İnancı zayıf ya da inançsız insanlar dinine göre yaşayanları neden aşağılar saygı göstermezler?

İnancı zayıf ya da inançsız insanlar dinine göre yaşayanları neden aşağılar saygı göstermezler? Oysaki laik bir ülkede yaşıyoruz herkes inancını rahatça yaşıyabilir niye inancını yaşayanları çekemiyorsunuz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• İnancını yaşayan bazılarıda diğerlerini küçük düşürüyor. Herneyse inancı zayıf insanlar bunun gereksiz olduğunu düşünürler. Kendilerini çok akıllı bıdık sandıklarından dolauı diğerlerinin yaptıklarını saçma buluyorlar

0|1
    0|0
    • 2 taraftada bu var benim yaşadığım yer yani Trakya'da benim söylediğim durum daha çok oluyor mesela ben uzun sakal bıraktım bir teyze demediğini bırakmadı

• Anlıyorum. Herkes kendi ile ilgilense keşke

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• baba ateist görseniz hebele hübele diye taşlicaksınız sonra niye saygı yok diyo :DDd. dd. d bir git allasen

0|1
    0|0
    • Ateist kankalarım var deme öyle

• ben de deistim ve çoğu arkadaşım benim gibi. ramazan ayı diye sokakta bir şey yemiyoruz içmiyoruz. sanmıyorum böyle saygısız bireyler olduğunu :D

• bunu müslüman olanlar çok yapıyor çevremde tabi sözde müslüman inanca saygı yok insanlarda sonra laf edip kalbini de kırmak istemiyorum haklısın teyze deyip geçiyorum mesela

• Herkesin kendi özgürlüğü

0|0
    0|0
  • tam tersi olmasın bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çünkü onlara kendi kültürüne saldırırsa, aydın insan olunacağı empoze edildi..

0|1
    0|0
  • İroni olarak sordunuz galiba?

0|0
    0|0
    • yok 2 tarafta yapıyor bunu bu sefer müslümanlara yapılanı konu ediniyoruz yanlış mı düşünüyorum?

• Saygı olayı değişir ama laik olma konusuna katılıyorum.

Yükleniyor...