Kızlar kendinden 20 yaş büyükle beraber oluyorlarda erkekler neden olamıyor?

mesela ali ayıoğlunun ortanca hanımı kendinden 20 30 falan yaş küçük. kadınlar babası yaşında adamlarla utanmadan evleniyorlarsa erkeklerde teyzesi yaşında kişilerle evlenebilmeli bence. mature sevgisi doğal karşılanmalı falan dicemde.. len bu sitede kim neyi düşünüyoki mk neyse sigara yakmaya çıkıyorum balkona bye.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Salak kızlar oluyor.

0|1
    0|0
    • +11111111111

• neden üzülüyorsun? senden benden çakal onlar. 20 sene max fahişelik yapacak evlilik adı altında sonra rahat oh.

• :D ya gerçekten çok haklısın :) mesela tekne turu yapıyoruz adam diyoki başka adamlar varsa ben gelmiyorum eşim rahatsız oluyo falan.. kendi tekne tuttu o derece zengin biriydi ama eşi bu durumda köle gibi oluyo yani :)

En İyi Erkek Görüşü

• aga olgun bakımlı taş gibi hatunlara bende baylılıyorumda karşımada hep genç çaylaklar cıkıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kızlar daha büyüklerle beraber olabiliyor çünkü erkekler daha geç olgunlaşır derler, bu sebeple. Tabi ki Ali Ağaoğlu gibi ilişkilerini tamamen duygusal 💰 yaşayanlardan bahsetmiyorum.

0|0
    0|0
    • bayan dediğin olgun olmalı bence :)

• Kızlar daha olgun çünkü

0|0
    0|0
    • olgun bayanları çok severim ;)

• Git evlen kardeş bize ne teyzeyi çok hırpalama yalnız bir gözü toprağa bakıyor zaten

0|0
    0|0
    • izin ver noolur senin iznini almak için sordum soruyu :/

• Cunku kadinlar 45 50 de ureme yetenegini kaybediyorlar erkekler ise cok uzun sure hic bisi olmuyo hep uretkenler o yuzden

0|0
    0|0
    • herşey üremek değil bence. olgun bir kadının yanağından öpmek bile dünyaya değişilmez birşey.

• evet gerçi benim ortaokuldaki matematik öğretmenim harika bir insandı. bazen aklıma geliyorda saygıyla anıyorum :) en iyisi olsun senin için.

• Ne guzel bir sey :) insallah , herkes icin

• Çünkü erkekler kadınlara göre biraz daha geç olgunlaşıyorlar

0|0
    0|0
    • hayır ben çok olgunum :/ 19 yaşımdaykende çok olgundum.

• Git pörsümüş kadınlarla takıl o zaman 😄

• karakteri, tavırları olgun olmalı ondan bahsediyorum. :)

Erkekler Ne Diyor 5

• çunku kadınlar olgun gozukuyo ama bnim için sorun yok evlensin :D

0|0
    0|0
  • bize ne yorum yapıyorsun olum yürü git bir teyze bul evlen amg çatlakmısın nesin

0|0
    0|0
  • Evlenip napcan boşver

0|0
    0|0
  • kadının olgunu her zaman erkeğini bilir.

0|0
    0|0
  • hacı neyin kafasını bu bencede yak bir sigara niyet önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...