Annemle babam hergün kavga ediyor?

18 yaşındayım ve lise3. sınıfım.
Annemle babam hergün ama hergün kavga ediyor ve bunun suçlusu da hep babam. Hiç anlayışlı değil herşeye sinirleniyor... Bazenleri 20 yıl nasıl birlikte olduklarını ve boşanmanın gündeme bile gelmemesine şaşırıyorum. Bu sabahta yine çoğu sabah olduğu gibi babamın anneme bağırmasıyla uyandım. Yeter artık bıktım bu adamın bağırmasından yeter ya sabah sabah ağlattı kadını yine kafayı yiyecem... Bu sabah birazda hırpaladı annemi heralde böyle olduğu zaman araya girip babamı tutmak istiyorum ama o zamanda evden kovar beni banada küser daha beter olur... Ne yapacam artık içimden babama sövmediğim şekil kalmadı annemle evlenmeseydi kesin evde kalırdı bu adam...
babam hakkında böyle konuşmak bana rahatsızlık versede dayanamıyorum artık yeter...

Güncellemeler:
Birde bugün doğum günüm...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kavga her evde olur.
    Az etkilenmeye bak.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğum günün kutlu olsun. Bence annen evliliğini çocuğu var diye yürüttü. Kadınların hatalarından biri.
    Babanla konuş içinden gelenleri söyle ya da evden ayrılın bir iş bulun annen ya da sen. Başka yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler.
      Babamla konuşursam inan çok daha kötü olur. Evden ayrılma gibi bir durumum yok.
      Katlanmaktan başka çarem yok gibi...

• Birbirlerini anlayamıyorlar o zaman.

• Al işte şimdide barıştılar :D

• ayrı eve çık.

0|0
    0|0
    • O tarz şeyler işleri daha kötü yapar. ayrıca 18 yaşındayım daha.

Erkekler Ne Diyor 1

• kavga sebebleri nedir kardeşim?

0|0
    0|0
    • Yahu etten buttan sevepler işte..
      Babam: beni dinlemiyorsun, konuşurken yüzünü ayarla bana, ses tonunu düzelt,, son noktayı hep sen koyuyorsun, cevap verme cevap verme!!

• gözün aydın kardeşim

• Sağolasın

Yükleniyor...