LGBT Onur yürüyüşüne gitmek istiyorum?

LGBT Onur yürüyüşüne gitmek istiyorum ama şimdiden herkes internette örgütlenmiş durumda ve basit bir yürüyüşü eyleme çevirerek karşı gelmek ve gerekirse şiddetle tehdit eden taraflar var. Bunlar yakışık almıyor tabii ki. İlk kez LGBT Onur yürüyüşüne gitmek istiyorum ama bu şimdiki zamanlarda çıkan "orada yürütmeyeceğiz sizi" gibi ithamlardan ve geçen senelere ait bir polis-lgbt kavgasını, tomaları izledikten sonra iyice soğudum. Arkadaşıma sordum o gitmekte kararlı. Sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Evet. Soruyu sormamla tüm Homofobik gerizekalılar sorumun altına toplandı. Hakaretler, size yakışan çöp kelimeler... Küfrederk, Hakaret ederek hiçbir yere varılmayacağını sadece ben ve benim gibi aydın insnalar bilir. Sizde ne arar o düşünce? Tüm Dünya Gökkuşağına boyanacak siz de ezilip gideceksiniz. Başkalarını yargılamak size düşmez. Asıl suç bende. Nerede ne soruyorum. Hepinizin canı cehenneme!
TAMAM! Çöplük organizmaları yeterince yazdılar buraya yeter. Daha fazla sizinle tartışıp burada vakit harcamayacağım beyin yok zaten anlamayacaksınız. Saygının insanlığın zerresi yok sizde. Vaktim kadar değerli değilsiniz. Burayı küfürlerle kirletmeye çalışanlar aynı klavye delikanlıllğını yürüyüşt göstersin! Hadi bakalım. Ama yemez. Çünkü aptalsınız. Aptal birer içi boş kafa. Sizinle tartışmayacağım zira benim size harcadığım tek kelime bile pırlanta değerinde. Güle Güle İnsan artıkları! :)

0|1
4|16

En İyi Kız Görüşü

• Ya boşverin gözünüzü seveyim ülkede 1 avuç özgürlükçü normal insan var onlar da yok gezi parkına yok lgbt'ye gidip kendilerini heba ediyorlar. Sizlere bir lafım yok da, karşınıza çıkıp sizi linç etmeye çalışacak adamları canlı canlı gördünüz mü hiç? Ben gördüm. Onlar varya seni beni ısıra ısıra yerler öyle bir hayvanlar. Boşverin yürüyüşü size bişey olmasın. Gün gelir başka bir ülkede başka bir yerde denk gelir yine katılırsınız ama şu anda böyle bir ortamda inanın ramboluk yapmanın bir alemi yok. Ben lgbt'den hiçbiri değilim, ama yine de bu yıl yürüyüşe katılmak istemiştim, şimdi vazgeçtim. Hani ışid bile basabilir öyle bir olasılığımız bile var artık.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Git ne olacaksa olsun. Böyle durumlarda korkmayı yersiz buluyorum.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Valilik yasakladı yürüyüşü, toplumun zıttırısını zortluyormuş. Olaylar çıksın ben de istemem ama çıkacak. Bu yürüyüşe izin verilse bile bazı homofobikler yüzünden çıkacak illa ki. Ben de gidecektim ama katılasım yok açıkçası. Güvenli değil. Onun yerine başka zamanlarda başka yerlerde buluşulur diye düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • En son izin yoktu eğer izin verilirse giderim kesinlikle , klavye gruplarına fazla takılma onların yüreği buraya kadar var o alanlara inecek kadar değil..

0|1
    0|0
  • si*tir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• izmirdeysen gel gidelim tek gitmemeiş olurum bende arkadaşları bulmak zor oluyor :D

0|1
    0|0
  • İnadına gitmek lazım böyle durumlarda

0|2
    0|0
  • Senelerdir bile bile ramazan ayına denk getirilen bu yürüyüşü provokasyon olarak görüyorum.
    Kaldı ki valilik taksim'de hiçbir eyleme izin vermiyor. Eylem için başka bir alan gösteriliyor.
    Bunlar ise valilik bile bile Taksim'de bize izin vermiyor diye yaygara koparıyor.

Valilik diğer başka eylemlere de izin vermedi ki, size neden versin?

İbneliği de onurlu görüyorlar ben ona şaşırıyorum. Herkesin yaşamı farklı tabi.
    Polisin müdahalesini izlersin ama sadece geçit vermeyen polise "or*spu çocukları" diye bağıran travestiyi de gördün mü?

0|0
    0|0
    • Toplum tarafından o kadar sıkıştırılıyor, eziliyor ki. Onlar böyle davranarak en azından 1 gün sınırlarını bırakıyor. Ben suçlu bulmuyorum.

• Benim bildiğim yürüyüşün tarihi hep aynı, ramazan kaymıyor mu?

• Yürüyüş dediğin g. tünü başını açıp milletin ahlaki değerlerini hiçe saymakla olmaz.

0|0
    0|0
    • Toplum tarafından o kadar sıkıştırılıyor, eziliyor ki. Onlar böyle davranarak en azından 1 gün sınırlarını bırakıyor. Ben suçlu bulmuyorum.

• Ben burada gitsem mi diye soruyorum. En başından nasıl cevap vermişssin.. Yazık. Midem bulanıyor benim sizin gibi LGBT denince gözü dönen, ama hiçbir şey yapamayanlardan.

• giemlibiri annen le banan seni tuolet terliği ilemi sevdi yavrum?

• İpnenin onurumu olur lan yok daha neler.

0|0
    0|0
    • Eşcinsel olmak bir eziklik göstergesi değil. Onurları olabilir ve var da. :)

• lan kepçe kulaklarınla 100 suriyeli aile doyar sen gelmişsin nediyon sen direk kızılaya yuru ya birisini yargılıcaksan ilk kendine bakcaksın sıkıyo git karşılarında de seni bağlar miletin önunda soyarlar

• Ramazan ramazan ugrasiniza bakın. cehennem ateşini düşünüp ona göre hareket etmeli yaratilanlar.

0|0
    0|0
  • oraya karanfillerle geleceğiz.. mezarınıza atmak için ;)

0|0
    0|0
  • toma saldırınca yuvarlanıp kaçarsınız.

0|0
    0|0
    • Eşcinsel olanlara uzaylı gibi davranmanızı anlayamıyorum. Her neyse. Ben sadece gitsem mi diye sordum verebileceğin cevap bir aşağılama çabası (!) değil de daha farklı olsaydı. Her neyse.

• iğrençlik midemi bulandırıyor toplumun yapsına kendinizi uyduramazsınız. kızlar duruken burda böyle şeylere gerek yok zaten, burada bizim bir sürü güzel kızlarımız var neyinize yetmiyor.
      zevk için gay olanlara saygım yok.

• Durum çok kapsamlı, tabii ki bunlar senin düşüncelerin.

• Sen kendini onurlu mu sayıyorsun
    Geri zeka mi sen tipin mi öyle

0|0
    0|0
    • Evet!! bu tarz bir yorum bekliyordum. Bana hiçbir şekilde hakaret edemezsin ben de sana edemem. Saygılı ol edebini takın! Ve ayrıca evet. Onurlu sayıyorum.

• Türkçe kursuna gitmelisin. Feci şekilde bilgisizlik kokuyorsun. Vakit Kaybısın! :D

• 🔝😜😜😜😜😜☁
      😜😜😜😜😜😜
      😜😜☁☁😜😜
      😜😜😜😜😜☁
      😜😜😜😜😜😜
      😜😜☁☁😜😜
      😜😜😜😜😜😜
      😜😜😜😜😜☁
      ☁☁☁☁☁☁
      😜😜☁☁😜😜
      😜😜☁☁😜😜
      😜😜😜😜😜😜
      ☁😜😜😜😜☁
      ☁☁😜😜☁☁
      ☁☁😜😜☁☁
      ☁☁😜😜☁☁
      ☁☁☁☁☁☁
      😜😜😜😜😜😜
      😜😜😜😜😜😜
      😜😜☁☁☁☁
      😜😜😜😜😜😜
      😜😜😜😜😜😜
      😜😜☁☁☁☁
      😜😜😜😜😜😜
      😜😜😜😜😜😜

• Sen LGBT deki L misin

0|0
    0|0
  • Yürüyüş iptal oldu.
    1. Onlarda onur ne gezer
    2. Dayak yersin planlamalar var

0|0
    0|0
  • Türkiyede insanlar ölürken neden yürümediniz dee toplar öldüğünde türediniz yine.

0|0
    0|0
  • Surekli saygidan soz eden saygi istiyruz diye avaz avaz bagiran lgbt li kardeslerimizin islam dini icin mubarek bir gunde bu eylemi yapmasi sence normalmi? Neden onlar saygi gstermiyor. Bunu biraz dusun. Not: siddetin herturlusune karsiyim tehdit edenleri dogru bulmuyrm

0|0
    0|0
    • Öncelikle saygı çerçevesinde yorumda bulunduğun için teşekkürler! Şöyle ki; LGBT onur yürüyüşü yıllardır bu zamanda yapılırdı ve bunun Ramazan ile bir alakası olduğunu pek düşünemem.

• Olabilir ancak biraz da halk problemli. Vakit güya ilerliyor. Ancsak hala yanı problemlerde takılı kalıyoruz. Her sene aynı şey.

• Herkes problemli size saldiranlars gore siz problemlisiniz size gore digerleri. Daha modern ve saygili ve ozfurlukcu ( lgbt li arkadaslarimin tabiriyle ) olarak sizin saygi hassasiyetini digerlerinden daha adil yonetmeniz gerek

• Valla cesaretin varsa git Nusaybinde surda görev yapan polislerin çoğu İstanbul'da ki arkadaşlarımda var. Dedikleri şeyi sana aktarıyorum. Doğuda teröristle uğraştığımız yetmiyor birde bu i. neler çıktı başımıza. Karşı gelenin kafasına vura vura alıcam içeri. :) :) benim tepkim ise kardo benim yerimdde vur oldu gülerek :)

0|0
    0|0
  • yapmayın arkadaş gitme
    geçen sene gördük iki 3 kız çıktı soyundu bu ne biçim onur
    sonra arkasından o... diyince sorun oluyor szin onurunuz bu mu

0|1
    0|0

• hocam sende takıldın sıkıştırmalara ya :D takılma bunlara takılma yararlı çıkmazsın

• Senin düşüncelerin. Önerin için saol!

Yükleniyor...