Kızları anlamak zor sözü neden söylemiştir?

Aslında bu sözün hakkını vereni tebrik etmek lazım anlamak gerçekten zor... Kafamda deli sorular.

0|0
20|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü kendileri bile kendini anlamıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Bak tatlım, kızlar planlı entrikali yaratıklardir. İçten pazarlikli olurlar ilişkilerde erkeği sürekli denemek isterler güvenmek isterler garantiye almak isterler sevmek sevilmek isterler çok cabalasalarda bunu gizli tutmak isterler içlerine sinsin isterler bir erkeği hayallerine uydurmak isterler yani çok şey isterler bu yüzden anlamak zordur

0|1
    0|0
    • Rusçada bir kelime var sıkılmak kelimesi tam ona hitaben olmuş oldukça zor ANLAMAK :///

• Böyle bir durumun icindeysen hatun kişiye açık açık konuşmayı teklif et cesurca yapılan konuşmalar iyi sonuçlar verir ;)

• Tanışmak zor o hatunla görünüşte egolu birine benziyor anladın sen :D :)

• Kizlari gec insanlari anlamak zor asil

0|1
    0|0
  • Sözü bir erkek söylemiştir...

1|1
    0|0
  • Cunku kadinlar herseyi icinden dusunur eger. konusup erkekten. direk. istediklerini isteseler hic bisi bubkadr zor olmaz😄

0|1
    0|0
  • kararlarimiz cabul degisir ruh halimizde oyle yani 1 dak once gulup 5 dakika sonra aglaya bilinecek bir ruh halimiz icimizde saklı ama bazilari icinde saklamiyo gercektende o durumu ilerlemis kizlar var

1|1
    0|0
    • Onda lafım yok onu biliyorum tanışma mewzusunda diyorum ya tersliyorlar felan :D

• çok kolay knk

0|1
    0|0
  • Bazen biz bile kendimizi anlamıyoruz. O yüzden fazla şey yapmayın :D

0|1
    0|0
  • erkeğin söylediği kesin çünkü kız söyleseydi anlamak değil mutlu etmek gerektiğini bilirdi

0|1
    0|0
  • Çünkü her kadın yeni bir dünyadır. Her dünya aynı olamayacağına göre anlamakta zorlaşıyor.
    Size hak veriyorum ben bile bizi anlamakta bazen zorlanıyorum 😃

2|0
    0|0
  • Siz anlamak istemiyorsunuz.

0|1
    0|0
  • Erkek mantiğı o kadar sacmadirki kizlarin aklina gelmeyecek dusunceler erkeklerin zihninde olur nerde gereksiz sacma dusunceler duz dusunceler erkektedir. Kadin ayrinticidir herseyi hesaplar erkek duz dusunur bildigini okur. O Yuzden erkeklerin kadinlari anlamasini beklemiyoruz. Siz erkeklerin kurduğu sacma bir cumledir bu.

0|0
    0|0
    • Feminist mi oldun şimdi? :D

• demekki ben erkek değilim adam gibi adamım o zaman :D :) benimle konuşssan katlanacak birşeyin olmaz

• Hesabimda yaşım 50 görünüyor

• Ulan hepimiz aynı şeyleri mi sevip düşünücez? Çok saçmasınız ya

0|0
    0|0
  • zor değil

0|0
    0|0
  • Çok yönlü, derin düşünüp hissettiklerinden kaynaklı olabilir

0|0
    0|0
  • Valla erkekleri de anlamak zor vence

0|0
    0|0
  • anlama aama mutlu et :)

0|0
    0|0
  • Erkeklerin suç bastırması

0|0
    0|0
  • Akilsizliktan

0|0
    0|0
  • Anlayamazsınız zorlamayın😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tecrübe ile sabit.
    anlaşılması güç, hepsi de aslında birbirine benzer özelliklere sahipler..
    ilkini anlamayınca hiçbirini anlamıyorsun :D

0|1
    0|0
  • Çekilen aşk acıkarından ötürü

0|1
    0|0
  • Onların bildiği senin bilmediğin fatklı bir dil var. Onun adı bükçe

0|1
    0|0
Yükleniyor...