Homoseksüeller Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Homofobik misiniz? Eşcinseller hakkında ne düşünüyorsunuz?
LGBT altında eleştirmeyin.

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• Peki sen de Heterofobik misin :/ ?

Homofobik degilim ama escinsellerin ve biseksuellerin ( digerleri de dahil ) yeni nesil yetisme cagindaki cocuklara karsi ETKILESIM OZENTI ile escinselligi merak vs.. ile yasanilmasina sebep olmasi acisindan TOPLUMSAL etki olarak HETEROSEKSUELLIK harici herseye karsi durmaktayim.

Bir de karsi duranlar da kendi icinde siddetli olanlar var ki bu zaten egitim seviyesi ile alakali bir mevzudur ki o da yanlistir hakli gerekceleri olsa da...

Escinsellik toplumda ifade edilmemeli gizli yasanilmali. Ozelinizdir evinizde otelde sadece kendi aranizda yasayin.

Turkiye de cehalette yuksek oldugundan nice cahil kendisini escinsel sanmakta !

Ornek olarak parazit vardir kasinti yapiyordur utaniyor doktora gidip tedavisi nedir diye ustunde durmuyor kendi cahil akliyla escinsel oldugunu dusunerek escinsel iliskiye basliyor.
    Bu durumda olan cokmus bilinen bir gercek malesef.

Hormonlari bozulmus cinsel tercih degismtir olaya tibbi degil sosyolojik ama empoze edilen fikirleri savunmaktalar ( dogustan gelenmis genetikselmis falan filan... )

Escinselligin hastalik olmadigi simdilik bilimsel olarak kabul edilmekte ama bu bilimsellikten cok politik sinsi bir planca var. Escinsellik ile ureme nufus plani saglanacagi dusunulmektedir veya birilerine gore dusman din veya kitlelerin uremesi engellenmesi veya dejenere edilmesi icin desteklenmektedir sozde bilimsellik catisi altinda !

0|0
    0|0
    • Normalde bu sorunun görüşlerine cevap vermek istemiyordum -ki üyeliğimi gizlememin sebebi de bu- fakat uğraşıp yazmışsın o kadar uzun, cevap vereceğim.
      Heteroseksüel bir insan bir kıza tecavüz edebiliyor, heteroseksüel bir insan karılarını (!) öldürüp Seda Sayan'a katılabiliyor, çocuklara tecavüz edip serbest bırakılıyor ve haberlerde yayınlanıyor. Bu çocukların gelişimine iyi mi katkı oluyor?
      Homoseksüel bir insan sadece sokakta sevgilisinin elini tutuyor ve nefret cinayetine kurban gidiyor. Transeksüel bir insan sokakta YÜRÜDÜ diye ölesiye şiddet görüyor.
      Bir diğer mesele ise cinsiyetçilik. Çocuklar doğumundan itibaren erkeklik organının üstün tutulduğunu anlayarak büyüyorlar. İki kardeşten kız olanın kısa etek bile giyilmesine izin vermezken erkek olanın erkeklik organı açılıp akrabalara gösterebiliyor. Peki bu çocuk psikolojisine nasıl katkı sağlıyor?
      Çocuk psikolojisini asıl bozan davranışlardır. Bir hetero ile bir homo bu konuda aynı çatı altında görülmelidir. Görüş için saol...

• Olaya baska konularla ele aldin. O konularda kesinlikle haklisin. Evli karisini kocas tecavuz eden bir ulkedir Turkiye belki dunyada da ornekleri vardir :/ .

LTBG yurumesi sovdur ve kuresel kirli bir planin parcasidir.

Cocuk gelisimi olgunlasana kadar onem vermekteyim. Seda Sayan in da pek ornek kadin olmadigini ifade edebilirim.

Pisini gostermek filan bunlar zaten sacma ve cocuk gelisimi icin dogru seyler degildir. Ben de bu tur seyler yapilmadi :D.

Cocuk gelisimi uzerine ele alinacaksa uzunca bir yazi yazilabilir. Cocuklar yetisitirlme caginda gerek cekirdek ailesi gerek cevresi gerek okulda cevreden etkilenerek kendi karakterini sekillendirmektedir. Bu konu ciddi bir meseledir.

En İyi Kız Görüşü

• düşüncem yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Eşcinseller sapıktır. Tımarhaneye atılmalılar acilen.

2|1
    0|0
    • Neden sapıklık? Sen daha bir insanı tanımadan ona sapık damgası vurarak normal oluyorsun da eşcinseller mi tuhaf oluyor?

• İnsanı tanımaya gerek mi var. En ağırından sapıklar. Toplumdan uzak tutulmalılar. Tımarhane şart bu sapıklara.

• Abazalardan, tecavüzcülerden, öküz oğlu öküz kekolar varken onların çok daha iyi insanlar olduğunu söyleyebilirim.

0|0
    0|0
  • Umrumdışılar.

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmek istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Nasıl yaşarlarsa yaşasınlar. Bana zararı yok.

0|1
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmüyorum. Desteklememde.

0|0
    0|0
  • onlarda bizim gibi insan :)

0|1
    0|0
  • Erkek bozuntularina ben yaratik demeyi tercih ediyorum ucubeler

0|0
    0|0
  • Homofobik olmamak lazım

0|0
    0|0
  • var olsunlar.

0|0
    0|0
  • bir şey düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • değişik oluyor

0|0
    0|0
  • gaylara karşı biraz homofobim ama lezlerle ilgili bir sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
  • ufo gibi

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin derim başka bişey demem

0|0
    0|0
  • Katli vacip olan mahluklar oldukları düşüncesindeyim.

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Biseksüelim. Sırf bu sorulara homofobik üyelerin yorumlarını görüp engellemek için geliyorum akılları yok fikirleri var anasını :D

0|1
    0|0
    • Hoşt len fındık kadar beyninle bana laf yetiştirmeye kalkma aklını alırım senin.

• Zorla homofobik yapıyorlar insanı. Bu ülkenin gelenek ve kültürüne ne denli bağlı olduğunu bile bile utanmadan "*onur* yürüyüşü" yapmak istemelerinden ötürü iğrenti duyuyorum evet.
    Gidin gizli gizli yiyişin ne provoke ediyorsunuz milleti.

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmeyen bir konu sjsjsj homofobik değilim :)

0|0
    0|0
  • herkesin insan olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum homolarla

0|0
    0|0
  • Homofobik değilim. Saygı duyarım.

0|1
    0|0
  • karşıyım

0|0
    0|0
  • Bişi düşünmüyorum. Kimsenin hayatı beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Kendi hayatlari kendi kararlari

0|0
    0|0
  • Homofobik biriyim maalesef

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi

0|0
    0|0
  • Homofobik değilim ama pek iyi şeyler düşünmüyorum