LGBT Onur yürüyüşüne gitmek istiyorum?

LGBT Onur yürüyüşüne gitmek istiyorum ama şimdiden herkes internette örgütlenmiş durumda ve basit bir yürüyüşü eyleme çevirerek karşı gelmek ve gerekirse şiddetle tehdit eden taraflar var. Bunlar yakışık almıyor tabii ki. İlk kez LGBT Onur yürüyüşüne gitmek istiyorum ama bu şimdiki zamanlarda çıkan "orada yürütmeyeceğiz sizi" gibi ithamlardan ve geçen senelere ait bir polis-lgbt kavgasını, tomaları izledikten sonra iyice soğudum. Arkadaşıma sordum o gitmekte kararlı. Sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Evet. Soruyu sormamla tüm Homofobik gerizekalılar sorumun altına toplandı. Hakaretler, size yakışan çöp kelimeler... Küfrederk, Hakaret ederek hiçbir yere varılmayacağını sadece ben ve benim gibi aydın insnalar bilir. Sizde ne arar o düşünce? Tüm Dünya Gökkuşağına boyanacak siz de ezilip gideceksiniz. Başkalarını yargılamak size düşmez. Asıl suç bende. Nerede ne soruyorum. Hepinizin canı cehenneme!
TAMAM! Çöplük organizmaları yeterince yazdılar buraya yeter. Daha fazla sizinle tartışıp burada vakit harcamayacağım beyin yok zaten anlamayacaksınız. Saygının insanlığın zerresi yok sizde. Vaktim kadar değerli değilsiniz. Burayı küfürlerle kirletmeye çalışanlar aynı klavye delikanlıllğını yürüyüşt göstersin! Hadi bakalım. Ama yemez. Çünkü aptalsınız. Aptal birer içi boş kafa. Sizinle tartışmayacağım zira benim size harcadığım tek kelime bile pırlanta değerinde. Güle Güle İnsan artıkları! :)

0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 15

Yükleniyor...