Yaz geldi bikini kıskançlıkları başladı mı?

Kız arkadaşınız / eşiniz / nişanlınız denize ve ya havuza giderken ne giysin istersiniz. Dürüst olun? Mesela takıldığınız kızlardan bahsetmiyorum. Sevgiliyseniz ciddi düşündüğünüz, eğer birlikteyseniz çok seviyorsanız nişanlınız ve ya eşinizden bahsediyorum? Ailenizle birlikte tatile gideceksiniz bir de yani bana ben modern bir adamım istediğini giysin ben karışmam demeyin. Kimsenin bakmasını istemezsiniz sonuçta diye düşünüyorum. :D

Kızlar siz ne giymeyi istersiniz? Erkek arkadaşınızın ailesiyle tatile gideceksiniz? :D

• Yaz geldi bikini kıskançlıkları başladı mı?
    38% (25)44% (15)40% (40)Oy Ver
    14% (9)9% (3)12% (12)Oy Ver
    14% (9)15% (5)14% (14)Oy Ver
    9% (6)6% (2)8% (8)Oy Ver
    12% (8)9% (3)11% (11)Oy Ver
    13% (8)17% (6)15% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
a şıkkı koptu gidiyor yok mu arttıran? :D

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hatunlar dikkat etmiyor aga. Ben diyim. Hangi sevgiimle tatile gitsem ya memesi açıldı, ya altı araya kaçtı.

Adam akıllı, üzerine oturan, sağlam bir bikini giyebilir. Ama çogu memeleri büyük göstericem diye büyük veya dolgulu bikini üstü alıyor. Sonra ilk dalgada bikininin ipi çözülüyor.

Eger bir de apaçi olan yerlerde iseniz delirmemek elde değil.

Ha turistlerin, medeniyetin oldugu plajlarda çıplak girsin ya. Ama maalesef böyle plajlar pek kalmadı. Şimdi her plajda apaçi var. Uzanıp karı kız kesen.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 3

• f ve e diyenlerin aklindan zoru var bagnaz kafalilar sizi

0|1
    0|0
  • açık açık söylerim bikini falan bana ters diye eğer sanane derse herkes kendi yoluna

0|2
    0|0
  • Hatun bilecektir zaten ne giyeceğini

0|1
    0|0
Yükleniyor...