Dost acı söyler dediler ve bir sene yanımda olan arkadaşlarımın beni sevmediğini söylediler. Ne yani şimdi bu?

Bir sene boyunca beraber kaldığım insanlar var. Gecen gun sınavlar bitti falan bir baktım sosyal medyada bir sürü fotoğraf beraber. Bir tek ben eksigim o topluluğun içinde hani ne alaka dediklerim bile vardı. ( o benden daha kıymetliym iş o başka bir şey ) Onlarla birtakım sorunlar yaşandı. Sorun yaşandı dediğim : Benim haberi bile olmadan arkamdan oldu bunlar. Hani birileriyle dedikodum yapılmış. Ben bunu çok sonra öğrendim. Ee ama o zamana kadar bir sürü şey paylaşıldı. Bir sürü şeyden fedakarlık ettim. En önemi zamanımdan. Öğrenci olmama rağmen paradan bile. İşte gördüm paylaşımları boğazın düğümlendi bir an. Hani vefakarsızsındır. Her şeyi eline itebilirsin. O yüzden çağırmazsın. Ama biraz olsun benim onu göreceğimi düşünmeden paylaşılmış. Arkadaşım da diyor ki Dost acı söyle onlar senin üzülüp üzülmeyeceğini umursamıyor. Seni sevmiyor. Değer vermiyorlar. Ne derdiniz sizce? Ne yapayım şu saatten sonra?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Uzun lafın kisasi seni dislamislar birak onlarla takilma boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hep öyle oluyor okul biter menfaatte biter hiç üzülme sende gez toz iyi bir mevkiye gel başka ortam arkadaşlar edin bol bol foto at onların gözüne gözüne bak de unutmak bu kadar kolay

0|0
    0|0
    • Ben onu yapamıyorum. Beraber yapmayı planlasıklarımızı bensiz yapıp bir de böyle şeyler yapıyorlar. İnsan memlekete giderken hadi görüşürüz hakkını helal et de mi demez.

• Demez anam demez böyle insanlar sen ne kadar değer verirsen o kadar uzulursun bırak ne halleri varsa görsünler

Yükleniyor...