Ülkeme olan inancım kırılıyor gibi hissediyorum moralim çok bozuk yardım?

Arkadaşlar ben bir Türk olarak vatanıma milletime büyük bir inançla bağlıyım, duyduğum sevgiyi dile getirmekten asla ama asla çekinmedim. Fakat bu son zamanlardaki olaylar, ülkede düzen olmayışı, adaletsizlikler benim ülkeme ve mensubu olduğum millete olan inancımı kırmaya başladı. Ülkeme faydalı olmak için iyi yerlere gelmek istiyordum mesleki olarak fakat artık öyle bir hal aldı ki sadece üzülüyorum. Ne olacağız böyle bilmiyorum çok moralim bozuluyor mantıklı konuşacak olan varsa fikirlerini bekliyorum, teşekkürler.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kanından , ırkından ve vatanından vazgeçme. Başkalarının yaptığı khpelikler seni soğutmasın özünden. Karakterini, iradeni sağlam tut. İstenilen kötü emellere ulaştırma onları.

1|0
    0|0
    • Ülkenin yarısı batı yalakası olmuş yarısı yobazlık ve cahillikle pençeleşiyor. Ve sürekli ikisi arasında tartışmalar. kimsenin kimseye tahammülü yok. Bir yandan terör. Yönetim... Git gide daha kötü oluyor her şey. Soğumak değil kesinlikle ama zoruma gidiyor.

• Ölene kadar düşürmem. Hatta öyle işler başaralım ki biz öldükten sonra da anılsın.

• İşte idealimizde bu. Sen elleri öpülesi insansın. Helal olsun

En İyi Kız Görüşü

• Sen yapmak istediklerini yap yinede

0|0
    0|0
    • Kendi menfaatlerim doğrultusunda bir seyler yapmiyorum ya da yapmak istemiyorum. Vatanima faydasi dokunsun diyorum fakat insan 'sen bunlari yapacaksin ama degecek mi?' demeden edemiyor.

• Orası bilinmez ama vatana hizmet etmek güzel şey

Erkekler Ne Diyor 7

• Ya haberlere falan bakıyorum bu milletten bir bok olmaz diyorum. Ama ne yazık ki içimde kocaman bir milliyetçilik damarı var. Bunlara bende yardım etmezsem daha da kötü olacaklar diyorum. Ama bu dediğim akp, hdp seçmeni ve akp, hdp milletvekillerini kapsamıyo. Onların canı cehenneme.

0|0
    0|0
  • AKP gençlik kollarına üye olun, bir kaç toplantı ve sohbete katılın Türkiye'nin yeni kurulduğuna inanırsınız.
    hoş ben Akpli değilim ama sadece 2023 projelerini merak ediyorum. Rabbim nasip ederse göreceğim.

0|0
    0|0
  • Bende bazen çekip git buralardan diyorum kendime ilginç bir ülke burası

0|0
    0|0
  • Ben toparlanıp gidelim diyorum..

0|0
    0|0
  • insanlığı bir bütün olarak düşün.

0|0
    0|0
  • Iyide böyle zamanlar da daha çok birlik olup daha çok çalışmak gerekir

0|0
    0|0
  • Neden kırıldı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen canm Almnyada yasiyrm.. Ve turklerin gunden gune bunlarin gozlerinde eriyp bitirmelerine asiri derecede sinir oluyrum... Ama ne benim nede senin yapabilicegin birsey degil bu..

0|0
    0|0
    • Iyiki bir maci kazandilar !!!
      Arabalara bayrak yapistirmak , evlerin , binalara haddinden fazla buyuk bayraklarini asmalari , alisveris merkezlerinde bayrak heryerde bayrak... ! Madem bayraginizi cok seviyorsunuzda bunu neden biz turkler gibi bayraginiza bagli olmadiginiz burdan anlasuliyor bizim BAYRAGIMIZ ' hep yerinde.. Oldugu gibi siz almanlar gibi kazanipta herrtarafi bayraga burumuyoruz!!!

Yükleniyor...