Bir almanla sevgili olmanın evlenmenin avantajları?

Almanya'ya ve almanlara karşı ilgim var. Almanyada yaşayan veya alman arkadaşı/sevgilisi olanlar nasıl olduğunu yazabilir mi? Mesela genelde soğuklar, erkekler kızlar çok sert olduğu için konuşamaya çekiniyorlar gibi şeyler duyuyorum tabi her insan farklıdır ama yinede tecrübesi olan yazabilir mi?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne bilelim Allah aşkına.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dedigin gibi kimi almanlar soguk cok. Buarada turklere karsi sogukluklarida cok fazla diyebilirim.. Sana.

Ama kisiden kisiye degisiyor tabi calistigim yerde alman cok hepsi cana yakin arkdslarim turk arkdslarim gibidirler.. :)

Alman sevgiliye gelince bunu baya bir dusunmen lazim herkonu icin :) mesala onlarin yedigi seyi bn yiyemem yemem ! ;)

0|0
    0|0
    • Anladım teşekkürler :) peki arkadaş olmak zor mu genelde türklerin pek alamn arkadaşı olmuyo birlikte takılıyorlar

• benim alman arkdslarim var hem erkk hm kiz gayette sempatikler.. Cokta zor degil hani canim :)

• Tesekkurler :D Almanya'da mı okudunuz

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben almanları hiç sevmem neden ırkçılıktan değil tabii. Ölü gibi insanlar erkeğide kızıda sarışın ama bir rus gibi Ukraynalı gibi değiller. Aşırı beyaz ve çiğ gibiler. Bir çiğlik var onlarda ama nasıl anlatırım bilmiyorum

0|0
    0|0
    • O eskiden öyleydi bence. Benim alman arkadaşım şuanda daha çok mavi gozlü, açık tenli , koyu saçlılar demişti

• bilmem bende alman görüyorum hala aynılar

• Evlen sarı sarı çocukların olur :)

0|0
    0|0
  • sunnetsız olur onlarr

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...