EN YAKIN ARKADAŞIM BANA KAZIK MI ATTI?

Benim sınıftan bir arkadaşım var Adı elif çok yakınız bu kızla bundan 3 gün önce bir soru sormuştum buraya Ksye Çok yakın arkadaşınız sizi aramasa siz onu ararmısınız diye. Ve dün bana bu kız kazık attı. Olay şöyle oldu. biraz uzun olcak ama neyse okuyun lütfen. Şimdi cuma günü karneleri aldık biliyosunuz sonra bu elif benım eve geldi beni de aldı gittik falan okula karneleri aldıkk. sonra bu karnelerden sonra bir gezeriz diyoduk o da annem babamla konuşcakmış die bana yalan soyledi bu yalanı olayın sonunda söylüyo. ondan sonra tamam benim annem izin alr dedim oda tamam dedi. sonra elifin evine gittik. bana seninle birşey konuşucam dedi tamam dedim. Ben gezmeye gelemicem dedi bende neden dedim sinlirlenerek. o da ben çok düşündüm gece yatarken sen ılgına daha çok sarılıyorsun ama bana hiç sarılmıyosun dedi bizim sınıfta benım bir arkadaşım var ılgın onu söylüyor. bende ne alaka dedim sonra bir şeyler daha dedi ben evi terk ettim bağırarak SANA YAZIKLAR OLSUN DİYEREK. sonra eve giderken yollarda ağladım filan neyse ben bunu aradım son 1 ayda sana mesafe koymaya çalıştım falan dedi bende bişi demedim. sonra zaten annem babam senin annen konuşsa bile benim annemle izin vermezlerdi diye bu izin verme olaylarından ben gerçekten çok sıkıldım arkadaşlar bundan dha öncede boyle olaylar çok oldu hatta o elif de konuştu babasınla neden izin vermiyorsun diye ağlamıştı filan. neyse ben bu kızdan ocak ayından itibaren sıkılmaya başlamıştım zaten ama mecburen seviyodum başka arkadaşım yok diye. telefonda özür diledim ve sonra TAMAM BENDE SENİ SEVMİYORUM ARTIK ZATEN SIKILMIŞTIM SANA HAYATINDA MUTLULUKLAR DİLERİM NUMARAMI DA SİL BENİ DE BİDAHA ARAMA DEDİM VE KAPATTIM YÜZÜNE. ARKADAŞLAR BU KIZ BANA KAZIK ATMADI MI ŞİMDİ YANİ BİLMİYORUM YA AİLESİNİN İZİN VERMEMELERİNDEN DOLAYI BANA KAZIK ATTI YA DA SARILMIYORUM YA DA SON SENEMİZ OKULDA DİYE HİÇ Bİ FİKRİM YOK BU ARADA BEN 8 E GİDİYORDUM ŞİMDİ LİSEYE GEÇİCEM İNŞALLAH. CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bosver lisede bir suru arkadasin olacak onun da olacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Üff bu ne bee okumadım bile. Doğru dürüst ne kazığı yasınız kaç sizin höööy..

0|0
    0|0
  • Küçüğüm başka dert mi kalmadı hayatında

0|0
    0|0
    • dert etmiyorum ve küçüğüm ne ya sizin gibi yaşlıların ne işi var bu sitelerde

Kızlar Ne Diyor 1

• Boyle seylere ancak çocuklar takılır sen ona sarıldın bana sarılmadın fılan neyse zaten ayrılıyosunuz salla

0|0
    0|0
    • AYNEN O ÇOCUK GİBİ OLDUGU İÇİN GERİZEKALI İŞTE

Yükleniyor...