Uzun suredir gormediginiz biri var mi?

Bu soruyu sormak aklima nerden esti derseniz 😐 annemle babam bosandiktan sonra annemi 8 yil gorememistim... insan annesini nasil olurda 8 yil gormez dmeyin... nedenler vardi 😟 herneyse gecen İstanbul'da bulustum annem ile nasil heyecanlandigimi icimi bir huzun kapladigini kelimelerle anlatamam... ozlem giderdim ve bu bana cok iyi geldi... suanda tekrar uzagiz ama eskisi kadar koymuyor.. cunku onun hep yanimda oldugunu hissediyorum artik... icimden geldi sizlerle paylasmak istedim 😊... egerki ozlediginiz kavusamadiginiz biri varsa arayi uzatip sogutmayin... dunyadaki gunlerimiz sayili iyiaksamlar

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben sende hep bir huzun anlamistim zaten 😊

0|1
    0|0
    • Nasil yani... benimi takip ediyodun 😮

• neyse sen bilirsin iyigeceler..

• Iyigeceler

En İyi Erkek Görüşü

• bugün KS de 1 yıl önce konuştuğum biriyle konuştum, burada dahi bir geçmiş bırakıyoruz anlaşılan..
    bir garip oldum :) yaşlanıyoruz mu ne?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır yok

0|1
    0|0
  • Çocukluk arkadaşım birkaç yıl önce uzak bir şehre taşındı her yaz gelirdi fakat geçen yazdan bu yana kendisini görmedim.2 yıl fazla bir ayrılık değil belki ama doğduğumdan beri tanıdığım, her gün gördüğüm bir insanı şu an hiç görmemek çok koyuyor

0|1
    0|0
    • Umarim tekrar kavusup biseyler yapmak nasip olur diyim... elden bisey gelmiyo ☺

Erkekler Ne Diyor 1

• var olmazmı emmi oğullarım

0|1
    0|0
Yükleniyor...