Genellikle neye dayanarak KS'daki üyeleri engellersiniz veya takip listekinizdeki üyeleri çıkarırsınız?

Ben genel olarak
1) Ağzı bozukları
2) Kibirlileri
3) Yalancıları
4) Saygısızları engelliyorum.
Dil, din, mezhep, ırk, cinsiyet, cinsel yönelim, siyasi ideoloji, felsefi düşünce farklılıklarına saygım vardır.
Ben genel olarak 1 ay boyunca KS'a girmeyen üyeleri takip listemden çıkarıyorum.

Güncellemeler:
Bir de sapıkları enelliyorum.

1|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç kimseyi engelemedim. Şİzofreni manyak birisi çıkarsa belki ama yine de zor. İnsanların çeşitli zamanları vakitleri vardır. Bugün saçma sapan yorum olsa bile, hakaret küfür falan her neyse yarın için bir şans daha veriyorum. Bugün bana hakaret eden birisi genelde yarın başka bir görüşte denk geldiğimizde ya tanımıyor ya da o kadar şey yaptım engellememiş helal olsun falan diyor heralde gayet insancıl davranıyor :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Kimseyi takip etmiyorum dolayısıyla takipten çıkarmıyorum. Engel listem de boş, hak edenler var ama inat ettim engellemiyorum :)

0|1
    0|0
  • Kufurbazlari
    Xper kasnak için aynı görüşü paylasanlari
    Sapiklari
    Bir daha görmek istemediğim kişileri.

0|1
    0|0
  • Böyle bazıları var İnstagrama çevirenler, önce takip edip sonra çıkanlar onları çıkartıyorum. Psiko diye mesaj atanları engelliyorum. Cinsel mesajlarıda.

0|1
    0|0
  • Küfürbaz saygısız edepsizleri engelliyorum. Ayrıca 30 yaş üstü olanlar akıllanacakları yere daha kendilerini bilmez oluyorlar.. Kimseyi takip etmiyorum takip isteklerini de kabul etmiyorum o yüzden öyle bir derdim yok

0|1
    0|0
  • Sadece troll olanları engelliyorum gerisi umrumda değil.

0|1
    0|0
  • Engeleme / Sapık-musluman ve benım satanıstlımı kabul edemeyen ınsanogluları
    Takıp cıkartma-tek nedenı sevmeme ragmen kalbımın cok kırıldıgını gormek ve artık kırılmamayı ıstemek her seferınde yenı hesap acmamında sebebı bu.

0|1
    0|0
    • Hmm demek nedeni buymuş

• Canımı acıtıyorlar kaybolmayı tercıh edıyorum genelde gucluyum ancak ıs arkadaslık sevgı olunca cok zayıfım

• Hmm anladım

• Takip listemde sadece beğendiğim kişi olur. Fiziken veya karakter olarak. Abazanus ise geri çıkarırım🌼✨

0|1
    0|0
  • Saygısızları, abazaları, sürekli yorumuma musallat olanları

0|1
    0|0
  • Sapiklari ve terbiye alamamis insanlari engelliyoum

0|1
    0|0
  • Sapık ve küfür edenleri

0|1
    0|0
  • Abazalar, seviyesizler

0|1
    0|0
  • gordüğüm bütün 18likleri engelliyorum şu ara,)

0|1
    0|0
  • Sapık olduğuna inandıklarım ve 1 kişiyi takip ediyorum o da mesaj atabilsin diye

0|1
    0|0
  • sapıklıkları :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim görüşe yorum yapanlar direk engel yer knk

0|1
    0|0
  • Çok ciddi hak edenler engel listemdedir.

0|1
    0|0
  • Beni engelleyenleri
    Kufur edenleri

0|1
    0|0
  • rahatsız edenleri

0|1
    0|0
  • 1 2 4 numaralilari

0|1
    0|0