bir bakarmısınız bu adamın amacı ne olabilir?

Bi bakarmısınız bu adamın amacı ne olabilir ?
Bakarmısınız bu adam bana inandırıcı gelmiyor kndisi ateist bn müslümanım arkadaş olmak istiyormuş size samimi gldimi?

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Allaha islama hakaret edipde müslümanla arkadaş olmaya calışması çelişki adam tilkilik düşünüyor mesela seni ayartıp bak müslümanıda ayarttım der ya da yoldan cıkarma peşinde

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• İkinizinde pek akıllı olduğu söylenemez, biri yoklukta kalmış ateist biri ile olman diyen birine yürüyor, diğeri kutsalıma küfür ediyorsun deyip mesajlaşmaya devam ediyor :D

0|0
    0|0
  • samimi gelse nolacak şutla gitsin yaptığın şey caiz değil müslüman bir hanım müslüman olmayanlarla evlilik için bile görüşemez erkek gayri mslümle ya da ataistle sadece müslüman olması için evlilik için izin var ama bayanlara aynı durum yok derhal engelle bitir görüşmeyi

0|0
    0|0
    • Blki yola getiririm diye konuşuyordum tavsiyelerde bulunuyordum adam işi bu noktaya getirdi

• @prenses-444 iyi yapmışsın onlar bilerek inanmıyor Allah hidayet nasip etmemiş demekki

• Ya saçma sapan muhabbetler 😄 Din kitap Allah vs alet ediyorsunuz ilişkilerinize komedisiniz :)

0|0
    0|0
  • Yahu bas engeli gitsin,

0|0
    0|0
  • direk engelle neden muhatap oluyon kı

0|0
    0|0
  • Kafan örümcek bağlamış panpa kimse senin allahına bişey dememiş

1|0
    0|0
  • Bırak cezasını bulur.

0|0
    0|0
  • Benim bildiğim ateistler ısrarcı olmaz,

0|0
    0|0
  • Adam haklı sende ona deki inançlarımız uyuşmuyor bu yüzden seni istemiyorum de

0|0
    0|0
  • evet samimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sende onun düşüncesine saygısızlık ediyorsun onun sesi çıkmamış ama. Şöyle ki ben zaten internetten rasgele tanışmak için yazan bir insanla zaten arkadaş olmam. Ama sırf ateist diye samimi bulmayıp buraya konu açman da senin samimiyetsizliğin senin egon..

0|0
    0|0
    • Çok yanlış düşünüyorsunuz bayan

• asıl senin amacın ne? allaha inanmaması bir engel mi? bende deistim benim çarşaflı arkadaşlarım bile var ne olmuş? bırakın bu önyargılarını ya nasıl insansın sen

0|0
    0|0
    • eğer dinine hakaret ettiyse engelle

• muhattab olma hakaret ettiyse ama anlayışlıysa bir tanı derim

• Kndi görüşünde bocalıyorsun farkındamısın
      Allah'a hakaret ettiği benim ona gönderdiğim mesajda blli değil mi

• Ben müslümanım ve ateist arkadaşım var? İki taraf da birbirine saygı duyarsa neden olmasın ki?

0|0
    0|0
  • Gelmedi

0|0
    0|0
  • Sarkiyor kisaca

0|0
    0|0
  • Olabilir ne var bunda arkadaş olmaya engel mi sana hakaret etmemiş

0|0
    0|0
  • Konuşma sununla ya. Zorlarsa engelle bırak onu. Ondan sana hayır mı gelir.

0|0
    0|0
  • Adam anlayışlı konuşmuş nevar bunda hakaret yokkı

0|0
    0|0
    • Önceki konuşmalarımızda hakaret etti Allah'a

• Nededıkı konuşma eger öyle bişey yapıyosa bnde kaldıramam

• Degil

0|0
    0|0
  • Bence bir. insani ateist die samimi bulamamak olmaz samimilik. insanun kişiliğindedir gorusugnde degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...