Annemle ne yapacağım bakar mısınız?

20 yaşındayım. Üniversite ogrencisiyim. Annemin bazi davranislarina anlam veremiyorum. Sacimin rengini biraz actirayim veya kina yakayim diyorum yok diyor. Kulagima ikinci ve üçüncü delik deldireyim diyorum yok diyor. Bunlar cok ufak seyler ama bir turlu anlasamiyoruz. Saçları sari olan kizlar affedersiniz o... benziyormus. Ben annemin bu davranislarina anlam veremiyorum. Ustelik 41 yasinda annem. Genc yani. niye boyle yapiyor? Illa annemden habersiz mi yapmak zorundayim.

Güncellemeler:
Arkadaşlar siz nasil cozuyorsunuz boyle ufak sorunlari?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Zihniyet meselesi kardeşim uğraşamazsın bende de bir tane vardı zamanında okumuş cahildi tabi benim babam kız kardeşimi zorla kapandırtmaya çalışıyordu birgün çok şiddetli tartıştık kendisiyle ve iş yumruklu kavgaya kadar gelmişti sonuç olarak izin vermemiştim ve babam çaresiz bir biçimde kabul ettmişti seninkide ailesinden aldığı terbiye davranışları senin üzerinde uyguluyor

0|0
    0|0
    • Yani siradan seyleri bile buyutuyor. Ben ablamadim. Duzeltmeye calisiyorum olmuyor ama

En İyi Kız Görüşü

• yaptir izinsiz 2 gun konusur sonra susarlar bende de ayni sey her ay değiştiriyorum ben

0|0
    0|0
    • Ben de oyle yapmaya basladim artik. Ama kendim anne olsam boyle davranisi uygun bulnuyorum. Anne olursam cocuguma boyle davranmam

• onu bilemem tabi

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• doğuştan Sarışınım bn. peki bizim ne suçumuz var... namusumuza dil ne uzatıo . önyargısını kendine saklasın

0|0
    0|0
    • Boyarin cogu oyleymis. Hayir ben zaten tutup boyle yapcam soyle yapcam demiyorum. Ufak degisiklikler diyorum ama sorun oluyor. Duzelmiyor. Bitmiyor onyargilar

Yükleniyor...