Halit Ergenç, tarihi dizide haftalık 140 bin lira, eşi Korel ise 80 bin lira alacak?

Halit Ergenç, bölüm başına 140 bin, Bergüzar Korel ise 80 bin lira alacak. Ünlü çiftin aylık kazancı 880 bin lirayı bulacak. Dizi önümüzdeki sezon tutar ve Haziran'a kadar devam ederse Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, 9 ayda 8 trilyonun sahibi olacak.

Fatih Terim'in yıllık maaşı ise 3.5 milyon Euro'ya denk geliyor.

Ne düşünüyorsunuz bu konuda? Hak mı helâl mi sizce?

1|1
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Haram zıkkım olsun o kadar aç susuz iç sefalet insan varken iki üç yardım etmeyle sefalarını sürüyorlar. Ki malının 40 da birini zekat olarak vermek durumundasın artı altınlar da öyle, bu larda altın çoktur zekat vetiyorlar mı ki? 🤔

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne hakki yahu. Bu isler boyle. Ameleler kadar calismiyorlar yan gelip yatip bizim tum hayatimizda kazanamiyacagimiz parayi 1 yilda kazaniyorlar.

0|0
    0|0
    • Kazandıkları paranın haddi hesabı yok.

• Biz de asgari ucret su kadar olmali diye tartisalim.

• Asgari ücret alıp yine patronun belirlediği parayı alıp fazlasını patrona geri veren var.

Kızlar Ne Diyor 10

• Çok uçuk rakamlar bence.

0|1
    0|0
  • O parayi kazandiran bizler dusunsun

0|1
    0|0
  • Ohh ya afiyet olsun

0|1
    0|0
  • Yemin ediyorum biz fakiriz abi ya

0|1
    0|0
  • İnsanların kazançları neden sizi bu kadar ilgilendiriyor anlamak mümkün değil

0|1
    0|0
    • İlgilendirmez tabiki. Ama insanı düşündürüyor.

• İnsanlar bu tür şeyleri eleştiriyor Nihat Hatioğlundan tut Fatiha kadar ya da bergüzel korel vs Gerçekten eleştirdikleri ne kazanç mı yoksa kıskançlık mı ben kazanç olduğunu düşünmüyorum çoğu o hayata özeniyor o paralara bu yüzden de hak vs sığınıyorlar Gerçekten hak varsa zaten o bir yerlerden çıkar ama bu bile olsa uğraşmamak gerek

• Öyle tabiki. Ama şimdi bir oyuncunun beş gün boyunca çalışıp aldığı 80 milyar ve bir adamın 11 adamı yönlendirip aldığı yüzlerce milyar ile gece gündüz çalışıp 1500 lira bir insan karşılaştırılınca işte.

• 140 bin almaz. Bu haberler uydurma.

0|0
    0|0
    • 140 bin olmasada 80 bin alırlar. Misal Erkan Petekkaya Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinden 60 milyar alıyordu bölüm başı.

• bence alırlar işte 80 bile alsalar iyi para insanalr açken. Ama napalım ben çok da şanslı bulmuyorum onları. Ünlü olmak korkutucu da bence. Düşünsene her eyrde resmin var her hayatından herkesin haberi var. Ben çok korkardım şahsen. Hele de ünlü kadınalra hallenip hallenip erkeklerin neler düşündüğü filan. Benim istediğim bir şey değil zaten sorun etmiyorum :D

• @ugurmerve18 2 milyar kazanalım helal ve öz olsun. :)

• Kimse hak ettiği parayı almıyor ne yazık ki /:

0|1
    0|0
    • Bunlar köpeklerine bile pastırma yediriyordur.

• Millet aç gezerken bunlar böyle paraları alıp yiyolar ya ne diyim. İnsanlık yok. Bizimkilerde izlesin bunları. Kendileri aç gezsin doyursun bunları

• Yazık valla.

• Insanlar sefaletten kırılıyor millet bunlara trilyonlar yediriyor yazık!

0|0
    0|0
  • Değil kimileri aç yatarken kimilerinin boyle kazanmasi hic de hak helal drgil nerde esitlik?

0|1
    0|0
    • Yatacak yerleri yok. İkisi evli halde para için başka kişilerle öpüştüler.

• fatih terim hak etmiyor

0|0
    0|0
    • Aynen. Adam Ali Ağaoğlu gibi. Ama Tek fark Terim çalışmıyor.

• Aliyosanda hakkini ver bari

• Deyyuz.

Erkekler Ne Diyor 9

• Hepsi Helal çünkü adamların şartı bu demek ki. Sonuçta çalıyorlar. Asıl sa laklik bizde millette tepkisini göstermiyor böyle şeylere.

0|1
    0|0
  • Televizyon başında ki koyunlar oldukça her şey olur bu ülkede..

1|1
    0|0
    • 75 milyon koyunuz demek ki.

• Tamamda mantığa uygun olsa eyvallah..

• Ekranda zengin, yakışıklı veya güzel olmayan birisi yoksa ve arada sırada soyunmuyor ise ve bir aşk üçgeni yoksa izlenmiyor. Bunlar varsa anında izleniyor.

• ulan 8 saat calıs 1500 tl al adaletini... dünya

0|1
    0|0
  • Hak mı helal mi bilmem de bana göre en çok parayı bilim adamları almalı.

0|1
    0|0
  • Bunu Sultan Süleyman'a sormalısın...

0|0
    0|0
    • Yarın sorayım.

• O işlerde gelir vergisi oranı yüzde kırksekiz ve bu oranlar banka üzerinden yapılacağından kaçarı da yok , dahası oyunculuk bir işletmeciliktir , takır takır beyanname verilmek zorundadır ve bunun da oransal tahsilatları olur.

Aynı şekilde bunu ödeyen de bir işletmedir , onun da geliri gibi türlü vergi ve stopajları olur. Senin sorun karpuz alıp satmaya benzemiş ama o işin rengi öyle değil.

Önemli olan ; insanların ne kazandığına hayiflanıp aaaa yazık yazık demek değil , varsa elinde meziyet onu yükseltmek ve hayatını kazanmaktır. Kazandın diyelim , senin de peşine oturduğu yerden para bekleyenlerden hayıflanıp aaaa haram valla diyen olacaktır.

• Bu insanlar kazandıkları para ile ödedikleri vergi karşılaştırılamaz bile. Ne ödediklerine bakmıyorlardır bile.

• Zenginin malı züğürdün çenesini yorar. :(((( moralimi bozdun be kanka

0|1
    0|0
  • sana verseler almayacak mısın?

0|1
    0|0
    • Alırım tabiki. Ama o parayı bunlar gibi kullanmam.

• yılların yardımcı yönetmenıyım bu millet hala bır gıdım ileryemedı
      1- kişileri tanımazsın
      2-nerden bılıyorsun nasıl kullandıklarını
      3-sana mı soracaklar

• Böyle giderse Fatih Terim'in pek izleyicisi kalmayacak, Ergenç çiftinin izleyicisi çok.

0|0
    0|0
  • Tabikide Hak Helal Değil Millet Gece Gündüz Çalışıyor 750 Tl Maaş Alanlar Var..

0|0
    0|0
Yükleniyor...