Makyajsız kendinizi güzel buluyormusunuz? (ben her zaman doğal güzellikten yanayım insanların banada yapıyor gibi yüzünü boyamasından artık bıktım ) ?

0|1
24|2

En İyi Kız Görüşü

• Makyajsız güzel buluyorum evet ama toplum artık insanlara makyaja itiyor. Sadece kızlar değil erkeklerde makyaj yapıyor artık. Deli gibi güzel gözükmemiz, birbirimize hava atmamız lazım nedense! Tv açıyorum kusursuz hatunlar baklavalı erkekler ninem yaşındaki Ajda Pekkan bile benle yaşıt gibi duruyor... nereye gidiyoruz acaba

0|0
    0|1
    • ülke hava ülkesi :)

• @ben10um böyle bayanlar da var

• Olabilir ama benim demek istediğim, makyajla güzelleşen kadınlar ile baklava çıkartıp daha yakışıklı olan erkekler arasında dağlar kadar fark olduğu.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Erkek arkadaşımla sevgili tanıştığımda bakımlı olmamdan çok etkilenmiş. Makyajsız görmemişti zaten. Şimdi makyaj yapınca kızıyor daha çirkin oluyorsun yüzün makyaj malzemesi kokuyor diyor. Sildirir yalnız olunca hep. Ama bakımlı olmamı da seviyor. Ona göre bir kadın kendi ile ilgilenmeli ama onun yanında gerek yokmuş makyaj yapmama

0|0
    0|0
  • Yoo :D

0|1
    0|0
  • Bende makyajsız daha çok seviyorum hem daha zahmetsiz birde yanaklarım daha yumuşacık oluyor 😄

0|0
    0|0
  • makyaj ve bakım farklı şeyler. kızlar doğal olayım derkken bakımsız olabiliyorlar. bende makyaj çok yapmam ama temizliğe ve bakıma özen gösteririm

0|0
    0|0
  • Makyaj yapmıyorum ve güzelim 😁😂 makyaj malzemeleri bir süre sonra cilde zarar veriyor ayrıca suratımda kapatıcağım bir sey yok ama kızlar arasında kezban olarak adlandiriyoruz makyajsiz olunca 😒

0|0
    0|0
  • Ben yapmam gaytette guzelim

0|0
    0|0
  • makyajsızım ama güzel de bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Buluyorum

0|0
    0|0
  • Makyaj hiç yapmam. Hayır bulmuyorum, güzel değilim

0|0
    0|0
  • Makyaj yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Evet begenırım yınede

0|0
    0|0
  • Bulurum

0|0
    0|0
  • yapmam

0|0
    0|0
  • Evet bende sadece rumel afif ruj abarrtı sevmen

0|0
    0|0
  • Evet buluyorum. Genelde makyajım olmaz zaten

0|0
    0|0
  • Çok makyaj yapmam zaten özelliklede yazın, sadece rimeli devamlı yaparım

0|0
    0|1
  • Makyajdan nefret ederim sevmiyorum yaa ve hiç yapmam ihtiyacım yok

0|0
    0|0
  • Buluyorum nadir makyaj yaparım zaten

0|0
    0|0
  • her türlü çirkin

0|0
    0|0
  • Fena bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Güzelse güzel bulunur değilse neden bulsunlar ki:)

0|0
    0|0
  • Makyaj yapıyorum ama ırkımı degiştircek kadar degil yüzüm canlansın diye güneş kremi ve azcık göz altı kapatıcısı ve rimel bu kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben de doğal güzellikten yanayım. Kızların kendi güzelliklerini kapatmasına anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...