Bir gelin çok çok iyi olmasına rağmen neden kayınvalide onu sevmez?

Merhaba arkadaşlar, aranıza ve ya yakınınızda bu durumu yaşayan kızlar var mıdır bilmiyorum, ama benim çok Sıkça rastladığım bir durum. Ve nedenini bulmuş değilim. Bakarsın gelini çok iyi, çok sayğılı, çok güzel birisi, ama kayınvalide onu hiç sevmez. Neden acaba? Kayınvalide bundan daha iyisini mi ister, yoksa hiç bir şey istemez mi? Anlayamadım. Görüş ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

0|0
1410

En İyi Erkek Görüşü

• Öyledir bu işler sevse kaynana olmaz zaten.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Ks birine kayın validesi her konuda karışıyormuş evdeki her yere dantelli örtü örtülmesi ve şekline kadar ona yazdığım:
    Hiç kimsenin istemeyeceği bu sorunu kadın tek başına çözebilir fakat eşini kıvama getirdikten sonra; kayın validecim uzun donun modası (senin) çooktaaan geçti danteli biz sadece donumuzda kullanırız senin dantel bana kilot olmaz benim kilot sana örtü olmaz deyip sıyırıp donu eline verirken model çıkarmak desen kopyalamak istersen büyür de

0|0
    0|0
  • Kaynanalik icgudusu

0|0
    0|0
  • Cunku oglunu aldin elindennn

0|0
    0|0
  • Oğlundan kıskanabilir.

0|0
    0|0
  • oğlundan kıskanırrr

0|0
    0|0
  • İyiler sevilmez halen anlayamadınmı?
    Bu devirde deveyi diken, insanı miken yarana geçer. Onun için iyi olmaktan vazgeç.

0|0
    0|0
  • Kıskandığı için

0|0
    0|0
  • Olundan kıskanır

0|0
    0|0
  • Kendisi secmemistir.. oglu bulmustur o kizi da ondan... cektirecek yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Erkek annelerinde genelde hastalıklı bir durum var, oğlum benden başkasına ilgi göstermesin diye düşünüyorlar. Kız annelerinde bu yok, nedenini çözmüş değilim. Bu yüzden olduğunu düşünüyorum, yani gelinin kişiliğine karşı olan bir durum değil bence.

0|1
    0|0
  • Çünkü kayınvalide iyi değildir o yüzden...

0|1
    0|0
  • kayın valide sevilmez çünkü bu böyledir yani :D

0|1
    0|0
  • Gelin kaynana arasında bir erkek vardır o erkek nasıl isterse gelin kaynana arası öyle olur

0|1
    0|0
  • Karsilikli empati olmalı. Bir zamanlar oda bir gelindi hic bunu dusundumu acaba. Genc oldugunu dusunerek anlayışlı olabilmek gerek. Ama simdilerde gelinletin hüküm sürdüğü vakitler ve cok şanslılar. Büyüklerimiz cok çekmiş kaynana gelin iliskilerinden. Bizzat sahidim.

0|0
    0|0
  • Sanki dünyada tek oğul onda varmış gibi oğlunu paylaşmayı hazmedemez..

0|1
    0|0
  • Böyle bir durum yaşamıyorum ama arkadaşımın kaynanası kök söktürüyor kıza. Bende anlamış değilim.

0|1
    0|0
    • Ks birine kayın validesi her konuda karışıyormuş evdeki her yere dantelli örtü örtülmesi ve şekline kadar ona yazdığım:
      Hiç kimsenin istemeyeceği bu sorunu kadın tek başına çözebilir fakat eşini kıvama getirdikten sonra; kayın validecim uzun donun modası (senin) çooktaaan geçti danteli biz sadece donumuzda kullanırız senin dantelden bana don olmaz benim dondan sana örtü olmaz deyip sıyırıp donu eline verirken model çıkarmak desen kopyalamak istersen büyür de

• Biz onlara cadı diyoruz ya böyleleri bildiğin rahat kaşınıyorlar :D

0|1
    0|0
  • Anneler oğullArını herzaman kıskanırlar acaba o kızı benden daha çok sever mi diye düşünürler kendinde bişey arama ağzınla kuşta tutsan yaranamayabilirsin ben senin dört dörtlük bir gelin olduğuna eminim boşver sen kocanla keyfine bak 😊

0|1
    0|0
  • Oğlunu kiskanir

0|1
    0|0
  • Oğlunu paşlaşmak istemez bence

0|1
    0|0
  • Kaynana olunca anlıcaz herhal

0|0
    0|0
  • gelinde ona annesini sevdiği gibi davranmıyordur kaynanada geline kızı gibi davranmıyordur iki tarafta ilgiyi önce karşı taraftan bekliyordur

0|0
    0|0
Yükleniyor...