Büyü varmidir? Sahit olan? Büyü bozan? Yardim lütfen okuyun acil :( ?

Belki sacma gelebilir ama sormak istedim büyü varmi?
sahit olan? Büyü bozduran?

Sebebi su bende büyü olma ihtimali var düsünüyorum.
-Elimi neye atsam kuruyor.
-Bir ise heveslensem tam oluyormus gibi oluyor sonra 180derece dönüp inkansiza dönüsüyor.
- buzamana kadar hic kismetim olmadi. Yüzüme bakmayi birak yüzünü burustururlar oldu hep cirkinim.
- arkadaslarim dostlarim olmadi. Olduysa da 1-2 onlarda sebebsiz yere hep gittiler.
- sevilmiyorum akraba ve cevre tarafindan.
- sansiz birisiyim her isim ters gidiyor.
- bir konu icin 4 sart gerekirken, 2-3 tam olunca hep digeri eksik oluyor...
- birini sevdim diyelim , hep kalbimi kiriyor , oynuyor ya da hemen sevgili bulup evleniyorlar. Unutan aglayan hep Ben.

-aile icindeki durumlari hic anlatmiyorum. Parasal , iletisim vs. Artik siz anlayin durumu :(

büyü yapanida biliyorum ama bozmak icin ne yapmaliyim? Yardimmm :(

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kim ne icin yapmış olabilir? Ben normal insanların büyü yapabileceğine inanmıyorum.

0|0
    0|0
    • Benim babamin eski karisi büyü isleriyle ugrasiyordu. Bizede büyü yapmistir cunku babamdan nefret ediyordu.

• tijen adato facebok burdan yazarsan

• 2ay

yok la bende aynı senin gibiyim, banadamı büyü yapıldı?

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardeş büyü var ama sende olup olmadığını bilmek zor bilen ve bunu hayır işi olarak gören birine gitmen lazım

0|0
    0|0
    • Bu devirde hayir yapan kaldi mi :D

• Tanıdığım çok iyi kalpli bir büyüğüm var kendisi imamdır. Sağolsun bana bir konuda faydası oldu. Soruna gelince hala var 😊

• Az nadiren

• Bir hocaya git

Üstünde başında muska falan var mı bak

Muska falan yoksa zaten dualarla falan giderilir inş

Ama büyünün tutduğunu yaptığını falan nasıl anladın

BİZİ Mİ koparıyon

0|0
    0|0
    • yazdiklarima oku. Ailede huzur yok para gelip gidiyor ailecek isimiz rast gitmiyor. Annemin sebebsiz yere agrilari var

• Bizim de öyle ama gidipte büyü var mı diye düşünmüyoruz
      Hayırlısı Allahtandır diyoruz
      Hayatta herşeyin yolun güllük gülistanlık geçecek diyer birşey yok
      Sen umudunu kesme Allah'a sığın Allah istemedeiği müddetçe hiçbir kuluna sıkıntı vermez

• evet var vede başımdan gecti cok şeyler yaşadım şu an iyyim devamlı ruh halin degişir özellikle akşam ezanından sonra baş agrısı biyere devamlı beynin takılı kalır korkular olur uykuda sıcrama ayaklarda yanmaa

0|0
    0|0
  • bence bir hocaya gıtmelısın

0|0
    0|0
  • ezoteriz değilsen bulaşma

0|0
    0|0
  • Büyü olduğuna bunlar ile karar veremez sin olabilir ama kesin değildir bunların büyüden olduğuna

0|0
    0|0
    • Ama normal 1 insanin arkadasi olur sevdi olur 1 isi de yolunda gider. Hadi onu gectim evde neler yasandigini bilmiyorsun

• İşetişime geç benim ile yardımcı olayım sana dinlemem ve okunan gereken ayetleri söyleyeyim

• Kardeşim ankarada ali bey hoca var bir ara istersen 0545 713 05 75 çok dürüst birisidir Allah yardımcın olsun

Kızlar Ne Diyor 2

• Buyu var arkadaslar bileseniz

0|0
    0|0
    • Eh napsak?

• 2ay

Bu konuda soru paylaştım. Ben de biriyle tanıştım. O tanıştığım kişiyi anlattım soruda. incelerseniz belki yardımcı olur.

• 2ay

@olmadım_ben Ben yeni üye olduğum için göremedim yardımcı olursanız Allah rızası için çok memnun olurum, bulduğunuz hoca kim ve nosu ne acaba çok acil ve ailevi bir mesele var sağolun

• hemen buyu falan dusunmen sacma. dua et bol bol namaz kil kuran oku kismetinde acilir islerinde yoluna girer.

0|0
    0|0
    • Bu durum Yeni degil 15 yildir boyle

• Görüş paylaşan kişi kısmen doğru söylüyor ister isen detaylı bilgi verebilirim

• @Heydostdüşman nerden biliorsun bu isleri

Yükleniyor...