Yaşça Büyük Arkadaşlar Akıl Verir Misiniz?

Arkadaşlar ben lise sona gidiyorum. Bu yıl okul değiştirdim ve somut sorunlar olmasa da neden bilmiyorum bazı konularda dedikodumun yapıldığını biliyorum. Kızlarla falan aram iyi ama bu yeni okulda eski bir arkadaşımın erkekleri doldurması ile pasif , kendini beğenmiş biri olarak bir ön yargı yarattılar hakkımda. Ve ben de samimi olamadim pek erkeklerle zaten arkadaşlıklar çok sıkı degil okulda. Yarın lys var ve aklıma bunlar takıldı düşünün. Ne bir mesaj atan ne cevrem. Okulun balosuna gidicem ama napicam orda diye düşünüp korkuyorum. Sevilmeyen biri değilim kizlarla falan aram iyi diyebilirim ama kimseyle bir fazla samimiyetim yok. Bende mi bir sorun var. Okulda falan cok iyiydik mesela ama bunu gorusmedigimiz zaman devam ettirmiyoruz. Çok üzülüyorum beni yanlış taniyolar diye. Baloda da sap gibi kalmaktan korkuyorum böyle işte içimi döktüm en azından. belki bir akıl vereniniz cikar

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ne alaka yasla :D tecrube yasla sabit değildir neyse ben kaçtım

0|0
    0|0
    • Tabiki değil ama bu gibi şeyler yaşla farklı bakış açısı kazanildigindan farklı bakilabiliyo o yuzden

En İyi Kız Görüşü

• Yok bir tanem sende sorun felan. Benim de buna benzer bir durumum olmuştu. Kafamı derslere gömmüştüm. Şimdi de meyvesini yiyorum. Hiç takma hiç. Baloda da sap gibi kal ne olacak? Gidersin oturursun tek başına. Üniversitenin ilk aylarında da aynı şeyi yaşayacaksın. Hiç olmadı gir birilerinin arasına. Çünkü üniversitenin ilk aylarından sonra bunu yapmak durumunda kalacaksın.

0|0
    0|0
    • Evet zaten ben 4 bin beklerken ygsm 18 bin geldi ve ben tirlattim biraz. insanlardan uzaklastim. öğlen yemek yemenin ders çalıştım. bilmiyorum ya keşke samimi arkadaşlarım olsa işte dertlesecek üniversiteye kaldı artık o uzuyo beni. umarım üniversitede adam akıllı kişilerle tanisirim

• Lisedeki arkadaşlıklar gerçek olmuyor yalnız. Farklı illere dağılınca hepimiz unutuyoruz arkadaşlığı felan.

Erkekler Ne Diyor 8

• sevilmek için gereğinden fazla çaba harcama. birileri her zaman konuşacak üzüleceksin

0|0
    0|0
    • Sanırım çok çaba harcıyorum sorun bu

• ALLAH yardımcın olsun, sınavına odaklan, boş ver bunları. Zaten okul bitmiş, ayda yılda bir görürsün artık onları

0|0
    0|0
  • Olsun uzulup sen kafana takma bunlar olabilir dogal seyler tabiki sen lys ni aradan cikar bian once ins yeter

0|0
    0|0
    • Sanırım onun heyecanını bastırmak için yardım böyle şeylere ama zaten üzülüyorum senenin başından beri. Ben samimiyet gosteriyorum karşılık alamiyorum

• Zaten o bir iyi geçsin yoksa kafayı yiyorum

• Haklisn tabiikk evet ekle istersen ozelden devam edelm

• Okukdakileri takma kafana, sen sınavına odaklan şimdilik. Zamanla seni tanıyıp nasıl biri olduğunu öğreneceklerdir, çikin bişey değilsen manita bile yapabilirsin

0|0
    0|0
    • Çirkin kesinlie değilim zaten okulda bitti. Ama arkamdan konuşulacak diye bir korku oluştu bende başta hiç takmadim ama zamanla direncin kırıldı artık incinmeye basladim

• Yaşına bakmamışım pardon. Benim deyimimle "sallaaaaaaa" 😀 milletin ne düşündüğü kimin umrunda. O zaman danss

• lys sinavinda iyi bir puan alabilecegine dair ümidin var mı?

0|0
    0|0
  • okul bitmiş zaten boşver

0|0
    0|0
  • Ack br net sylyrm derdını skym. 3 4 yıl sonra dnp bknca sende aynısını dcksn

0|0
    0|0
    • Haklisin eminim su an farkına varamiyoruma ama

• Öyleydim biliyor musun. İşte haklisin hele bugün hiç takmamam lazım ama aklıma geldi

• gelmesın. aklına hep bu gelsin

derdinisikeyim. blogspot. com. tr/

• Neden okul degistirdin ki? Yaşadığın sehirin baş harfi k mi?

0|0
    0|0
    • Hayır :D yatili okuyordum lys için özel ders falan almak kendi ilimda daha kolay olacaktır o yuzden

• Allah Allah derken :D?

• Aynen öyle allah allah :D :D :D :D

Kızlar Ne Diyor 2

• kızlar ilk tanıştıkları diğer kıza hep ön yargıyla bakar zaten boşver okul bitmiş üzülme

0|0
    0|0
  • Zaten bitmis gitmis niye dert ettin bunu bosver😊

0|0
    0|0
    • İşte o balo gecesi gerdi beni su an :)

Yükleniyor...