Bir anne neden oğlunu daha çok sever?

Annem abimi benden daha çok seviyor nedenini bilmiyorum ama çok kıskanıyor ve üzülüyorum hatta ağlıyorum bazen ama abime asla kin tutmuyorum size sorum şu bir anne neden oglunu daha çok sever ve beni de ayni sevmesi için ne yapmaliyim bana çok güvenmiyor bunu da göz önüne alalım

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Sana öyle geliyor. Bende bir anneyim oğlum var onun için canımı veririm ama hayalimde hep bir kız çocuğu vardır birhğn kızım olursa onuda oğlumdan ayırt etmeden severim. Bunu anne olunca anlarsın seni sevmemesi imkansız, sadece anne oğul ve baba kız arasındaki diyalog farklıdır ama sevgi hep aynıdır. Düşün sana iki parmağının birinden vazgeç deseler hangisinden vazgeçersin? işte oda öyle birşey ikiside canımdan can ve sevgisi eşit..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yersiz kıskançlık yapma. Bavan da seni seviyordur en çok. :) Çaprazlama olur ilişkiler. Babada gördüğü eksik yönleri oğlunda tamamlama güdüsü vardır annelerde. Yani kocasında gördüğü eksikleri, oğlunu şekillendirerek tatmin eder kendini. Başardıysa eseriyle gurur duyar ve onu diğer kızlardan kuskanır. Er ya da geç kaptıracaktır onu, elinde tutamaz. :) Sonrası ise gelin kaynana uyuşmazlığı. :) Zaten kim aşık olarak evleniyor ki? Evliliklerin çoğu mantık üzerine kuruluyor. İnsan hayalindeki erkeği ya da kadını kendi çocuğunu şekillendirerek buluyor. :)

0|0
    0|0
  • Sen yaramazsın demek ki

0|0
    0|0
  • belki de çocuk öyle sanıyordur

0|0
    0|0
  • Kadinlar erkek cocuklarini seviyo gibi gorunmesinin sebebi hayalinde erkek olarak yetistirmek istemesiyle ayni sebeptendir. Babalarin kiz cocuklarini sevmesinin sebebi anasindan ne gorduk bari kizimi seveyim demesindendir. Bana gore.

0|0
    0|0
  • fazla seviyordur die düşünme bence anneler oglan çocuklarına babalarda kız çocuklarına daha düşkün olurlar genelde sadece düşkünlük sevme ile tabir edilemez bence...

0|0
    0|0
  • Babalarda kızlarını daha çok sever 😊

0|0
    0|0
  • Anne aynı severde anne büyük oğlu kızını daha çok sever

0|0
    0|0
  • erkek evlat baskadir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4