişilerle denk geleceğine sana değer veren birisinin gelmesini bekle. Sabret, kader defterinde adının yanına yazılmış bir isim vardır, hayırlısı. İnşallah güzel teklifler alırsın diyelim, amin demeyi unutma..

1|1
    0|0
  • Aynı bensin. Önce kendine bak nerelerde hata yapıyorum diye çok asık suratlı olma. Mutlu olmayan bir insan başkasını nasıl mutlu edebilir ki

0|0
    0|0
  • Soğuk duruyorsun diye. Ama böyle devam et çok fazla hafiflik yaparsan bu seferde yüzüne bakan olmaz. Ağır ol ki ağır biri denk gelsin

0|0
    0|0
  • Keskw herkesin alninda be lstedi yazsa kimse wndiseye kapilmaz rahatca twklufini yapardi
    Su kizin cwktigine bakin yazik degilmi bu kiza, gencler haydin talih kusu tepenizde

0|0
    0|0
  • egoistsun soguksun

0|0
    0|0
  • Sen git konuş

0|0
    0|0
  • Yaşın daha küçüktür belki

0|0
    0|0
  • biraz pozitif sinyal ver sen de beğendiklerine. hafif bir gülümseme, mahcup bir bakış vs

0|1
    0|0
  • Burdan bulirsun

0|0
    0|0
  • Ya iyide sen sanalda bile gizlisin Kim bilir reelde bile çok kendini gizli tutuyorsundur neden bu kadar geri planda tutuyorsun kendini

0|0
    0|0
  • canım burda bile gizlenirsen yanlız kaşlırsın tabiki

0|0
    0|0
  • Bence sadece bekle elbette olacaktır, yanlış olmasındansa olmaması daha iyi, er ya da geç olacaktır

0|0
    0|0
  • Genelde öyle oluyor 😊

0|0
    0|0
  • Dert etmeyin cikar biri

0|0
    0|0
  • Çık gizliden geçsinler sıraya 😂

0|0
    0|0
  • bana bir yaz konuşalım :D

0|0
    0|0
  • soğuk durma, esprili ol

0|0
    0|0
  • bir de ben bakayım sana

0|0
    0|0
  • Daha sıcak davran biraz davetkar görün bekar olduğunu belli et gülümse insanları ürkütme

0|0
    0|0
  • Durusun cok ciddiyse gelmeye korkuyorlardir

0|0
    0|0
  • Allah tipsiz Şansı versin dicem ama ben tipsizim bende de yok :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...