Yakışıklıyım ve benden çirkin olanlara bunu söylüyorum yanlış mı?

Arkadaşlar dürüst olun. eminim ki onlar benim yerimde olsa bana da aynısını yaparlardı.

demek istediğim şey dış görünüşü tipi kötü olan herkese bunu yaptığım değil sadece hakedene.

dışı çirkin görünüp içi iyi insanlara bunu asla yapmıyorum. yani çirkin olsa bile iyiyse yapmıyorum.
yaptığım kişiler bunun dışındakiler. bunun yanlış olduğunu düşünmüyorum bazıları o kadar hakediyor ki...

siz ne diyosunuz?

Güncellemeler:
Bunu söylüyorum dediğim sadece sözcüklerle değil yanına gidip hey çirkin falan demiyorum anlamışsınızdır umarım o kadarını da.
hakettiği şekilde davranıyorum. eğer murat 131 gibi tipi olan kız / erkek ( genelde kızlar ) totolarını indiriyorum diyelim.

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• O kadar yakışıklısın ki gizlisin
    Bizi bu yakışıklılıktan mahrum ediyorsun bebeğim...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• De mk beyindizi dogarken insana menumu veriliyor? Sen dort dortlukmusunde yargilamak sana kaldi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yine de bunu yapmanı doğru bulmuyorum. bu sözlerin duyguları olan insanları etkileyip kompleksli yapabilir. ha ben düşünmüyo muyum düşünüyorum şu çirkinliğe bak diyorum bir de kendini güzel sanıyor diyorum ama yüzüne söylemiyorum onuru incinmesin diye

0|0
    0|0
  • Kime gore neye gore abi yakisikliya cirkine sen mi karar veriyosun

0|0
    0|0
  • İnsanlar karşısındaki kimselerin görebildigi kadardir yakisiklilik guzellik bunlar herkeste ise yaramaz 😒

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hic kimse hak etmiyor.
    Çirkin ya da yakışıklı olmayi sen secmedin tercih etmedin.

Ayrıca bu görsellik görecelidir.
    Belli bir zamandan sonra değişir.

0|0
    0|0
  • tiple dalga geçmek boş kaleye gol atmak gibidir. 11 kişi barajdayken, kalede 2 kaleci varken 30 metreden topu kaleye sokabiliyorsan işte o zaman insansın...

0|0
    0|0
  • İştr siz çirkinlere böyle davrana davrana karakterini siz kötü yapıyosunuz

0|0
    0|0
  • Nolursa olsun dostum sen kötü olursun boşver yapma sana bir abi tavsiyesi. Hak etseler bile yapma bak kazanan sevilen yine sen olursun

0|0
    0|0
  • Hakedene ayarı veririm. Ama tipini katarak yapmam bunu.

0|0
    0|0
  • söyle farkına varsınlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...