Askılı giyen kadınlar?

malum yaz ayı geldi , nerdeyse bütün kızlar askılı giyiyor ee haliyle terliyorda inanılmaz bir koltukaltı ter kokusu var kadınlarda.. Bugün 2 kişi denk geldi kendimi zor tuttum, her kadın böylemidir? yoksa tesadüf mü,?

Güncellemeler:
Konu kadin erkek ya da sadece kadinlari hedef alinarak yazilmamistir arkadaslar, askili giyinen kadinlar malum, kolu kaldirinca koltu altik oldugu gibi ortama yayiliyor

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• bu işin cinsiyeti yok bu is cok ciddi bisey gecen kotonun kabinine girdim kabine kusucaktım abii nasıl leş nasıl leş anlatamam yani sen deodorant sıkmıyosun da dusta mı almıyosun allahsız? otobüse bindim bir adam geldi yan koltuga oturdu koltuklarını acmasıyla anlık kriz geçirdim. Islak mendille silsinler koltuk altlarını :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

0|1
    0|0
    • cinsiyeti yok evet ama askılı olunca kıyafet direk açık v oldugu gibi yayılıyor koku çok kötüüüü :/

En İyi Erkek Görüşü

• umarım tesadüftür.

0|1
    0|0
    • Diliyorum ama cok karsilastigim bir durum ne yazik ki

• Insanlari yermek icin soylemiyorum, insanlik hali hepimizin basina gelebilir olabilir, lakin o denli makyaj yapip buna dikkat edilmemesi biraz dusundurdu beni ne yazik ki

• ben de onun için söylemiyorum kardeşim ama ne kadar güzel olursa olsun ter kokusu varsa kaçarım ben o kızdan.

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben çok fazla ter kokmam. Hatta hiç denk gelmedim koltuğuma. Ama aşırı derecede dışarıda kalacsksam üst değişme olanağım yoksa DeoTak kullanıyorum. Aşırı ise yarıyor. 0 koku eczanede 15 tl

0|1
    0|0
    • makyaj felan hepsinde 10 numara iken bu kişisel bakım neden bu kadar zayıf insnlrda?

• Hiç bilmiyorum. Ben makyaj yapmıyorum hiç

• Bunu kadınlara yüklemek çok saçma. Yıkanma etme adabı olmayan çok fazla insan var bu ülkede. Cinsetçilik yersiz. Kadın erkek demeden hortuma tutmalıyız.

0|0
    0|0
    • Oncelikle belirtmek isterim ki konu kadinlarin ozellikle askili kadinlarin yani , kolunu kaldirinca koltuk altlari bariz aciga cikan kisilerden soz ediyorum, ha evet haklisiniz insanlarimizin cogu boyle dediginiz gibi yapilabilir ama askililar bir berbat ya oyle boyle degil 😩😩

• Tesadüf

0|1
    0|0
  • Valla aksine askılı giyen kokmamalı kıyafetle temas ter yapar çoğunlukla açıkta olan hava alır ama sana denk gelmiş demek..

0|1
    0|0
    • Bugun 2 tane denk geldi fenaydi, ayrica neredeyse butun askililarda var diyecegim cok kotu gercekten ya 😩

• Neyse olabilir bu tarz meseleler iyi aksamlar.. gorusunuz icin tesekkur ederim

• Rica ederim, iyi akşamlar..

• pisler işte malesef :(

0|1
    0|0
  • Dikkat etmeyen kokar. Bakımını yapan kokmaz.

0|1
    0|0
  • sağlık problemi de olabilir bu kadar yadırgama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çoğu öyle maalesef

0|0
    0|0
  • Onlar insan değil mi?

0|0
    0|0
    • bu kadar makyajına düşkünler iken kişisel bakımı geride tutmaları sencede biraz garip değil mi?

Yükleniyor...