Arkadaşlar aranızda bilenler vardır belki..
Bu ayın sonunda tecilimi bozdurmayı düşünüyorum. Acaba kaç gün içerisinde net bir tarih çıkar ya da hemen o an içerisinde belli olur mu tarih?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Tecil bozdurduğunda hemen askere alıyorlar ama memura devre kaybı olmak istemedğini söylersen polise bulaşma normal dönemde gel diyor. Az biraz kaçak gibi dolaşıyorsun. Ben o şekilde gitmiştim askere tecil bozdurduğumda.

0|1
    0|0
    • peki uzun dönem isteyeceğim ben yedek subay olarak yani bunun çıkma olasılığı ne kadar ve neye göre alıyorlar.

• Kısmet artık o dönemde kaç kişi başvuruyor ordunun ihtiyacı ne kadar ona göre olur hakkında hayırlısı olsun kardeş.

• insaallah hayırlısı neyse o olsun sağol abi :)

• Ağustos celbini kaçırmışsın. Kasımda gidersin

0|0
    0|0
    • diplomayı beklemek zorunda olduğum için böyle oldu.. Ama ay başında bir arkadaşım şubeye sormuş bu ay içerisinde bozdurursan ağustosta gidersin demişler bu her ilde farklı mı?

• Hayır her ilde farklı değil şubenin bana söylediği Mayıs sonuna kadar tecil bozdurmayanlar kasım celbine kalır

• tecili bozduğun an bir hafta on gün içinde gidersin DK. olarak. değişmemişse tabi... hemen almazlarsa ağustos ayında 6/3 devrelerle gidersin.

0|0
    0|0
    • hemen almazlar bence 4 tane celp dönemi var o dönemlerde alım oluyormuş öyle duydum :)

• devre kaybı ve a/b gurupları da var koçum bunları da duy...

Yükleniyor...