Komşusuyla sorun yaşayan var mı? Varsa şikayetiniz nedir?

Komşusuyla sorun yaşayan var mı? Komşularım ev kendilerininmiş gibi davranıyor evimde. İstediği gibi kullanıyolar eşyalarımı. yaşça büyük oldukları için bir şey diyemiiyorum saygımdan. sizce bunu nasıl dile getirebilirim? onlar 40-50 li yaşlardaki altın günü teyzeleri.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kadın 48 yasında hiç evlenmemiş don atlet gezemıyoz tahrik olmasın diye :D bence benden daha şanslısın dua et :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ses sistemi var odamda muziği çok açıyorum diye sorun yaşıyoruz hep

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• en ideal kiracı ve sessiz sakin komşu idik yıllarca. ama diğer komşular ilk yıllar hep saygısız düşüncesizlerdi.
    sık sık ev değiştiriyoruz. bundan öncekinden şikayetimiz yoktu ama mevcut komşumuzdan şahsen memnunum. (son iki evde en üst katta olmanın da muhakkak faydası vardır)
    ama yine de yetersiz.
    bu noktadan sonra komşu ile alakası yok.
    şu binaları gürültü konusunda yalıtımlı yapsalar birçok komşu sorunu daha meydana gelmeden çözülecek.
    bu noktadan sonra siyasete giriyor, susuyorum. :)

0|0
    0|0
  • sakince neyi elliyolarsa bırakırmısın onu diye uyarıyorum odama girerlerse basıyorum fırçayı daha selam vermiyolar :D

0|0
    0|0
  • Hayir yok.

0|0
    0|0
  • Ses yapıyorlar bazen.

0|0
    0|0
  • Çok şükür komşularım iyi

0|0
    0|0
  • Arabayı yan durmasalar iyi komşular aslında :)

0|0
    0|0
  • Gürültüden çok şikayet ederlerdi zamanında.

0|0
    0|0
  • muhattap olmam cıkarcı insanlarla

0|0
    0|0
  • valla komşularım fıstık gibi yemek yapıp getiriyorlar devamlı Allah razı olsunlar :D

0|0
    0|0
  • evine almazsin olur biter

0|0
    0|0
  • Evet koomsu çok ses cikariyor artık napiosa

0|0
    0|0
  • Aile apartmanındayız sıkıntımız yok

0|0
    0|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • Aidatları geç veriyorlar :)

0|0
    0|0
  • Komşular muhattapım değil

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizim komsularda surekli kahkahayla guluyolar asiri rahatsiz edecek sekilde ama yapacak bir sey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...