Takılmalık erkek nedir?

çok karakterli olduğumu düşünüyorum ama kızlar gerek reelden gerekse sanaldan fotoğraflarıma bakıp güvenmiyorlar seninle uzun ilişki olmaz takılmalıksın diyorlar. okuldan bir kızda seninle bir gün takılır ayrılırdım diyor ben de zaten seninle çıkmam demiştim ona. çevremdeki birçok insan her ne kadar ben kendimi beğenmesemde beni övüyor tipten dolayı. acaba tiple mi alakalı bu durum?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Evet içini bilemezler başta doğal olarak dış görünüşünle yargılanırsın tanıdıkça rayına oturur böyle şeyler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bende karwkterlym knk ssalla

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Hareketlerin yuruyusun falan. Tipinde rtkisi vardir

0|1
    0|0
  • Sen okuldaki samimiyetsiz yavuşak, yalnızca vize haftalarında ortaya çıkıp not dilenen, herkesin sigarasına yemeğine çullanan beleşçi otlakçı pinti tipsin sanırım asdfg

0|0
    0|0
    • tutturamadın ya hiç öyle değilim :D hatta millete ben ısmarlarım samimiyetsiz de değilim çok samimiyim

• İnsanlara gereğinden fazla değer veriyorsun bir yerleri kalkıyor sonra. Sende onlara takılmalık bak peşinde koşarlar.

0|1
    0|0
  • Gelecek düşünülmeyen tipler

0|1
    0|0
  • Bazı erkeklerin duruşunda hissediyolardır kızlar, daha doğrusu hissettiklerini düşünüyorlardır. Önyargı, önyargı..

0|1
    0|0
  • öncelikle gözlere maşallah dierek başlıyım.😂
    güven dediğimiz olay kişinin dış görünüşüyle değil dışarıya nasıl göründüğüyle alakalı bişeydir yani sen hal ve hareketlerinle insanların senin hakkında düşünce sahibi olmasını sağlarsın. 😏

0|0
    0|0
    • lens o lens gözüm bozuk :D :D

• valla bir gözleri beğenmiştim onlarda lensmiş 😄o zaman çok yakışıklısında gelmiyolar die bişey yok sorun senin kendini nasıl tanıttığın👊

• zevkler tartışılmaz manken ol diyorlar bana tabii sen beğenmediysen saygı duyarım

• Benim bildiğim takılmalık kız olur hayır yani takılmalık erkek nasıl oluyor duygularıyla oynayıp beraber olup bırakıyorlar mı anlamadım ki -_- 😂

0|0
    0|0
  • Verdiğin izlenimle alakalı

0|0
    0|0
  • Evlenilecek olmayan adam

0|0
    0|0
  • Öyle b i yazmışsın ki tipini merak edip fotona baktım. d

0|0
    0|0
  • Ciddi düşünülmeyecek erkek. Ön yargı kaynaklı

0|0
    0|0
  • Tipin iyiyse kızlar korkar basta

0|0
    0|0
    • korkulacak biri değilim bence öyle bir tipim yok. sonuçta kıvançla aynı dünyada yaşıyoruz

• Ben uzun zamandır sorguluyorum karakterimi ve onlara fazla geldiğimi farkettim artık alıştım yalnızlığa yetebiliyorum kendi kendime aslında bazen üzülüyorum ama elimden bir şey gelmiyor

• ne yönden fazla? çok mu ilgi gösteriyorsun? seninle bunları arkadaşça konuşmak isterim ama mesaj atılmıyor

• takılalım mı?

0|0
    0|0
  • tavırların ile alakalı olabilir

0|0
    0|0
    • beğendiğim kızlarla konuşuyorum da bunu herkes yapar ki. anlamadım düzgün biriyim çevremde çok kız da yok anlamadım

• o zaman uzaktan kendine bir daha bak ve yanlış olan bir şeyler görürsen düzeltirsin umuyorum çünkü dört dörtlük biri olsaydın bu lafa tabi tutulmazdın

• belkide tanımadıkları için öyle diyorlardır

Erkekler Ne Diyor 4

• bir turlu acilmayan kosan hediye pakketidir takilmalik erkek kiz beynine. bunlar boyle ist. e

0|0
    0|0
  • Bunu seni iyi tanıyan kızlar söylüyorsa bence tiple alakalı değildir. tiple alakalı olsa sana vermezseler kime verecekler?

0|0
    0|0
    • yok beni iyi tanıyanlar söylemiyor tanımayan yeni yeni tanıyanlar söylüyor. verme durumu da yok kimse sırf tip için birinin altına girmiyor para lazım bro biz öğrenci adamız

• bro bir kız var kız çok güzel ama kızlı erkekli bir arkadaş grubu var onları sevmiyorum hepsi de bizim sınıfta. kızda onlara uyuyor ne yapacağım ben? kızın güzelliğinden etkileniyorum karakterinden değil

• Bunlar hep amerikanın oyunları:D
      Çaktırmadan güzelliğiyle ilgili yorum yapmayı dene bence birazda narsistse hoşuna gidecektir herhalde

• Sende karaktersiz ol güvenilmez ol hayın ol itin köpen önde gideni ol

0|0
    0|0
    • yapım değil bro yapamıyorum öyle. biliyorum öyle değer görürüm ama olmuyor

• Kendi gibi olan kendinden pay biçiyor sana. Sana bunu diyenler takılmalık kızlar olduğu için sanada böyle demeleri normal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...