Açık bir film izlerken hiç aileden birine yakalandınız mı? 😞Tepkileri ne oldu?

Benim başıma hiç gelmedi böyle bir şey ama berbat bir durumdur diye düşünüyorum. 😊

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya gelmez mi 😄

0|0
    0|0
    • Neler oldu peki?

• Seninkiler çok masumane. 😊

• Yinede babamin kotu dusundugunu dusunuyorum 😅

Erkekler Ne Diyor 4

• Lisedeyiz bir arkadaşım o zamanlar flash falan çok bulunan şeyler değil cd lere çekmiş kitaplardan birinin arasına sıkıştırmış :D Üstünde bişey yazmıyor :) Dersin ortasında müdür yardımcıları geldi. Herkesi tahtaya çıkardılar. Sırayla çantalar karıştırılmaya başladı. Bir baktık bu heycandan terlemeye başladı, lan ne oluyor diye soruyoz söylemiyor :) Neyse o arada benim çantaya geldi sıra depresanlarımı buldular kimin bu dedi uyuzlar... Benim dedim tahtaya geldiler bas bas bağırmaya başladılar bende normalde bişey yapmam baktım başka sıkıntı çıkacak vatandaşlar var onları cesaretlendirmek adına, sarı çıyan hocanın elindeki depresanlarımı kaptım kutunun kapağını açtım dışarı attım. Tepkiyi üstüme aldım, ama mal arkadaşım o kadar belli ediyorki bir nane olduğunu dışardan baksalar çantasında bomba taşıyor sanacaklar. Sonunda cd yi buldular ''buna bir bakalım diyerek gittiler'' :) Ben boştan yere disiplin direklerinden döndüm hey gidi günler hey :D

0|0
    0|0
  • Yok olmadi hic

0|0
    0|0
  • Yoo hiç

0|0
    0|0
  • almadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...