18 yas altinda bara gidenler?

18 yas alti gencligin gece klubune gitmesi hakkinda ne dusunuyosunuz? Ve kizlarin topuklu giyip bolca makyaj yapmasi?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ergenlikte oluyor topuklu ayakkabı-makyaj vs özentilik durumu. Bence gayet normal. Tv, internet, filmler, diziler hep böyle kadınlarla dolu ve onları rol model alıyorlar. Toplumun güzellik anlayışına uymak istiyorlar onları suçlayamayız. Çünkü bazı toplumlar oluyor tvden bir haber yaşayıp giden onların güzellik ölçütüne göre, şişman olmak güzel oluyor, bir diğerine göre dudağına en büyük tabağı süs diye takan güzel diye nitelendiriliyor. Burada sorgulanacak olan genç kızların bunlara özenmesi değil, bunlara özendiren etmenlerdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İticiler

0|0
    0|0
  • 18 yaş altı için kesinlikle uygun değil bu dediklerin

0|0
    0|0
  • Bisi dusunmuyorm

0|0
    0|0
  • Saçmalık ve ötesi... Bara gidince ne oluyorsa, ergen işte.

0|0
    0|0
  • Ergen is coming :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• 17 yaşımda klübe gittim. Topuklu ayakkabı da giydim fakat bolca makyaj yapmadım. Ben makyaj yapmam. 😊
    Klübü gitme nedenim de ortamı görmekti. Ablam ve yüksek lisansdan arkadaşları ile gittim. Üniversiteye gidince sağa sola saldıracağıma güvendiğim, sevdiğim insanlarla gideyim. En azından nelere dikkat etmem gerektiğini öğrenirim demiştim.

0|1
    0|0
  • Sacma

0|0
    0|0
  • Taksim onlarla dolu

0|0
    0|0
  • Olmaz uygyn bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Gidiyoss ne var