Bir kızla bir erkek yakın arkadaş olabilir mi sizce?

Yoksa karşı cinsten kimle konuştuysam bana aşık oluyor diyenlerden misiniz?

2|0
48|81

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ara birbirimize bitanesi diyorduk ama arkadaştık :D

Olması zor ama olunca da çok iyi arkadaş olunuyor. Çünkü kızların kendi aralarında arkadaşlığı bir yerde ego savaşına dönüşüyor, menfaatler giriyor işin içine. Aynı şey erkekler içinde geçerli bir sidik yarıştırma, o ben iyiyim yok sen iyisin... vs. bir sürü gereksiz şeyler.

Ama kadın erkek olunca bunların hiçbiri olmuyor çünkü ispat edilecek, birinin birinden iyi olmasına gerek duyulacak bir şey olmuyor.

Daha az maske kullanarak yaşıyorsun arkadaşlığı ve bu da kendini çok daha iyi hissettiriyor.

Benim çok kız arkadaşım var ve onlarla daha kolay anlaşıyorum. Onlar da benimle tabi ki.

Hatta bazen "sana söylediklerimi kızlara söylesem bana neler neler derlerdi" dedikleri çok olmuştur.

Birbiri üzerinde ne kadar az menfaat varsa o kadar güçlü arkadaşlık olur.

Bu yüzden çocukluk arkadaşlarımızın ya da okulda ki arkadaşlarımızın yeri farklıdır. Çünkü onlar menfaatsiz bir şekilde oluşmuşturlar ve çok ağır olaylar yaşanmadığı taktirde de ömürlük olacaklardır.

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 80

• eğer iki insanın ilişkileri varsa bu birbirleri için probleme açık olabilir... karşı cinsten elbette arkaşı olabilir ama yakın ve samimi ilikiler iki insanada zarar verebilir...

1|0
    0|0
  • yıllar boyunca sadece memesi ve poposu dışında hiçbir şeye sahip olmayan bomboş kadınlar tanıdığım için bu soruya hep ''böyle bir şeyin olması düşük bir ihtimal'' cevabını verdim. ''hayır olamaz'' diyerek net bir cevap vermekten hep kaçındım. belki ileride öyle bir kadınla tanışırım ki sadece güzelliği dışında etkileneceğim bir şeylerini bulurum ve yıllarca arkadaş kalırım diye umdum.

geçen sene esra ile tanıştım. esra, bugüne kadar tanıdığım kadınlardan çok farklı. bilgisine, kültürüne ve insanlığına hayranım. haftanın en az 4-5 günü beraber vakit geçiyoruz. ondan her gün yeni şeyler öğreniyorum.

esra sayesinde bu konudaki tüm şüphelerim ortadan kalktı ve bu soruya artık çok net bir şekilde cevap verebiliyorum;

''kesinlikle imkansız''

çünkü esra ile ne zaman başbaşa kalsak aniden soyunması için dua ediyorum :/

1|0
    0|0
  • elbetteki bu mümkündür. ancak yakınlık bahanesiyle erkek ya da bayan karşı cinsine farklı bir yakınlaşma sağlıyorsa, bu durum su istimale uğramış bir durum olarak nitelendirilebilinir. kimle konuştuysam bana aşık oluyor mantığı o haldeki ruh haliyle zannedilmiş bir durumdur. halbuki onun adı aşk değil tamamen boşluktan kendini bir yere bağlama durumudur...

1|0
    0|0
  • Olabiliyor, var benim 2 tane. 2side afet ama can ciğer dostlarım.

2|0
    0|0
  • Çok sevdiğim bayan arkadaşlarım var. Aramızda duygusal anlamda bir şey olması da imkansız. Çünkü gerçekten arkadaşız.

1|0
    0|0
  • Olabilir tabi... İki kankim var ama asla öyle bir duygusal bir bağ olmaz. Olamaz. Gayet iyi anlasiyoruz.

1|0
    0|0
  • kız güzel ise sevgilisi yok ise erkekte boşta iste olmaz

1|0
    0|0
  • yakın olamaaz aama aaarkadaas olur

1|0
    0|0
  • Olabilir.

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • asla olamaz. eninde sonunda biri diğerine aşık oluyor. en kötü ihtimalle sevişiliyor ne yazık ki

2|1
    0|0
  • Kişiye göre

1|0
    0|0
  • yoo arkadaş oluyorum

1|0
    0|0
  • bir yere kadar.

2|0
    0|0
  • Çok sevdiğim bayan kankalarim var ve onlara karşı duygusal veya cinsel hiç bir şey hissetmem hatta bazılarıyla aynı evde aynı odada uyumuslugumuz bile vardır

1|0
    0|0
  • Olamaz. Kadın her şekilde erkeğe çekici gelir. Doğası bu ikisininde. Kanka ayağı göt ayağı 2. sınıftan beri söylüyorlar neyi zorluyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Neden olmasın
    Olmuyor diyenler uçkuruna düşkün insanlardır emin ol buna.

1|0
    0|0
  • olabilir bazen

1|0
    0|0
  • Kizla erkek kanka olamazz

1|0
    0|0
  • Bence olmuyor. Belkide benle olmuyor. Deneyip görebilirsin.

1|0
    0|0
  • Olurr

1|0
    0|0
  • Olunur neden olunmasın

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Bende karşı cinsle ne zaman konuşsam hemen hepsi bana aşık oluyor :S

1|0
    0|0
  • Olabilir tabi ki de

1|0
    0|0
  • Ya ben ya onlar hoşlanıyo arkadaşlık zora giriyo. Ateş barut işte.

1|0
    0|0
  • Olur tabi

1|0
    0|0
  • hayır olamaz.

1|0
    0|0
  • Olamaz.

1|0
    0|0
  • Olamaz ablacım arada kan veya akrabalık bağı bulunmadığı sürece olamaz.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    50

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 47

• Olabilir bence 😂

1|0
    0|0
  • Elbette. İnsan herkes

1|0
    0|0
  • Ona kardes gozuyle bakarsaniz ya da arkadasinizda ole bakiyosa sifir sikinti ama. kadin erkek. olayina girilirse o fena oluyo. iste benim cocukluk arkadasim var hala gorustugum aramizda hic. ole. seyler yasanmaz kizlar ve erkekler hakinda mac hakkinda hep konsusruz kafamiz rahat😀

1|0
    0|0
  • yakın arkadaşlık olmuyor.. ille farklı yakınlaşma cıkıyor..

1|1
    0|0
  • Olur bence
    Olmuslugum vardir

1|0
    0|0
  • olur

1|0
    0|0
  • Gayette güzel arkadaşlıklar kurulabiliyor. Benim çok yakın 2 3 tane arkadaşım var.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle olur sen burdakilere bakma. En yakın 3 arkadaşım var erkek 4 yıl oldu aramız gayet iyi hiçbi kötülüklerini başka gözle bakmaları falan söz konusu değil. Ama her erkek öyle değil tabi doğru seçmen lazım

1|0
    0|0
  • Olur

1|0
    0|0
  • Hayır öyle her erke arayış içinde değildir. Sağlam adamlar vardır. Elbet çok iyi dost da olabiliyorlar. Şahsen benim var erkek en iyi arkadaşım

1|0
    0|0
  • Tabiki olabilir neden olmasın.

2|0
    0|0
  • Olabilir ama cok nadir olabilir 😅

1|0
    0|0
  • olmuyor

1|0
    0|0
  • Olur tabi

1|0
    0|0
  • Ya bence öyle çokta samimi olmamalı. Yani benim için böyle. Sonuçta karşı cinsle arkadaş bile olsam bir kız arkadaşlarımla olan samimiyetimi gösteremem. Bu beni kısıtlar zaten. Pek benlik değil yani :)

1|0
    0|0
  • Olurda bir taraf bir ego içine girebiliyor yok bu kız benden hoşlandı falan.. aslında tabi vardır çok iyi arkadaş olan istisnalar.. ama genele bakınca biraz art niyetli bir toplumuz sanırım..

1|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişiyor o aslında çok yakınken hoşlananda oldu ama en yakın arkadaşım erkek fakat kardeş gibiyiz

1|0
    0|0
  • Asla!

1|0
    0|0
  • Olabilir abiki

1|0
    0|0
  • Olabilir , her şey cinsellik değildir.

1|0
    0|0
  • Mesafeyi korumak önemli

1|0
    0|0
  • Neden olmasın? Olamaz diyenleri asla anlayamıcam, fazla komikler..

1|0
    0|0
  • Çoğu erkek arkadaş kalmayı beceremiyor ya da bana oyleleri denk geldi. 2. söylediğin yani

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Olabilir tabiki ictenlik ve iyi niyetle alakalı

1|0
    0|0
  • OLAMAZ

1|0
    0|0
  • Olur neden olmasın

1|0
    0|0
  • Olabilir, gayet de yakın erkek arkadaşlarım var yani normal bir olay

1|0
    0|0
  • Olabilir bence

1|0
    0|0
  • Bu devirde hersey mumkun Buda sorumu simdi 😂😂

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...