Bu kızların amacını çözebilen var mı?

arkadaş direkt sonuca odaklanıyorum bir erkek olarak. kadın beynini çözemedim hala keşfetmeye çalışıyom ama olmuyor. ne istiyor bu kadın milleti tam olarak? keşfedebilen var mı? erkekleri bir labirentten geçiriyorlar, çıkışı bulana kadar kendinden geçiyo tüm erkekler. bugün bir tanesiyle sanal yaptım telefonda. beni boşaltana kadar her türlü ağır sapıklı derecesinde fantezilerini anlattı bana. boşalttıktan sonra şimdi işim bitti senle engelliyorum dedi. tamam ama amaç ne dedim? ben sana sinsi olduğumu başta söylemiştim diyor. sen iyi niyetle bana yaklaşmadın ben de seninle oynadım, boşalttım ve şimdi seni engelliyorum deyip direkt engelledi. ee ben iyi niyetle yaklaşmadıysam sen kabul etmek durumunda mısın isteğimi? hayır. Allahını severseniz nasıl bir beyin var bu kadın milletinde? hani eşitlikten bahsediyorlar ya, eşitliği falan hak edecek bir yapıda değiller. baksanıza kafa olsa icat yapan tüm mucitler erkeklerden çıkmazdı. bence kadınlar evinde oturup çocuklarına bakıp yemek yapsınlar.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende cozemedim

0|1
    0|0
  • para istiyor abisi. seker babasi istiyor arac istiyor babasindaki eksileri erkek arkadasinin tamamlanmasini istiyor erkekler gibi seks ve sevgi istemiyor kadinlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...