Sizin kalitesizlik anlayışınız nedir?

Yeni tanıştığınız bir insanın kalitesiz olduğunu gösteren detaylar sizce nelerdir?

Güncellemeler:
öncelikle soruma yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim. yeni tanıştığmız kişilerde kalitesizlik olarak adlandırdığımız davranışları yazdık. bu yazdıklarımızı bence bir çoğumuzun karşı tarafa da yaptığmızı düşünüyorum. ve hasıl kelam kimse kusursuz değildir. bilinçli veya bilinçsiz hepimizin kalitesiz olarak adlandırdığımız davranışlarımız var. mutlu haftasonları :)

1|2
19|23

En İyi Erkek Görüşü

• İki yüzlü yalancı karaktersiz dangalak konuştuğuyla yaptığının birbirini tutmadığı tutarsız oturmasını kalkmasını bilmeyen insanlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir yorum yapacak kadar ermiş değilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Oturuşu kalkışı, ettiği laflar

2|1
    0|0
  • Edebi olmayan adamın kalitesi de yoktur..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Davranışlarının sahte olması konuşma üslubunun kaba olması saygısız olması

1|0
    0|0
  • bir anlayış, bir yöntem, bir yutturmaca, bir rezillik

1|0
    0|0
  • Dünya'ya ve insanlığa bakarken mağara adamı gibi düşünmesi benim için yeterli bir sebep :)

0|1
    0|0
  • Yaşının karşılığını vermemesi, bilmesi gereken şeyleri bilmemesi, nerede nasıl davranılacağından uzak olması... birde inanç.

0|0
    0|0
  • oturus kalkış
    konuşma şekli
    kültürü
    insanlara gösterdiği saygı
    hep yiyim ama hiç ödemiyim kafası

0|0
    0|0
  • Oturuşu kalkışı, konuşma tarzı, üslubu, el-kol ve mimik hareketleri, göz takibi

0|0
    0|0
  • Hesap ödemeye giderken yavaş adımlarla geriden geliyorsa o kişi benim için bitmiştir...

0|0
    0|0
  • Konuşması ve duruş tarzı
    Ardından cesareti
    Edebi ahlakı
    Çok atıp tutmayacak çok konuşmayacak

Çok söz yalansız çok mal haramsız olmaz demişler

0|0
    0|0
  • Boyu kısaysa net kalitesizdir

0|0
    0|0
    • insanları dış görünüşüne göre kaliteyle bağdaştırman sacma bence

• Bn değil siz bağdaştırıyosunuz benim yaşadıklarım neydi o zaman? Boy kısa diye adam değildir erkek değildir çocuksudur diye daha tanımadan yol veriyorsunuz. Ben hepsini yaşadım boyum kısa olduğu için hayatım cehenneme döndü insanların kısa erkeklere çocuk gibi bakmaları benim sinirimi bozuyor

• Ön yargı, kendini beğenmişlik ve benzeri tavırlar.

0|0
    0|0
  • Yav şak mı değilmi ona bakarım :)

1|0
    0|0
  • kalite asla tesadüf değildir

0|0
    0|0
  • daha ilk konusmadan belli bir gruba ya da kesime laf sokmaya calisiyosa mesela

0|0
    0|0
  • duruş hal ve hareketler karakteristik yapısı ve insana saygısı.

0|0
    0|0
  • Kurduğu cümleler.

0|0
    0|0
  • Doğallıktan uzaktır

0|0
    0|0
  • Aptal olması

0|0
    0|0
  • Kibir.

0|0
    0|0
  • ırk, memleket, dil ırkçılığı yapıyorsa

0|0
    0|0
  • Ahlâki değerlere sahip olmaması, bakış açısı dar, dinlemesini bilmeyen ve sadece konuşmak için konuşan insanın gözümde bir değeri olamaz.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 18

• Konuşmasındaki usluba bakarım , bana karşı yaklaşımında bir gevşeklik ve art niyet var mı ona bakarım ki bence öyle bir insan dk 1 gol 1 hemen belli ediyo tabi sinsirella profesyonellerimizde yok değil.😄😄

1|0
    0|0
  • Çok patavatsız ve belli bir kesime laf atıp ordan prim yapmaya çalışıyorsa kaliteli biri olarak bakamam.

1|0
    0|0
  • görgüsüzlük yapıyorsa kalitesizdir derim

1|0
    0|0
  • Hareketlerindeki konuşmalarındaki aşağı seviye

1|0
    0|0
  • Oturup kalkmayı bilmemesi ve kompleksili olması ayrıca dış görünüşüde çok önemli yani onun fiziksel özellikleri değil kıyafetini nasıl kombinlemiş gibi

0|0
    0|0
  • Sürekli kendini övmesi ve bencilce davranışları.

1|0
    0|0
  • Konuşma tarzı.

1|0
    0|0
  • Kalitesiz olarak bakmıyorum

1|0
    0|0
  • Hali, tavrı, üslubu

0|0
    0|0
  • Gevşek herkesle samimi bir tip oluşu.

0|0
    0|0
  • Birilerini küçümseyip kendini başarılı göstermenin derdindeyse. Benim düşüncelerime saygı duymuyorsa gözümde kalitesizdir.

0|0
    0|0
  • mesela ailenle tanistiracaksin cocugu rahat tavirlar sakiz cignemeler gevsek konusmalar tam babakin nefret edecegi haraketler yapmak gercekten aylardir sectigim beyin kalitesiz olduguna şahidlikdir

0|0
    0|0
  • Sahte olması
    Karakter açısından yani

0|0
    0|0
  • Patavatsız ve gevşek konuşması

0|0
    0|0
  • Konuşma tarzı , kendine olan sevgisi, test ettiğim konular hakkında ki görüşleri.

0|0
    0|0
  • iki yüzlü ve çıkarcı

0|0
    0|0
  • Bnim gozumde kalitesiz cirkef kavgaci herseye laf verene tipler gelir

0|0
    0|0
  • İlla kalite aksin diye birini aramam ama parfüm kokmazsa asla olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...