Tanımadığınız biriyle hiç , garip anlar yaşadınız mı?

Ben , telefonla konuşarak okul binasına girerken , kapıya rahat 5 metre vardı daha :D , önümdeki çocuk kapıyı açıp beni beklemişti. :DDD:D:

Sizin var mı böyle garip anlarınız?

Tanımadığınız biriyle hiç , garip anlar yaşadınız mı?

Güncellemeler:
Garip anlarınızı paylaşın , sizi dondurma kılıklılar sizi !!
Garip anlarınızı paylaşın , sizi dondurma kılıklılar sizi !!!

0|1
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• denize karşı bankta otururken kızın biri yanıma gelip hadi ordan git kalk demişti. Hiç bir şey anlamadım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elim poşet dolu ağırlar birde bari zor yürüyorum belli yani ve markete gidiyorum. marketin kapıya giderken çocuğun biri siZ geçin dedi e mübarek kapıyı açsana yok açmadı arkamda duruyo ben vücudumla kapıyı ittim o da arkamdan markete geldi. kibar olsam diye düşündü sanırım bir an için ama belliki hamurunda yok:)

2|0
    0|0
    • Olmayan kibarlığını kandırtmış sana :DD Benim olaydaki oğlanı ışınlasaydık.1 gün önceden beklerdi seni :P

• hahah kimininkinde kibarlık fazla var beş metreden bekliyor kimisinde zorlamada olmuyor :D

• Yaaa evet :DD

Erkekler Ne Diyor 26

• Ev arkadaslarima komiklik olsun diye telefonla konusuyormis gibi komik sozler soyluyordum , aloo nurettin ordamisin gibisinden birseyler soyledim, şive degistirerek, apt komsularinizdan birisi burdayim diye cvp verdi.. arkamdaymis, adi nurettinmis bozuntuya vermedim 😂 kafamla merhabalastik evine cikti 😂

1|0
    0|0
  • Bu garip olay mı 😂 ben de sürekli açıp beklerim arkadan gelenleri 😂 yoksa ben miyim o 😳

2|0
    0|0
  • Oldu ünide oldu böyle yürüyorum kızın biri arkadaşıyla birlikte konuşurken bir anda döndü tanıyormuş gibi bir surat ifadesi oldu sanırım bende döndüm hatırlamaya çalıştım yani o yüz ifadesiyle baktım o döndü yürüdü tekrar baktı bende öyle yaptım ve giderken sıraya çarptım komikti öyle saçma bişey oldu 😂

1|0
    0|0
  • Bende vaktim varsa tutarım kapıyı ama yakınsa gelen kişi belki tanışmak istemiştir ama utanmıştır sen tanışsaydın :)

1|0
    0|0
    • Hiç benlik değil öyle tanışma olayları :D

• Gömdüm 😒

• Teşekkür ederim :) Güzel görüşlerin için :)

• Gifteki acaip

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • hatunun biri üstüme kustu uçakta :) sayılır mı :D

2|0
    0|0
  • Migrosta kasadaydım bişeyler aldım arkamda bir kız vardı isterseniz siz geçtirin haybeye beklemeyin dedim, sanane salak ben beklemek istiyorum dedi düzgün konuşun insan olun dedim ama ben şok bende kıllığına o kasada 2 saat işlem yaptırdım sonra bekledi tabi 😀

1|0
    0|0
  • 2 sene önce lise koridorunda yürürken kızın biriyle çarpıştım ayağı kalktık bida çarpıştık sonra kardeşim mal mısın gider misin demişti :D Türk kızı yani ne beklersin ki 2 miz de hatalıyız ama ona göre hatalı benim :)

1|0
    0|0
  • oluyor ayda bir .

1|0
    0|0
  • Yasamadim.

1|0
    0|0
  • Mmm yok 😅

2|0
    0|0
  • Bir kere ansansore binecektim bayan önden buyurunuz demişti. Tuhaf bir andı.

1|0
    0|0
  • Yasamadim

1|0
    0|0
  • o çocuk bunu bu kadar garipseyeceğini düşünse senin yaklaşmanı beklerdi ve tam girecekken kapıyı bırakırdı heralde.. yani ben öyle yapardım :D

1|0
    0|0
  • Yaşadık

1|0
    0|0
  • Yok sanirim çok monoton yaşayan bir insanim :D

1|0
    0|0
  • Vardir da ben hatirlamiyorum

1|0
    0|0
  • Benim basima cok geliyo ya :D bazen arkadas oluyoz hatta

1|0
    0|0
  • Seninde ne garip anıların var :D

1|0
    0|0
  • yok 😂😂

1|0
    0|0
  • Yaşadım

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Bir kaç tane.

1|0
    0|0
  • ahhaha ikinci resme koptum :D

0|0
    0|0
  • Otobuste olmustu otobus o kadar kalabalıktıkı adım atılcak yer yoktu
    onumde bir kız vardı benden 2 yas kucuktu oyle bısey otobus frenleyince kıza istemedende olsa dokunuyodum kıza dedim özür dilerim oda dediki sorun degil biliyorum dedi güldü :D

1|0
    0|0
    • Kızlar topluluğu dövmemiş en azından seni :D

• Ben napıyım otobusde adım atılacak yer yok bılerek yapmıyomkı kızda bunun farkında :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Okuldayız derse ara verdik kantine indik bişeyler içicektik tam aldım döndüm arkamı bir tane çocuk 😏 ya çok sıcaktır elin yanmasın yardımcı olıyım mı dedi istemez saol dedim ertesi gün kendisi kahveleri alıp oturduğum masaya gelmişti bu sefer nasıl reddetceksin acaba dedi gülümsedim😊 bak diyip masayı terkettim yesss 😂 ne kaa çocukca😑

1|0
    0|0
  • Kadıköyde bir yerde yemek yerken dışarda kavga sonucu dışarı çıkmıştım. Kız sevgilisiyle kavga ediyordu sonra oğlanın motorunu itip yıktı. Ben baya gülerek şaşkınca yanımdaki müzisyen çocukla bakışıp kahkahaya boğuldum. Bana "Kız yürek yemiş" diyip devam güldü.

1|0
    0|0
  • Evet var

1|0
    0|0
  • Tanımadığım bir numara aramıştı. Yanlış numara olduğunu söyledim daha sonra üzgün olduğunu söyleyip derdini anlatti, dertlestik

1|0
    0|0
  • Evet yaşamıştım kütüphanede bir kitaba aynı anda elimizi uzatmistik tuhaftı bu bir defa daha tekrarlanmisti 😊

1|0
    0|0
  • Tatilin son günü dikizlediğim çocuğu öpmüştüm çok yakışıklıydı numaramı verdim ama aramadı :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...