Kendi verdiği tavsiyelere uymayan bir kişinin tavsiyesini samimi bulur musunuz, ciddiye alır mısınız?

Kendi verdiği tavsiyelere uymayan bir kişinin tavsiyesini samimi bulur musunuz, ciddiye alır mısınız?

0|3
10|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben etrafimdaki arkadaslarima tavsiyeler veriyorum. bazen onlar istiyor bazen ben dahil oluyorum.
    fakat tavsiyemi verirken durust olup, ben yapmadim sen yap, bak ben yapmadim boyle oldu bu duruma dustum/geldim, sen dusme diyorum.
    bana tavsiye verilseydi belki bende dinlerdim ama kimse vermedi. haliyle hatalarimdan dersi tek basima cikarmak zorunda kaldim. canim acidi gururum kirildi vs.
    karsimdakinin gururu kirilmasin diye ben yapmadim ama sen yap diyerek veriyorum tavsiyelerimi evet.
    uygulayan kimsenin zararli ciktigini da gormedim. tavsye alip kendi bildigini okuyanlarla oturup gururumuzun nasil kirildigi hakkinda uzun uzun konusuruz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• kelin ilacı olsa başına sürermiş hesabı gibi oluyor bu durum.. Vel hasılı.. fikir vereceksem ben uygulamadan vermem
    bu gibi durumda fikir verenide kaale almam

1|0
    0|0
  • Alırım çünkü tavsiye veren insan uymadığı için çok acı çekmiştir belki de iradesine hakim olamayıp hata yapmaya devam ediyordur.

1|0
    0|0
  • "Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz.."

#Vesselam

1|0
    0|0
  • ya aslında kelin ilacı olsa kendi başına sürer derler ama bir de imam var tabi dediğimi yap ama yaptığımı yapma diyen. henüz karar veremedim. kim olduğuna bağlı. :)

1|0
    0|0
  • Alınabilir. Mesela birine erken yat erken kalk sabah bir yarım saat koş derim ama kendim yapmam lakin ciddiye alırsa kendi için faydalı olur.

1|0
    0|0
  • bulmam ciddiye almam

1|0
    0|0
  • Bu durum; çok güzel sesli bir Bülbül'ün güzel güzel öptükten sonra, ağaçtan inip yerdeki poku deşelemesi gibi tıpkı...

1|0
    0|0
  • Hocanın dediğini yap yaptıgını yapma derler tavsiye hayatıma olumlu olacaksa uygularım karşı tarafın düşüncesi önemlidir yaptıkları degil içen bir adam içme günah derse ciddiye alırım mesela bunun gbi yanii

1|0
    0|0
  • samimi bulmam

1|0
    0|0
  • O dedigin akil hocasindan trde cok fazla var ve kaile alinacak insan tipleride degiller.

1|0
    0|0
  • Eğer gerçekten yararlı onun başaramadı olmasi ise yaramayan anlamına gelmediği için samimi bulmam, bana katkısı varsa ciddiye alırım.

1|0
    0|0
  • Konuya göre değişiklik gösterir bu.
    Herkesinkine uyulmaz...

1|0
    0|0
  • tavsiyesi doğruysa uyarım banane ne yaptığından

1|0
    0|0
  • Yok ciddiye almam

1|0
    0|0
  • Hocanın dediğini yap demişler ama tabi olmuyor öyle

1|0
    0|0
  • Ben kımsenın tavsiyesıne uymam doğrumda yanlışımda beni bağlıyo

1|0
    0|0
  • Geçerli bir sebebi varsa elbette

1|0
    0|0
  • alırım

1|0
    0|0
  • Almam

1|0
    0|0
  • sana tavsiyem her zaman mantıklı sorular sorman beni dinle pişman olmazsın.

1|0
    0|0
  • Alirim fikir fikirdir akil akildan ustundur ona yaramamis olabilir ya bana yararda fikti

1|0
    0|0
  • Sahi ciddiye alırlar mı kendimde öyle yapıyorumda ama şuda var dediğimi yap yaptığımı yapma :)

1|0
    0|0
  • Çüüü beee derim ona

1|0
    0|0
  • ben gizli üye almam berroş

1|0
    0|0
  • Kendi uymuyorsa bana niye tavsiye veriyor ben uymam öyle salaklara

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayir ciddiye de almam. Tavsiyede istemem

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • asla ciddiye alamam.

1|0
    0|0
  • Bazılarını

1|0
    0|0
  • Ciddiye almam.

1|0
    0|0
  • Samimi değil bence, misal ilkokulda gömlek cebinde sigara olan hocamız sigaranın zararlarından bahsediyordu :D

1|0
    0|0
  • Hastasına Sigara zararlı deyip , kendisi içen dr. Gbi...

Hayır ciddiye almam..

1|0
    0|0
  • samimi bulmam ama mantıklıysa ciddiye alırım. Tabi söyleyiş tarzına bağlı olarak ona karşı düşüncelerimde değişir oda ayrı.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
Yükleniyor...