Neden Turkiyede oteller bu kadar pahali?

Neden Turkiyede oteller bu kadar pahali? Nasil gelcez oraya simdi

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Alanya çıkışında günlük 40 liraya full tıme otel var herşey dahil denize sıfır nerede otel aradığına bağlı her yerde oteller pahalı değil

1|0
    0|0
    • adi ne peki? İstanbul'da kala bilecegim bir otel var mı yani fiyati normal

• İstanbul'u bilmiyorum ama bizim arkadaş çalışıyordu alanyadaki otelde 40 liraya krallar gibi yaşatıyorlar diyordu günlüğü sea star diye otel var alanya çıkışında orası

En İyi Kız Görüşü

• yurt dısından geliyorsan ucuz. -.-

0|0
    0|0
    • evet ama bakdim ucuz deyil

• Almanyadan teyzem aldı. Cokta ucuzdu. Ve oranın parası degerleniyor burda. Asıl türkiyedekiler için pahalı.

Erkekler Ne Diyor 21

• normaldır burası turkıye orta hallı bır aıle ancak cadırda pansıyonda zar zor yasar otellerın pahalı olması bence ınan denetımsızlık yabancıya gunluk her şey dahıl 20 euro verıyorlar adamlar krallar gıbı gezıp eglenıyor turkler gıtsın gunlugu en az 200 tl mılletı anca soysunlar sonrada aglıyor turızımcıler ış yok malıyet cok dıye bılıyormusun bu her şey dahıl otellerde kesınlıkle kalınmaz neden cunku bıra orjınal degıl su katılıyor ıckı en ucuzu yemekler dersen evelı gunden kalan yemekler harmanlanıp tekrar bufeye cıkarılıyor daha neler neler

0|0
    0|0
  • yurtdışında özellikle de avrupada hosteller bir kültür olmuş. 3-5 euroya kalabiliniyor..
    bizde böyle birşey pek mümkün değil..
    ama booking. com dan takip edilerek uygun oteller bulunuyor..

1|0
    0|0
  • Gelişmemiş ülke olduğu için.

0|0
    0|0
  • 1 Haftalık Formula 1 Monza GP'ye fizibilite çalışması yapmıştım ortalama herşey dahil ( yarış biletleri, otel, piste gidiş, uçak bileti, %25 de ekstra yedek para ile) 10.000 lira gibi bir şey tutuyordu. Babamla annem 1 hafta Akdeniz kıyısını gezmişlerdi. 15.000 liranın üstünde harcamışlardı, ki bundan kaç yıl önce. Pahalı pahalı pahalı

0|0
    0|0
  • öyle valla

0|0
    0|0
  • Gecen tvde gordum antalyada 80 tlmiş

0|0
    0|0
  • kazık sokcaklar ondan

0|0
    0|0
  • Ne Ucuzki herşey pahalı

0|0
    0|0
  • bu yıl cok ucuz. 40 tl herşey dahil oteller var Antalya'^da.(burda yaşıyorum)

0|0
    0|0
  • bu yıl turizm ölü fiyatlar uygundur

0|0
    0|0
  • Ne kadar bende otelde çalışılıyorum

0|0
    0|0
  • Sen bir Arap ülkesindesin sanki.
    Bildim mi?

0|0
    0|0
  • Avrupai standartlara göre fiyat belirliyorlar çünkü

0|0
    0|0
  • Türkiye de ne ucuz ki

0|0
    0|0
  • Somurgecilik uygulaniyor.

0|0
    0|0
  • otelin kullanım amacı ülkemizde biraz farklı

0|0
    0|0
  • gelme o zaman :Dd ben ramadada hiltonlarda falan kalıyorum :Dd

0|0
    0|0
  • İnsanlar ucuz onun icin

0|0
    0|0
  • Ruslar gelmiyor buna rağmen indirim yapmıyor şerefsizler inşş hepsi batar bu sene.

0|0
    0|0
  • Nerden gelen yurt disindan mi

0|0
    0|0
    • evet

• Turlara katil o sekilde ucuz sen bide yerli turistlere nasil yuklendiklerini gorsen azin acik kalir

• Türkiyede ne ucuzki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...