Babanı yaşadığı halde öldümü sizin için? Onun ölmesini istediniz mi?

Evet biraz garip bir soru benim gibi düşünenler var mı diye merak ettim kızlların gözünde babalar. Bitanedir eşi benzeri yoktur en çok onun dediğine sevinir onun dediğine üzülürler ben hep üzüldüm insan hiç babası ölsün diye dua edermi ben ettim sizin hiç babanız gözünüzün içine baka baka benim çocuğum degil dedimi gözünüzün önünde kız kardeşinize bıçak çektimi benimki yaptı her gece gizli gizli odanıza girip sizi izliyormu benimki yapıyor peki siz hiç babanız evde diye korkup odanızın kapısını kitledinizmi ben yaptım ve yazamadığım yazmakta utandığım birçok şey sizce ölmesini istemekte haksızmıyım

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çok haklısın. Aşırı otoriter ya da biraz nevrozu (akıl sağlığı bozukluğu) var. Babamdan nefret ediyorum; 20 senedir cehennemi yaşattı. Artık ev de verse, üniversiteye gönderse, içimdeki sevgi bitmiştir. Onun ölmesini artık istimiyorum çünkü para kaynağı. Ooo... neler neler dedi. Küçücük çocuğa iki kova çamuru çıkartırıyordu 4 kat ve çocuğun hareketini beğenmeyince akşam da bahçe işleri ile cezalandırıyordu :'(. Bahçede tek bir kullanım hakkı istedim bıldırcın kafesim için onu da megalomanisi nedeni ile bir amuda kaldırmadığı kaldı; yahu, bıldırcınlar toprak isterken, kümes neden havada durur? Tamam da altına hâlihazırda tel döşemiştim ki fareler giremez, "neden bu"? Ayrıca benim istediğim bu. :'( Evden ayrılana değin bu geçmedi ve hâlen öyle. Benden sömürdüğü kas gücünü, öteki tarafa götürmeye niyetli. İki lafından biri hâlen hakarettir ve annem de bunu, kendi canını sıksa da kocası, doğru buluyor da "Neden onunla çalışmıyorsun? Çok kazanırsın?" diyor. Vallahi 1560 lira net maaş bana yetiyor, istemiyorum evlerini mevlerini...

Ölmesini çok istedim, özellikle babamın, ama artık istemiyorum çünkü parası var ve dibinde olmaktan çok uzağım. Birazcık duygulandım galiba. :'( :'( :'( Çok haklısın ölmesini istemekte.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onun hem ölmesini hemde yaşamasını istiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle baba o saçma saçma konuşma

0|0
    0|0
  • babamı severim. evladım o benim. Allah yardımcın olsun. en kısa zamanda düzelir inş...

0|0
    0|0
  • Bende istiyorum yalniz degilsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...