Ramazan ayının ilk linci hakkında ne düşünüyorsunuz?

Radiohead grubunun yeni albümünün dinleti etkinliği sırasında mekanda alkol tüketilmesi sebebiyle bir grup müslüman içeridekilere saldırdı.

Dünya basınında da son derece tepki aldı olay, gün geçtikçe ortadoğu bataklığına daha da batıyoruz. İslamofobiyi anlamlandıramayan müslümanlar için iyi örnek bu.

Video linki*

Ramazan ayının ilk linci hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Güncel
Koreli işletmeci bugün ağlayarak dükkanı kapatıp ülkesine döndü.

0|0
17|3

En İyi Kız Görüşü

• Şaşırmadım. her sene duyuyoruz aynı haberleri. Müslüman yine aynı müslüman. Sorsak dunyanin en melek insanları kendileri...

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• İğreniyorum böyle insanlardan (!)

0|0
    0|0
  • ya bu ülkenin insanından da, inancından da, değerlerinden de nefret ediyorum. tiksiniyorum. batsın ya. her şey yere batsın. ya nasıl bu kadar kötü ve cahil olunabilir? nasıl ya? aklım almıyor. her sabah uyanıp daha da kötü nasıl olunabilir?

0|1
    0|0
  • Şimdi İslamiyet bunu mu öneriyor? Linç edin kafa kesin insan ayırın mı diyor? Günümüzdeki "Müslümanlar" kutsal kitapta yazmayan, hatta yapmayın denilen şeyleri yapıp neden zeytin yağı gibi su üstüne çıkmaya çalışıyor? Ben o Müslümanların orucunun da namazının da bir sevabı olduğuna asla inanmıyorum. Alkol tüketen tüketir, onlara ne? Ağızlarına mı sokuyorlar alkolü? Müslümanlara dokunan bir tarafı yok ki!
    Cidden İslam'ı çok kirletiyorlar, bunu da Müslüman kesim yapıyor işte!!!

1|0
    0|0
  • kimseyi gözaltına almadıklarına göre milleti birbrine düşürmek için yapılmış saçma sapan birşey.

1|0
    0|0
    • Polis geç geldi ve saldıran kişiler kaçtı. Adam yıllarını verdiği dükkanı kapatıp gitti diyorum sen milleti birbirine düşürmek için diyorsun.

• Dayak yemekten mutlu gibi gozukuyor sanki bu gulumseme de ne?

1|0
    0|0
  • milletin canı sıkılıyo yapcak işleri kalamaıs hobi nıyetıne insan öldürüyo allahım sen yardım et akıl fıkır ver:/

0|0
    0|0
  • Sinir bozucu

0|0
    0|0
  • Kimin kanı o?

0|0
    0|0
    • Kendisinin ve diğer saldırıya uğrayanların karışık

• Hayatınds hiç kuran okumamış moronların islamı savunmasının komikliği.

• Okumadığımı nereden biliyorsun? Şimdi de kahin mi oldun? Okumayip internet teki ateist forumlardan sağı solu kirpilmis ayetleri sunmaniz iyice mide bulandirir oldu. Kullanıcı adın kadar mide bulandırıcısın

• Yazık bu insanlara isteyen oruç tutar isteyen tutmaz bunu idrak edemiyorlar..

0|0
    0|0
  • Bunu yapanın müslüman olduğuna inanmıyorum sadece islami kullanan bir kaç varlık tir ki kimse cezası z kalmaz düzmece olduğuna inanıyorum

0|0
    0|0
  • İnsanlara karşı ülkecek iyice batıyoruz.

0|0
    0|0
  • Bu gülümsemeden işkillendim. Sanki tahrik ettik de linç ettiler oh amacımıza ulaştık der gibi. Hiçbir zaman şiddet yanlısı olmadım. Müslüman karıncayı incitmekten bile çekinmeli.

0|0
    0|0
    • Ulan plak dükkanının içinde oturup müzik dinliyorlardı ne tahrik etmesinden bahsediyorsun?

• Anlayamıyorum bazı insanlar var ki müslüman lafının yanına yakışmıyorlar onlar sözde müslümanlar...

0|0
    0|0
  • Alkol içki bahane birazda diye düşünüyorum yanlış ama yapılan Islamin adını kirletiyolar

0|0
    0|0
  • Bilinçli yapılan provakasyon

0|0
    0|0
  • isteyen içer isteyen orucunu tutar herkesin kendi bilcegi sey bu tamamen saygısızlık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...