Türkiyeyi seviyomusunuz?

Açıkcası ben sevmiyorum, ne saygıdan anlayan insan var ne adam gibi adam ne kadın gibi kadın,1500 tlye yaşamaya yaşamak diyoruz sadece hayatta kalmamızı sağlayan para başka hiç bir şey değil, devletin başında devleti soyanlar, insanlarda karakterde denem bişey yok kızlar boya yapip adama benzemeye calisiyor , bazen diyorum keşke başka bir ülkede doğsaydım çünkü bu ülkeyi günahım kadar sevmiyorum artık ya siz?

0|1
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Vatanımı seviyorum fakat içindeki yobaz, sapık, tirrekleri sevmiyorum ve bunların sayıları oldukça fazla.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bir kitap'ın bir kısmını okuyorsun ve böyle kitap'ın deyip okumuyorsu. Kitabı kim söylebilir kitabın kötü olduğunu? Bu vatan cennet vatan bu hükümetide %50 seçti ve köprü, inşaat, yol ile kandırıldı. Ama kimse kabul etmiyor. CHP, MHP veya HDP'li değilim. Verdikleri örnek CHP ne yaptı? MHP ne yaptı? Onlarda bir yanlış yaptı diye daha az yanlış olanı doğru kabul edersek böyle sürünürüz. Ne zaman bu millet okur, okutur, araştırır. O zaman bu ülke kalkınır bu ülke daha iyi yaşanacak bir ülke olur. Güzelim cennet vatanı ne hale getirdiler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevmiyorum. İnsanların o yargılayan bakışlarından dedikodularından saçma düşüncelerinden argolardan. Nefret ediyorum

0|1
    0|0
  • Türkiyeyi insanlarından dolayı sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Sevmeyenler icin tami tamina 26 tane sınır kapisi var caaanim ulkemin

0|1
    0|0
    • 100 yildir terorist sorununu cozemeyen tek ülke ülken bu başka hiç bir ülkede olmaz çünkü :)

• Milletin oğlu ölüyor tek dedikleri vatan sağulsun ya kimse kusura bakmasin ama savaş falan yokken ben vatan soğolsun dicek biri değilim tek diceğim... boyle vatanin

• Tamam kardes benim vatanim manevi hosgoru gosteremeyen milli bilinc yoksullari defolup gidebilir tutan yok. Gerci nereye gidcen ortadoguyu sen begenmezsin avrupada seni😏

• seviyorum

0|1
    0|0
  • Tabiki

0|1
    0|0
  • Yani o senin görüşün ama insan ülkesini yinede herseye rağmen sevmeli bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu adama kimse laf etmesin haklı, ben doğma büyme hollandadayım burada güvenlik görevlisi 3000 euro maaş alıyor hatta 3.500 ayrıca türkiyede 100 yaşına geldiğinizde alabileceğiniz corvette z06 yı 1 senede çalışıp hollandada alabiirsiniz alım gücünü siz düşünün artık.

0|1
    0|0
    • Saol kardeşim bu ülkeden cacık bile olmaz 100 yıldır terör sorunu millet oluyoe vatan sagolsun diyorlar haha komesi filmi resmen

• Eğer çok seviyoruz desek yalan söylemiş oluruz. Artık yaşanması zor olan bir ülke haline geldik. Ne yazık ki bu günleri gördük. Hayalini kurduğumuz güzel günlere yetişebilecek miyiz? Umarız ki yetişiriz...

0|0
    0|0
  • Turkiyeyi seviyorum icindeki yobazlari sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • bu ülkede geçim çok zor pahalı hersey ve vergilerde cabası. Sahsen ben sgk benı eksık ve yalnıs bılgılendırmesınden dolayı bana 11,700 tl borc tıkdı ve bu sureklı faız işleniyor. Tefeciler daha iyi mk

0|0
    0|0
  • Cahil insanları sevmiyorum ülkem tabi ki cennet köşesi bazi gelismis ülkelerde insanlar güneşe hasret yaşayabiliyolar...

0|0
    0|0
  • Ülkemiz çok güzelde çevresi kötü be muhterm

0|0
    0|0
  • Evet seviyorum ülkemi

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum. Dikenli diye gülden vazgeçemem !..

0|0
    0|0
  • Senin söylediklerin türkiye ile ilgili değil yönetim ile ilgili.

0|0
    0|0
  • yaşamak zorunlu

0|0
    0|0
  • Haklisin tarihe saygi icin sevmeye gerek yok. Gunumuz bo klu turkiyesini. Dogusu zaten terorist

0|0
    0|0
Yükleniyor...