Sizce sorunum NE?

Teen wolf dizisine başladım. Geceleri rüyamda sürekli onlarla ilgili birşeyler görüyorum. Etkilendiğimden veya korktuğumdan değil. Açıkçası günde 1 sezon izliyorum.

Güncellemeler:
Ayrıca hiçbir şey düşünmediğimde aklıma direk onlar geliyo jdjjdjd

1|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Beyninin her kosesine islemis daha nolsun 😂😂

1|0
    0|0
    • Memnunum ama uyandığımda saçmalıyormuşum sesler duyuyorum filan diyormuşum o yüzden şey yaptım jdjdjd

• Sorun yok o zaman memnunsan 😂

Erkekler Ne Diyor 2

• bilinç altına işliyor bana da olur bazen

1|0
    0|0
  • tabi ya günde izle 12 bölüm kesin hiç etkilenmemişsindir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kafanin baska seylerle mesgul omasina izin vermedigin icin bilincaltina yerlesiyor dizi bence azaltmalisin cok fazla izliyorsun beynin yorulur

1|0
    0|0
  • Teen wolf harika bir amerikan dizisi, fazla izliyorsun bilinçaltına işlediğinden dolayı rüyalarına giriyor 😄

1|0
    0|0
    • Aynen çok güzel stilesstilinski favorim. Başka sevdiğin dizi var mı?

• Dylan O'brien favorim ya 😂 virüsle ilgili hayatta kalma olaylarını seviyorsan, özellikle amerikan askeri donanmasına ilgin varsa the last shipi kesinlikle izle, dizi ana sahne yeri olarak bir navy askeri gemisinde geçiyor acaip manyak donanımlı bir gemi, aslında son derece orijinal dram ve aksiyon sahneleri var, zombi falansa eğer izlemediysen the Walking Dead ı duymuşsundur gerçekten harika bazı bölümleri sıkıcı olabilir psikolojik olaylar çok var, hayata bakış açını değiştiriyor tam bir survive dizisi. Trajedi diyorsan eğer böyle kraliyet lord savaş falan game of thornes ı kaçırma çok ünlü bunlar, ben ejderha aşığı olduğum için diziye başlama sebebimin ejderhalar olduğu kesin 😂 breaking bad ve the skins e bakmayı unutma

• Sen = ben sen + ben = asosyallik/aylaklık yalnız değilsin bil istedim 😞

1|0
    0|0
  • bilinç altına fena yerleşmiş

1|0
    0|0
  • olur öyle Vikings i ilk bitirdiğimde kendimi habire onların yanında savaşırken görüyordum😄

1|0
    0|0
    • Bende kendimi sesler duyarken buluyorum jsjsjsjsk ordaki ölüm perileri gibi jdjsj

Yükleniyor...