Gezi olayları tekrar mı başlıyor?

4|1
9|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum buradaki AKP liler futbol taraftarı gibi yorum yapmaya başlamış.. Ama mantıklı düşünen insanlara sesleniyorum.. Onca insan öldürüldü ve bir çok insan fiziki zarar gördüğü gezi parkı olaylarının üzerinden yıllar geçti ve her şey normal giderken o şerefsiz neden bu konuyu deşti ve illa yaptıracağım diyor... O proje de göstermelik bir kışla olacak ama asıl yapılacak olan avm vb. binalar yani rant için yapıyor bunları.. Siz İstanbul 'da yaşayanlar size sesleniyorum Taksim ve civarında yeşil yer olarak tek görebileceğiniz yer gezi parkı.. Genelde hep bina yığını siz beton blokları mı tercih edersiniz gezi parkında yoksa tek kurtarılmış yer olarak orda o parkın kalmasını mı? Gelip futbol takımı mantığıyla o şerefsizi savunacaklar hiç yazmasın...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zaten ülkede huzur yok yetmezmiş gibi iyice karışıklık yaratmazlar umarım. Gereksizler.

1|1
    0|0
    • Sen onu o şerefsize de... Onlarca cana mal oldu gezi parkını kurtarmak bu şerefsiz hala açıklama yapıyor illa yapıcam diye.. Onun derdi milyar dolarlık rant başka bir bok değil tek derdi avm gezi parkını yıkıp ne haltsa onu yapıyorum diyip avm yapacak altına rant yiyecek haram yiyici...

• @rmntkman varsayım değil, hepsi gerçek senin takip ettiğin medya varsayım diyor, sende öyle kabul ediyorsun, okuryazar isen, okuduğumu anlarım diyorsan her türlü haber kaynağını takip et, emniyette raporları, delilleri var. . buyur git gostersinler sana. , senin inandığın medya söylemiyor diye ben sana delil mi toplayacagim. , ha biraz kafan yerinde çalışıyorsa bu ölen ve yaralananlari destekleyen, c3nazelerini kaldiranlari izle,.. yahu Zir cahilsin. Her tarafın on yargı, beyninin yikanmasina izin vermissin bana aydın ol diyorsun :)))) karşındaki adam sen doğmadan önce senden fazla okuyan birisi. . delil sun diyorsun. . emredersin paşaM :))) beynini kiralayanlara diyoruz ki.. delil her yerde. . gözünü aç, kendi aklın ile konuş. . O zaman görürsün. , birazda önceki yorumlarimi oku... o küçük grup dediğin örgütler milyarlarca lira zarar verdi. O komedi dediğin olayın mizansen olduğunu, feto nun da bunun parçası olduğu teftiş raporlarında var... seninle ugrasamam, aklını kiraya verenolmaz

• Bu yorumun altına yazdık, kusura bakma kardeşim, bize at bir engel. . yoksa bu arkadaş susmayacak. ..

Erkekler Ne Diyor 30

• Umarım bir kez daha öyle şereften yoksun milletime zarar veren vatan hainliğiyle eş değer olaylar gerçekleşmez.
    Ve umarım olurda gerçekleşirse bu sefer milletim doğrudan yana olup zerre destek vermez ki vereceğini de hiç sanmıyorum. Çünkü seçim arabalarıyla bira dağıtılan ve o biralarla kendinden geçtikten sonra normal bir insanın yaptıklarını yapmayan hayvan sürüsünü milletimiz gördü tanıdı.
    Hayırlısı diyelim.

1|1
    0|0
  • Yok artık destek almazlar o kadar cunku pkklılar sokaklara döküldü olay gezi olayı olmaz bu sefer gezi ruhu diye başlarsa sorun olur cunku pkklılarda bunu kullaanır şu dönemde böyle birşey yapılmamalı.!

0|0
    0|0
  • gezi olayları dediğin şey, pkk ve sol terör örgütlerinin özellikle Ankara ve başkentte yakıp yıkmasıydı.
    ne başlangıcı ile alakalı...
    ne amacı ile alakalı.
    olan yine vatandaşa oldu... gün be gün kutuplaştık.

1|0
    0|0
  • Umarim baslamaz

0|0
    0|0
  • Bahane arıyolar işte 3-5 çapulcu.

1|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yok baslamaz

0|0
    0|0
  • Baslamıyo

0|0
    0|0
  • Başlamaz

0|0
    0|0
  • Bir sonraki gezi asla barışçıl bir direniş olmaz.. PKK yı mumla ararlar.

0|0
    0|0
    • Pkk nin da aminakoyayim senin de aminkoyayim pkkya destek verenlerinde aminakoyayim hatta Senin ta aminakoyayim

• Ananın amındayım

• @King1987 Tam sopalık bir veletsin sen.. Çok keyifli olurdu seni sevmek ama maalesef ortam sanal. Şimdi seni engelliyorum yoksa burada sana , ailene sövmek zorunda kalacağım.

• Başlayabilir

0|0
    0|0
  • Bu kez başlarsa bademlerin yıkılışına kadar gider :)

0|0
    0|0
  • hakkımızda hayırlısı olsun, millet koyun değil siyasiler bunu bilsin.

0|0
    0|0
  • Başlamaz. Polisler gezi olaylarında tecrübeli, olaylar çıksa bile polis ve hükümet olayı kontrol altında tutmasını bilecektir.

0|0
    0|0
  • Gezi hiç barışçı bir eylem değildi, bir sürü istihbarat örgütü nun, bir çok terör örgütünun desteği vardi. .. o yüzden baslarsa tepki bu sefer sert olur. . Polis asker terörü defetmeye çalışırken gezi gibi simarikliklar çok gereksiz ve yanlış.

0|0
    0|0
  • Sağlam dağılmışlar 😂

0|0
    0|0
  • bana da öyle geliyor tayyip de açıklama yaptı zaten kışla yapılacak diye

0|0
    0|0
  • Bu sefer cok sert tepkiler olur

0|0
    0|0
  • lgbtli mi bunlar

0|0
    0|0
  • bidaha zor ya o direniş

1|0
    0|0
  • İnceldigi yerden kopsun

0|0
    0|0
  • umarım başlar

0|0
    0|0
  • başlasınlar iyi çocuklar ama bu sefer arkalarında koç la boyner olmayacak sponsor olarak

0|0
    0|0
  • Kimin cikarina gelirse o baslatir geziyi

0|0
    0|0
  • N*h başlar.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Su videoda ki insanlarin hepsi gereksiz zaten. Iyi olmus

0|0
    0|0
  • Töbe estifırtına. Bizim millette eğlence arıyor

0|0
    0|0
  • Kimsenin d. otu yemez... ottururler artik...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Mide bulandırıcı mahluk

0|0
    0|0
  • Maksat iç karışıklık çıkarmak adam resmen kaşınıyor ya olay çıksın da bişeyler olsun diyor

0|1
    0|0
  • Baslasin istiyorlar evet

0|0
    0|0
  • . Bu poliste ota boka biber gazı kullanıyo insanlara saldırıyo ne iş anlamadım. Apo bayrağıyla kürdistan eylemi yapanlara birşey yok ama. Devletin paralı uşakları

0|1
    0|0
  • Wvet çünkü tayyip o kışlayı yapacaz dedi

0|0
    0|0
  • evet baslıyor

0|0
    0|0
  • kesinlikle
    neymiş tarihi eser inşaa edeceklermiş
    tarihi eser inşaa edilmez, korunur!
    adam illaki oraya bişey dikicek ve bunu önlemek için dayanışma olacaktır

0|2
    0|0
  • evet baslıyor , bu kez cumhuriyetcilerle

0|0
    0|0
    • Dün direndik Bugünde Dreniriniz sorun yok.

• @King1987 Üniversite bitirmek maalesef her zaman eğitimli olmak değildir. Eğitimli olmak saygılı bir şekilde konuşabilmektir iste en zıt görüşleri savunun saygı olmalı. Ben zaten sen ne ayaksın diye yazarken senin de sataşmalarını gördüm. Benim yazdığım yorumdan sonra yazmışsın insancıl bir yorumdu. Kelebek demişsin buradaki yorum yazan birine. Kelebeğin ne anlamda kullandığın belli o yüzden ne ayaksın yazdım. Yani Türkçe de argo olarak ne ayaksın demek amacın nedir demektir. Bilmem anlatabildim mi? Ama senin cevabın "Konuşma Lan" yani hatayı kendinde aramalısın.. Kaptansan çok ülke görmüşsen biraz daha eğitimli cevaplar vermeni beklerdim..

• @rmntkman yazdıgım kişi gezi olayları baslıyor bu kez cumhuriyecilerle yazmış ben de ona Sen Cumhuriyetçi değilmisin yazdım!! Anladın mı!! ben istediğim şekilde yazı yazarım kardeşim ister kelebek ister güvercin yazarım. bana kralı ne ayaksın diye konuşamaz. yani uzun lafın kısası seninle uğraşmak istemiyorum ısrarla yazıyosun git kardeşim bak hala sana iyi konuşuyorum

Yükleniyor...