Ramazan'da içki içildiği gerekçesi ile gerçekleşen saldırı Cihangir'de protesto ediliyor, ne düşünüyorsunuz?

Firuzağa'da gerçekleşen saldırı özellikle Twitter'da büyük tepkiyle karşılandı. #Cumartesi21deCihangirdeyiz etiketiyle toplanan kalabalıklar da yaşanan üzücü olayı protesto ediyor. Polis müdahalesi olmadan geçer umarım. Orada bulunanlar var mı? Neler düşünüyorsunuz? Böyle toplumsal tepkiler olmalı mı?
Ramazan'da içki içildiği gerekçesi ile gerçekleşen saldırı Cihangir'de protesto ediliyor, ne düşünüyorsunuz?

0|1
8|38

En İyi Erkek Görüşü

• Şehitler için toplanıldığında bu tayfadan kimseyi orada göremezsiniz

2|4
    0|0
    • @Ragnar_Lodbrok yaşadığım şehirde bir şehit olduğunda yürüyüşüne ve cenazesine katılmıştım elimden gelen başka bir şey olsaydı onu da yapardım. Ayrıca burda şehit meselesi tamamen bir örnek mesela bir kardeşlik yürüyüşünde veya bir teröre lanet yürüyüşünde asla göremezsiniz. Millet bana soracak diye bir şey de demedim kim nereye katılmak istiyorsa katılsın ben eleştirimi yaparım hakaret ya da küfür de etmedim yani seni irgalayan çok bir şey yok bu kadar koymasın uzaklasabilirsin

En İyi Kız Görüşü

• Tebrik ederim başka işleri de olur inşallah.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• gereksiz bir durum
    kimse orucu başkası için tutmuyor
    dayanamıyorsan oruç tutmaya tutma..
    neden başkası oruç tutmuyor diye eleştiriyorsun üstüne birde şiddet gösteriyorsun

0|3
    0|0
    • Aklı başında bir yorum.
      Orucu falan geçtim. Beğenmediğimiz bir görüşte olan insanları dövmek mi çözüm.
      Tek kelime ile ilkellik ve barbarlık.
      Elbette bütün müslümanlar ve inançlı insanlar suçlanmamalı ama ortada çok ciddi bir sorun var. Bu geri kalmış barbarların ıslah edilmeleri gerek.

• @DoctorGraham ki bunu yapanların yüzde kaçı oruçluydu
      her Ramazan buna benzer olaylar görülüyor maalesef.

• Bu tür olayların münferit olduğuna inanmak istiyorum ama burada yazan görüşleri okuyunca benzer anlayışın düşündüğümüzden daha yaygın olduğunu görüyorum. Bu çok tehlikeli bir durum. Aşağıda genç bir kızımız bile birleşip dövmekten bahsediyor. Bu kadar mı gözümüz döndü. Bu kadar mı insanlıktan çıktık.

• Müslümanların ne kadar iğrenç insan olduğunu dünyaya kanıtlamak için bu kadar uğraşmaları çok acizce.

0|0
    1|0
  • Protesto edilmesi lazım zaten. İçen içsin kim neden karışıyor acaba..
    biz içiyoruz onların kafası güzel ben anlamadım.

0|0
    0|0
  • Gidip orada içki içerek protesto ederlerse yanlışın üstüne yanlış koymuş olurlar. Umarım bu yanlışa düşmezler...

1|1
    0|0
  • ilk duyduğumda ; helal olsun iyi yapmışlar onlara demiştim

sonra bugün videoyu izledim , abi harbi insanlık dışı , hepsini tek tek toplayıp 10 ar yıl hapis versinler.

olaydan sonraki gün koreli iş yeri sahibinin kepenkleri kapatıp , biraz yürüdükten sonra yere kapanıp ağlamaya başladığını görünce içim parçalandı resmen

0|0
    0|0
  • Protestoyu hakli buluyorum

0|0
    0|0
  • Tabi ki de olmalı sen saygı görmek istiyorsan önce saygı göstereceksin.. Bırak içen içsin herkes Müslüman olacak diye bir şey yok... Sanki o içki içiyor diye Müslüman insan Müslümanlıktan mı çıkacak? Oruç tutan kendisi için tutar kendi inancı kendi nefsi için.. Maalesef o saldırıyı yapan nefsine hakim olamamış... Dinimizi anlayamamış.. Yazık acıyorum onlara Müslümanlığın ne demek olduğunu anlayamamış sözde dindar insanlar onlar..

0|0
    0|0
  • Tamam eyvallah , mekan basanlar da yanlış yapmış , en azından kavga çıkmaması gerekirdi , özgür bir ulkedeyiz herkesin görüşü dini kendine ama ülke de onca şehit haberi patlamalar olduğu zaman kimse adım atmaz dışarı , ama lgbt muhabbeti yok alkol şöyle böyle olduğu zaman herkes sokakta kimse kusura bakmasın önce DIN ALLAH KİTAP VATAN benim için

0|0
    0|0
  • Umarım eleştirilenlerle aynı seviyeye düşmeden layıkıyla bir protesto olur.. Emniyet güçleriyle gereksiz surtusmeler yaşanmaz..

0|1
    0|0
  • Böyle olaylar hep planlı gibi geliyor bana nedense, karşıt görüşler birbirine saldırsın gündem oluşsun sonra birileri konuşsun ötekiler onlara cevap versin. Dışarıda milyonlarca insan sorunsuz ramazan geçirirken bir kaç münferit olay yüzünden taraflar birbirine giriyor olaylar büyüyor. Her şeyin çözümü karşılıklı saygı.

0|0
    0|0
  • dangalak ordusu protestosu , Alkislanacagi yerde protesto ediliyor bence icilmemeli bari beceremiyosun adam gibi ramazan gecirmeyi bu islam ulkesinde nu vatandaslara yalandanda olsa saygi duymasini bileceksin , Oyle ozgurluk olmaz ozguruz diye bu kadar rahat hareket edebilenlerin protestosu yapilmamali cok yanlis.

0|0
    0|0
  • protesto edenler 2 . bir gezi olayı çıkartmaya çalışoıyor başlarında da hdp li yav şaklar var pkk lı p. i.. ç ler var bir şey olmaz içmesinler ulu orta dışarıda saygısı olmayanlara saygı duyulmaz

0|0
    0|0
  • Haklılar. Sayıca üstünlüklerine güvenip milleti linç etmeyi biliyorlarsa bu kalabalığada gelip müdahale etsinler.

0|0
    0|0
  • bu aksam atv haberde de bambaska bir sekilde verildi haber, isin aslini bilmedigim olayda taraf olmam. atv ne kadar az guvenilir bir kanalsa twitter da oyle.

0|0
    0|0
    • Atv allah bir dese guvenilmez la ne bakiyorsun nlara. Alenen yalan attiklari tecrube ile sabit.

• ya işte böyle olmaması lazımdı

0|0
    0|0
  • Bu yapılan sadece bir yobazlıktır ne ulan oruçlu isen oruçlusun bundan banane dükan sahibi koreli kardeşimiz ağlayarak dükanı kapatmış ve gitmiş kimsenin o adamı ağlatmaya ya da milletin içki içip müzik dinlemesine karışamaz bu bir or*spu çocukluğudur

0|0
    0|0
  • Peygamber'imiz Zaman'ında hristiyanlar ve yahudiler oruç tutanların oldugu yerde bir sey içip yemezlermiş saygı göstertirlermiş bizdeki artık ne desem bilemedim saygısızlar insanın gözüne baka baka yiyip iciyorlar Allah ıslah etsin

0|1
    0|0
  • doğrudur hiç kimsenin birinin hayatına müdahale etmeye hakkı yok

0|1
    0|0
  • aferin bizim millete ortalığı karıştırmak için ellerinden geleni yapıyolar

0|0
    0|0
  • kurgu benceee

0|0
    0|0
  • keşke tepkiyi hemen olay anında ordaki tüm dükkan sahipleri beraber verselerdi

0|0
    0|0
  • OLayın aslı anlaşıldı dayağı haketmişler

0|0
    0|0
  • milet adresini şaşrıyor acık olan lokanta yerlerine yapsınlar adamlarsa ... gökdelenlere yapsınlar bakalım bence amac oruç falan değil bahane... herkes oruçu kendine tutar döveceksin diye bir kayde yoktur...

0|0
    0|0
  • Şu videoda ki beyaz thsirtlı elemanı bulun linç edin.

0|0
    0|0
  • Her yıl buna benzer olay olur aşırılıkdır demokratik ülkelerde isteyen istediğini yapar 📌Kural böyle

0|0
    0|0
  • Bakim bu sefer kimin oyuncagi olcaksiniz

0|0
    0|0
  • Bomba patlarsa sasirmamak lazim

0|0
    0|0
  • mevzu ne?

0|0
    0|0
  • Yobaz zihniyete tepki verilmeli... kesinlikle

0|0
    0|0
  • Kaç defa cevap verecez bak bu soru manyak PP oldu o soruya tıkla bak yorumlara dgffgf

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 7

• Tepkiyi o zaman birleşip adamı döverek vereceklerdi.

1|1
    0|0
  • Kimsenin ne yaptığı kimseyi ilgilendirmez. Keşke ülkede olan daha iğrenç şeylere de böyle saldırıp baskın yapsalarda. Millet rahat yaşasa.

0|0
    0|0
  • vuran adamalrında oruc tuttugunu dusunmuyorum , onlar parayla falan tutulmuş gundem değiştirmek ya da farklı sansasyon yaratmak için oluşturulan bır haber, bana helede cihangir gibi bir yerde boyle birsey olacagına ınanmıyorum olay başka olabilir.

0|0
    0|0
  • Hayır desteklemyorum. Herkes özgür ve islam anlayış dinidir.

0|0
    0|0
  • Ne olmus orda?

0|0
    0|0
    • Gecen gun orada bir grup kendini bilmez ramazanda icki icilmez diyip bir mekani bastilar... tipki eskiya gibi dovduler milleti... ve tum cevre sessiz kaldi... bugunku olanlar o sessizlige yobaz zihniyete tepki anlayacagin... sana en basitinden bukadar anlatabilirim

• düşünmüyorum artık

0|0
    0|0
  • Haklılar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...