Bu tablo hakkında düşünceleriniz ne?

Kelimelerin tükendiği an sanırım. Kodamanların cebini doldurduğu bir dünyada fakirlerin açlıktan nefesinin koktuğu bir dünya...
Bu tablo hakkında düşünceleriniz ne ?

8|2
15|8

En İyi Kız Görüşü

• La 15 tl ye kaç ekmek alınır kaç domates alinir be bir ekmek 2 domates bir avuç peynir tüm gün yenir ha

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1300 tl verdiklerinide alıyorlar bir şekilde
    asgari ücretle ev gecindirene Allah yardım etsin zor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• asgari ucretin yetmedigi konusunda katilmakla beraber, bir evde bir kisinin calismasi da ne kadar doğru bu tartisilir. ben 27 yasindayim yillardir kendim calisiyorum. annem babam 54-64 yasinda hala calisiyorlar.

yani cocuklari ufak olan var falan herkesi dusunmek lazim elbette ama bir yerde eşlerin de destek olmasi gerekiyor. evde yapilan işler var, hicbir egitimi yoksa temizlik vs yapilabilir. Şerefiyle yaptiklari her işten kazanilan para hayirlidir. Geçinemiyoruz deyip evde oturmak da biraz garip. Bilemiyorum; bir de bu yönü var demek istedim olayin.

0|4
    0|0
  • Sisteme küfür etmeyeyim diyorum, insanları seveyim diyorum ama yuh abi be. Bu kadar olmaz. Yalancı, robotlaşmış, akıllı ama aklı pisliğe çalışan insanlarla yaşadığımız sürece o fitreyi 4 tl olarak da hesaplarlar...

0|1
    0|0
  • olur mu canım milletvekillieri daha çok aç açıkta az daha onlara zam yapsınlar nedense bazıları altınklozetleri fazla sevdiğinden bize aç kalmak düşüyor üzülüyorum bu halimize

0|2
    0|0
    • İstediğin kadar üzül gerçekleri değiştiremezsin. Bu tablo her şeyi açıklıyor. Şeriat gelsin, müslüman ülkeyiz diyorlar ama diyanetin belirlediği parayı bile ülke olarak işçisine veremiyor.

• o eskide kaldı genç şimdikiler koyun olmayı seçtiğinden dolayı bizide yoluyorlar

• Bak sen bir de genç diyor bana :) O zaman kesilme sıramızı beklemeye devam.

• Haklı...

0|1
    0|0
  • Harika bir tespit olmus

0|2
    0|0
  • Bu kadar iyi bir tespit yapılamazdı

0|1
    0|0
  • Kendilerinin sofrasında bir kuş sütü eksik, fakiri umursarlar mı hiç

0|1
    0|0
  • Hakli adam

0|2
    0|0
  • Zenginlerle fakirler arasındaki uçurumun gittikçe büyüdüğü iğrenç bir dünyada yaşıyoruz, hayırlısı diyelim

0|1
    0|0
  • Nokta atışı olmuş

0|1
    0|0
  • Zaten orası bir gerçek herkesinde hak verdiği göz ardı ettiği bir şey hemde ve 1300 de olalı çok olmadı daha azdı gerçi enflasyonla falan aynı dengededir heralde

0|1
    0|0
  • Doğru

0|1
    0|0
  • Iste tokun acin halinden anlamadigi bir Dünyada yasadigimizin kaniti...

0|1
    0|0
  • haklı bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Makarna dağıtıp oy toplayanlara sormak lazım bunu :)

0|2
    0|0
  • buna rağmen hala 3 cocuk diyor. d

0|2
    0|0
  • Dine göre 1800 rte ye göre 1300 diye savunacak insanlar tanıdım ben...

Sazı soksan az derler ya, o hesap...

0|1
    0|0
    • Dine göre ise müslüman ülke isek o zaman bu neden 1800 değil? Yoksa diyanet vasıfsız mı yoksa müslüman ülke değil miyiz?

• Müslüman bir ülkede, müslümanları, müslümancılıkla kandıran din tüccarlarının elinde olduğu için...
      Diyanetimi başa geçirsek acaba 😀 bak hiç fena fikir değil bence.

• üstelik yeni vergiyle dahada az alıyorlar

0|1
    0|0
  • Müslüman ülkede yaşamıyoruz maalesef. Bence asgari ücret 2200 falan olması lazım.

0|1
    0|0
  • Yazık çok yazık.

0|2
    0|0
  • bol küfürlü

0|1
    0|0
Yükleniyor...