Kürtleri seviyor musunuz?

Kürtleri seviyor musunuz?

• Evet
    53%(18)52%(32)Oy Ver52%(14)
  • Hayır
    47%(16)48%(29)Oy Ver48%(13)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Evet diyip Türk olanlar bir İstanbul Aksaraya uğrayın derim. Kürt nüfusun az olduğu her il/ilçe daha güvenli ve daha yaşanılırdır.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayıtü

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hayır sevmiyorum

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Hayır

0|1
    0|0
  • Ben de kürtüm ama kürtlerle pek anlaşamıyorum :) ama ne mutlu TÜRKÜM diyene ! Bu vatan hepimizin.

1|1
    0|0
    • Senin gibi olsun hepsi yemin ederim varya canımı bile veririm. Helal sana!

• Birini seviyorsam ırkına bakmam tanımadığım kimseyi de sevmem. O yüzden ırkçı bir genelleme ihtiyacı duymam.

0|0
    0|0
  • insanlari sevmiyorum kürtleri nasil seveyim

0|1
    0|0
  • Kürt olmaları onları sevmemem için bir gerekçe değil.

0|3
    0|0
  • Bölücü olmayanların hepsini severim.

0|0
    0|0
  • Asla ve asla sevmem.

0|1
    0|0
  • seviyorum

0|1
    0|0
  • Evet Kürdüm

1|0
    0|0
  • İnsanları iyi insan ve kötü insan olarak ayırırım başka türlü bir ayrım yapmam! İyi insanları severim...

0|0
    0|0
  • seviyorum tabi ki bizim burada Kürtler var hepsi cok iyi komsuluklari süper gelip yemek yaparlar davet ederler etkinlikler yaparlar yemek vb. Kürtleri çok seviyorum ben :)

0|2
    0|0
  • evet seviyorum

0|0
    0|0
  • İnsan olanı seviyorum ben, her bedende aynı ruh, farklı zihniyet. Etiketlemeyin artık biribirinizi

0|0
    0|0
  • zarrarı yoksa severim

0|0
    0|0
  • Evet kendimi severim

0|0
    0|0
  • ne alaka

0|1
    0|0
  • K*rt o yanlis yazmissin

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Açık Konuşmak Gerekirse Kimse Sevmez Kürtleri Kısacası Kardeşimiz Değil Türkün Türkten Başka Kardeşi Yok Yarın Bir Gün Savaş Çıkarsa Arkamızdan Vururlar Emin Olun Ermenilerle Beraber.

3|1
    0|0
    • @DanimarkaliEylul Ermeni mi güldürme beni senden çok ben seviyorum vatanımı sen o kadar seviyorsan vatanında yaşa gavurların memleketinde yaşama derim.. Acı Gerçek Bu Kürtleri Sevmiyorum Sevmiyoruz.. Kısacası Ben Türküm Sen Kimsin?

• kürtleri değil pkk lıları hiç sevmiyorum.

2|2
    0|0
  • Vatanina milletine ihanet etmeyen her insani severim

0|0
    0|0
  • Ben Kürdüm ama Kürtleri sevmiyorm aslında Türkleri de sevmiyorum kimseyi sevmiyorum.

1|0
    0|0
  • Nefret ediyorum ben kürtten olsa evliya sokma avluya derler bizde

1|1
    0|0
Yükleniyor...